Şimdi Ara

Steamdan oyun alacağım ancak tereddütlerim var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Farming Simulator 2015 satın alacağım arkadaşlar ancak daha evvel oyunun crack versiyonunu indirdim açmadı steamdan alıp o kadar para veripte aynı hatayla karşılaşmak istemiyorum acaba sorun nedir? Aynı şeyle karşılaşır mıyım? Yardım eder misiniz

• Eğer senin bilgisayarında bir sorun yoksa açmaması imkansız. Orijinal bir oyun sonuçta.
  • hocam steamı da açmadı bağlantı hatası diyor benim kaderimde sanırım orjinal oyun oynayamamak
  • quote:

Orijinalden alıntı: MasterOfPuppets

hocam steamı da açmadı bağlantı hatası diyor benim kaderimde sanırım orjinal oyun oynayamamak

Evin dışında bir ağdan bağlanıyorsan Steam vb.platformlar engelli olabilir.
  • STMUS kullanıcısına yanıt
    aynen hocam kyk'da kalıyorum küçük bir araştırmayla öğrendim ki kyk'da steam'a kızıyorlarmış bişey denedim telefon internetimi pc ye bağladı steama girdim daha sonra bağlantıyı kesip kyk internetiyle devam ettim engelleme falan yok ama yinede korkuyorum 70 lirayı çöpe atmaktan.
  • quote:

aynen hocam kyk'da kalıyorum küçük bir araştırmayla öğrendim ki kyk'da steam'a kızıyorlarmış bişey denedim telefon internetimi pc ye bağladı steama girdim daha sonra bağlantıyı kesip kyk internetiyle devam ettim engelleme falan yok ama yinede korkuyorum 70 lirayı çöpe atmaktan.

Single oyunlar hiç sorun olmaz da oyun kurulu olduktan sonra online oyunlar çok fazla data harcamıyor diye biliyorum, oyunu alıp engel bulunmayan bir yerden de indirip oynayabilirsiniz.
    hocam anlatamadım telefon internetinden girdim sonra kyk internetinden gezinebiliyorum diyorum yani sanki engellenilmemiş gibi
  • quote:

hocam anlatamadım telefon internetinden girdim sonra kyk internetinden gezinebiliyorum diyorum yani sanki engellenilmemiş gibi

Kyk bağlantısı ile kütüphaneden oyun indirmeyi denesene.
    aynen hocam bi nane yok kütüphanedeki oyun inmiyor sadece gezinebiliyorsun bu bağlantıyla indirmek yok
  • quote:

aynen hocam bi nane yok kütüphanedeki oyun inmiyor sadece gezinebiliyorsun bu bağlantıyla indirmek yok

Başka bir yerde indirip oynamak tek çözüm o zaman.
    teşekkür ederim hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MasterOfPuppets kullanıcısına yanıt
    Krak versiyonundan nasıl bir hata aldın ki ?
  • EmreDFace kullanıcısına yanıt
    açtım oyunu kapkara hocam
  • MasterOfPuppets kullanıcısına yanıt
    Krakte de bir sorun olmuş olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.