Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: byorkouk Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 37 Misafir (3 Mobil) - 35 Masaüstü3 Mobil
5 sn
350.139
Cevap
2.723
Favori
21.365.457
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 94709471947294739474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    40 tl olan birinci bölüme kadar.
  • mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    Gerçek kart bilgilerinin girilmesini doğru bulmuyorum bu siteye Sanal kart tarzı kartların kullanılması daha uygun, ininalde sanal kart gibi bir nevi.
  • Age of Empires II HD: Rise of the Rajas dlcsi yeni çıkmış, içeriği hakkında bilgi sahibi olan var mı?
  • Bu ucuza oyun alıp kartlarını satarak kar etmeye çalışanlar ciddi mi? Uğraşırken geçen zamanınıza yazık
  • Deus Ex: Mankind Divided 49 TL olmuş, kesinlikle öneririm bu oyun bu fiyata resmen soygun. Fakat Human Revolution oyununu beğenmediyseniz hiç almayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A Brand New Life

Bu ucuza oyun alıp kartlarını satarak kar etmeye çalışanlar ciddi mi? Uğraşırken geçen zamanınıza yazık

1 ayda hiçbir şey yapmadan 100TL'ye kadar getirisi olan bir şey neden sorun olsun.

Oyunun başında durmana gerek yok ki. Arka planda 7-8 oyun açıyorum. 2 saat içerisinde hepsinden en kötü 2-3 kart düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sherlock

Age of Empires II HD: Rise of the Rajas dlcsi yeni çıkmış, içeriği hakkında bilgi sahibi olan var mı?

Yeni senaryo ve 3 yeni millet ekliyor. Yepyeni mekanikler barındırmıyor elbette.
  • Deus Ex güzel fiyat görmüş. Steamdeki şuana kadar en ucuz fiyatı.

almayı düşünüyorum ben de fakat kararsız kaldım.

kış indirimleri de geliyor bütçeyi bitirmeyelim.
  • Arkadaşlar birşey sormak istiyorum bu plati.com'un olayı nedir tam olarak ? 3 dolara falan fifa 17 hesabı satıyolar sanırım. Yada diğer şekilde başka oyunlarda var. Çalıntı hesaplar mı bunlar ? Alıp 1 hafta kullandıktan sonra kapanıyor mu ne oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Gerçek kart bilgilerinin girilmesini doğru bulmuyorum bu siteye Sanal kart tarzı kartların kullanılması daha uygun, ininalde sanal kart gibi bir nevi.

daha önce burdan hiç alışveriş yapmadım ama hep sorunlu şeyler duydum
  • quote:

Bu ucuza oyun alıp kartlarını satarak kar etmeye çalışanlar ciddi mi? Uğraşırken geçen zamanınıza yazık

pc zaten açık idle master düşürüyor kartları şuan 200 tlye yakın para birikti harcamaya kıyamıyorum
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Gelen mail üzerinden alıyorsun anahtarı. Beklemeden anında aldım ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sherlock

Age of Empires II HD: Rise of the Rajas dlcsi yeni çıkmış, içeriği hakkında bilgi sahibi olan var mı?

Yeni senaryo ve 3 yeni millet ekliyor. Yepyeni mekanikler barındırmıyor elbette.

Hangi senaryolar ve milletler ekleniyor hocam? Hoşuma giderse alırım.
  • Önceki sayfalarda Mad Max cdkeys sitesi üzerinden sadece ana oyunun satıldığı dlc lerin dahil olmadığı söylenmiş. Mad Max'ın dlc si var mı ki? The Ripper var o da ana oyuna dâhil diye biliyorum. Ön sipariş verenlere daha sonra herkese verilmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 21 Aralık 2016; 1:20:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Önceki sayfalarda Mad Max cdkeys sitesi üzerinden sadece ana oyunun satıldığı dlc lerin dahil olmadığı söylenmiş. Mad Max'ın dlc si var mı ki? The Ripper var o da ana oyuna dâhil diye biliyorum. Ön sipariş verenlere daha sonra herkese verilmişti.

iyi o zaman ekstra para vermeye gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

quote:

pc zaten açık idle master düşürüyor kartları şuan 200 tlye yakın para birikti harcamaya kıyamıyorum

200tl yi kaç günde , ve günde kaç saat pc yi açık bırakarak kastınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

quote:

quote:

Bizim evde pc kapanmaz ki

baya oldu 200e ulaşması ki çoğu beleş oyunlardan

• quote:

quote:

quote:

quote:

Valla bitcoin madenciliği gibi bişey heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Valla bitcoin madenciliği gibi bişey heralde

Bitcoini bilmem ama bizim ki ufak çapta asıl para cs go da dönüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum bu plati.com'un olayı nedir tam olarak ? 3 dolara falan fifa 17 hesabı satıyolar sanırım. Yada diğer şekilde başka oyunlarda var. Çalıntı hesaplar mı bunlar ? Alıp 1 hafta kullandıktan sonra kapanıyor mu ne oluyor ?

O kadar absürt şeylere bulaşma . Hesapların geneli çalıntı , sahibi ne zaman fark ederse patlıyor .
    Forumdan arkadaşların da hesabı çalınıp orada satılmıştı.
    Yukarıdaki 10-15 kuruşluk Rus geliştiricilerin keyleri neyse de buna karışmanı önermem.
  • 
Sayfa: önceki 94709471947294739474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.