Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Lunar İndirimleri

6 Kayıtlı Üye, 31 Misafir Kullanıcı, 35 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz 1 Android )
245.156
Cevap
1.822
Favori
11.283.157
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Lunar İndirimleri
Giriş
    509 Mesaj
    kinguin ve g2a sitelerinde Doom + Demon Multiplayer Pack DLC Steam CD Key 60 - 65 tl arası satılıyor satıcı puanına göre alınırmı sizce
    |
    |
    İNTEL CORE İ5 8400 CPU STOK 2.8 GHZ- TURBO BOOST 4 GHZ / 16 GB KİNGSTON DDR4 2133 MHZ RAM /ASUS PRIME Z370-P LGA1151 MOTHERBOARD /GALAX RTX 2070 EX 8 GB 256 BİT GPU / CORSAİR FORCE LE 120 GB SSD / SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB 7200 RPM HDD / FSP WINDALE 4 CPU COOLER
  • Yüzbaşı
    509 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

quote:

Orijinalden alıntı: onnline

indirim bittimi doom alacaktım arkadaşlar

gmg'de 58 TL steamden daha ucuz hala satılıyor ben oradan aldım güvenilir site.

düzelteyim : orada da yükselmiş fiyatı maalesef

ben göremedim link varmı ve hemen teslim ediyolarmı
    |
    |
  • Yarbay
    2059 Mesaj

Speedfy ile aldım.
    Deneme sürümü ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ps3xbox360 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | Corsair 400R | EVGA 750GQ 80+ GOLD | AOC 24" G2460PG 144hz G-sync
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yarbay
    5792 Mesaj

Banada gelmiş
    |
    |
    SakuraiTomoki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: keremec

quote:

Orijinalden alıntı: uçmayıbilmeyenkuş

quote:

Orijinalden alıntı: jack sparow123

quote:

Orijinalden alıntı: uçmayıbilmeyenkuş

outlast alayım mı? Geçenlerde torrent ile indirmeyi planlıyordum sizce almaya değer mi

kesinlikle değmez bitti artık o oyun ve bundle sitelerinde kaç kere 1 dolara satıldı etmez yani torrent oynayın bana şimdi saldırmayın haketmeyen oyunada para verilmez torrentten indirin geçin

bir tek outlast'ı düşündüm çünkü indirimdeki oyunların hiçbiri ilgi çekici değil. Mp'si olmadığı için torennte attım. kalan 8 liraya kitapyurdun'dan bir kitap alırım artık

Zamanında 1 dolara satılmış olmadı şimdi 8 lira etmeyeceği anlamına gelmez. Çok güzel bir oyun, oynarsanız dlc yide oynayın. Şu fiyattan bile alsanız saati 1 liradan daha ucuza denk geliyor.

düneyin aldım bugün 25 dakika oynadım.

böyle oyun olmaz olsun kardeş ne biçim oyunmuş. 25 dakika zor dayandım korkudan nerdeyse aklımı kaçıracaktım. en son asansörün bulunduğu su basmış alt kata indim, deli geldi dolaba saklandım rahat bir 10 dakika saklanmışım dışarı çıktım kapıyı açtığımda karşımda delinin olduğunu görünce bilgisayarın monitörü yere düştü mecbur sabahları oynayacağım olmaz böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uçmayıbilmeyenkuş -- 29 Kasım 2016; 22:11:16 >
    |
    |
    Bahsedilenler: -Bane

• Yarbay
    4989 Mesaj

Bana gelmemiş daha sabaha kadar eklenir galiba remaster boyutu kaç gb?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SakuraiTomoki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Necip Fazıl Kısakürek
  • Yüzbaşı
    953 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Bana gelmemiş daha sabaha kadar eklenir galiba remaster boyutu kaç gb?

22 gb boyutu var.
    |
    |
    İNTEL CORE İ5 8400 CPU STOK 2.8 GHZ- TURBO BOOST 4 GHZ / 16 GB KİNGSTON DDR4 2133 MHZ RAM /ASUS PRIME Z370-P LGA1151 MOTHERBOARD /GALAX RTX 2070 EX 8 GB 256 BİT GPU / CORSAİR FORCE LE 120 GB SSD / SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB 7200 RPM HDD / FSP WINDALE 4 CPU COOLER
  • Teğmen
    150 Mesaj
    4.19$ bta aldım. Güzel oyunlar var.
    |
    |
    Bizim hepimizin içinde zübüklük olmasa, bizler de birer zübük olmasak, aramızdan böyle zübükler büyüyemezdi. Hepimizde birer parça olan zübüklük birleşip işte başımıza böyle zübükler çıkıyor. Oysa zübüklük bizde, bizim içimizde. Onları biz, kendi zübüklüğümüzden yaratıyoruz. Sonra, kendi zübüklüklerimizin bir tek Zübük’te birleştiğini görünce ona kızıyoruz(...)
    Aziz Nesin
  • Binbaşı
    1684 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SakuraiTomoki

Steam'da Darksiders olanlara Darksiders Warmastered edition ücetsiz ekleniyor bana gelmiş başka gelen varmı?

Sizin yazinizi görünce bakyim

Bana da eklenmis

|
    |
    dayanamadım son dakika bastım attila yı :D 55 tl harcadık bu indirimlere toplam. hayırlısı bakalım :D
    |
    |

1 dolara 3 oyunu mu veriyor?

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    equasezy1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1812 Mesaj
    CS GO almayı son güne bırakınca saatinde giremedim kaçırdım indirimi. En ucuza nereden almalıyım, alabilirim bilginiz var mı?
    |
    |

Aman hocam gece gece oynanmaz o oyun. Oyun süresi uzun olan oyunları sevmeme rağmen bu oyun için hemen bitsin istedim bende :)
    |
    |
    uçmayıbilmeyenkuş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Borla çalışan araba üretildi, maliyeti 200 TL. olan 1 kg bor ile 19 000 km yol yapabiliyor.(1100kg. oto sabit 100 km süratle giderse). Bu demek oluyorki Petrole son. Tam tersine Batılı ülkeler bor işletmeciliğinin kansere yol açtığını idda ederek BOR madenininden soğutma çabası içindeler. Oysa bu mucize maden kanser tedavisinde de kullanılmaktadır. Türkiye kiskacta. Arabayi bor madeniyle calistiracak patentli 600 proje oldugu ortaya cikti. TÜRKİYE, dünyada bor rezervinin yüzde 73`üne sahip Ve Türkiye GELECEĞİN DUBAİSİDİR. Ve uluslararasi teroristler Türkiye uyanmadan bu kaynagi ele gecirmeyi planliyor.UYUMA,UYUTMA TÜRK MİLLETİ
  • Yarbay
    3346 Mesaj

Dr. Oyun da vardı sanırım. Bi'göz at

|
    |
    vadu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    HB'de gözüm Youtuber's Life'da. Tabletten PewDiePie'ın simülatörünü oynuyorum ama sıkmaya başladı bu oyunu da baya merak ediyordum. 12 dolar sırf bu oyuna verilir gibi sanki. Gerçi BTA olsun 1 dolar olsun oradaki oyunları da merak ediyorum neyse daha 13 gün var bitmesine alırım herhalde.

Sabah oynama hocam oyuna haksızlık olur Geliştiriciler kampanya başlatmış don düretiyormuş özel olarak ;

https://www.kickstarter.com/projects/1149400304/underscares-the-diaper-from-the-creators-of-outlas

Şunu diyim oyunun dlc si ana oyundan daha da beter tırsınç,kolay gelsin sana
    |
    |
    uçmayıbilmeyenkuş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Steam: -Bane
HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.