Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9750. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
29 Misafir (1 Mobil) - 28 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.772
Cevap
2.719
Favori
21.320.613
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 97489749975097519752
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni çıkan yüksek çözünürlük paketi sonrası fallout 4 yükleme boyutu. Rekor sanırım daha fazlasını görmemiştim

• Rurounius kullanıcısına yanıt
    teşekkürler aldım hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

yeni çıkan yüksek çözünürlük paketi sonrası fallout 4 yükleme boyutu. Rekor sanırım daha fazlasını görmemiştim

Bu ulkede bu oyun inmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• The Note Steam Key

Edit: Post hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rurounius -- 7 Şubat 2017; 3:49:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neboland

teşekkürler aldım hemen

The Note oyununu da almayı ihmal etmeyin o zaman. Rica ederim ayrıca. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

yeni çıkan yüksek çözünürlük paketi sonrası fallout 4 yükleme boyutu. Rekor sanırım daha fazlasını görmemiştim

Ark SE diye bi gerçeklik var önümüzde

• Gezmeyi Seven Adam G kullanıcısına yanıt
    Ark SE bunun yanında az kalır hocam, bende ilk defa bu boyutta bir oyun gördüm.

• Alien Isolation Collection içerisinde bulunan tüm DLC'lerin Türkçe yaması bulunuyor mu acaba? Biraz araştırdım fakat ana oyun haricinde Türkçe yama yok gibi, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

• Postal 1 şu an 1 Lira.
  • VR_27 kullanıcısına yanıt
    G2A sitesi araştırmalarım neticesinde en uygun fiyatlı site hiç alışveriş yapmadım ama bakabilirsiniz.
  • Sniper Elite 4 ön sipariş 89 TL.
    http://store.steampowered.com/app/312660/
    Mafia III gibi sonradan 179 TL olmasa bari.
  • Alien: Isolation oynamayan varsa alsın oynasın artık cidden mükemmel bi oyun. Şuana kadar gördüğü en düşük fiyatı görmüş oldu 14.75 lira türkçe yaması da mevcut.
  • Uplayde sorun mu var arkadaşlar? Bağlanma hatası veriyor.
  • Lord Sherlock kullanıcısına yanıt
    Buradan takip edebilirsin:http://downdetector.com/status/uplay
  • http://store.steampowered.com/app/214490/?snr=1_4_4__139

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha önce steam kullanmadım affınıza sığınarak bir soru soracağım tam net cevabı alamadım. şimdi steamı yükledik ve oyun satın aldık. sonra başka pcde veya format sonrası tekrar oynamak istiyoruz steamı tekrar yükleyip hesaba girince tekrar o satın alınan oyunu ücretsiz indirip oynayabiliyoruz değil mi ? steam tam olarak bu değil mi ?
  • Oyunu satın aldığınız hesaba girdiğiniz sürece erişebilirsiniz oyuna

• quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

daha önce steam kullanmadım affınıza sığınarak bir soru soracağım tam net cevabı alamadım. şimdi steamı yükledik ve oyun satın aldık. sonra başka pcde veya format sonrası tekrar oynamak istiyoruz steamı tekrar yükleyip hesaba girince tekrar o satın alınan oyunu ücretsiz indirip oynayabiliyoruz değil mi ? steam tam olarak bu değil mi ?

aynen öyle hatta yedek oluşturursanız tekrar indirmenize gerek kalmaz.
  • Merhaba arkadaşlar titanfallın ilk serisini almayı düşünüyorum sizce değermi hala oynayanlar varmı merak ediyorum ona göre beğenirsem daha sonra 2. seriyi alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kokkoreç

quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

daha önce steam kullanmadım affınıza sığınarak bir soru soracağım tam net cevabı alamadım. şimdi steamı yükledik ve oyun satın aldık. sonra başka pcde veya format sonrası tekrar oynamak istiyoruz steamı tekrar yükleyip hesaba girince tekrar o satın alınan oyunu ücretsiz indirip oynayabiliyoruz değil mi ? steam tam olarak bu değil mi ?

aynen öyle hatta yedek oluşturursanız tekrar indirmenize gerek kalmaz.

yedek oluşturmaktan kastınız nedir zaten hesapta yedeklenmiyor mu
  • 
Sayfa: önceki 97489749975097519752
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.