Şimdi Ara

Steamde üst üste kaç kere iade yaparsak iade hakkımız elimizden alınır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
6.899
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar.Öncelikle beni kesinlikle yanlış anlamayın.Steam de herhangi bir hile falan yapmıyorum.Neyse,gelelim konuya:Steamden Teog bitince oyun almaya karar vermiştim.Oyunları al değiştir al değiştir yapa yapa 5-6 kere oyun iade ettim.Birkaç sorum var:

1-Üst üste kaç kere Steamde oyun iade edersem Steam iade hakkımı alır ?
    2-İadelerin üst üste sayılmaması için kaç gün gerekir ?

Cevaplarsanız sevinirim :)

• Çok suyunu çıkarmadan iade edersen bir şey olmaz. Amaa bir oyunu aldın 2 saat oynadın geri verdin sonra tekrar aynı oyunu aldın geri verdin yine aynı oyunu aldın geri iade edecekken hooop der orada dur tüm yetkileri alır elinden kısaca çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüsünde yakalanır.
    Bir diğer konuda bir sürü oyun deneyim 2 saat oynar bırakırım ve bir sürü oyun deneme fırsatım olur diyorsan dikkatli ol çok fena çarpar bir gün steam haberin ola.
  • İade konusunda sınır yok. Ama sürekli al-iade al-iade yaparsan sistem tespit edip bu hakkını elinden alabilir.
  • 112-Rammstein kullanıcısına yanıt
    tekrar aynı oyunu alsa dahi 2 saatin üzerine sayıyor yani kayıtlarda kaç saat oynadığın kalıyor o yüzden ikinci satın almayı iptal etmek mümkün olmuyor iki saat oynarsa
  • Hocam sistemi abuseliyormuş gibi görünmediğin sürece bir sorun olmaz.
  • Eğer suyunu çıkarırsan Steam sana bir mail gönderecek konu hakkında, dijital indirme konusunda biri bu konu hakkında soru sormuştu iade olayını amaçsızca kullanmıştı Steam kendisine mail atmıştı eğer böyle devam edersen bu hakkını elinden alacağız diye bir mail yollamışlardı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.