Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12708. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 28 Misafir (1 Mobil) - 31 Masaüstü4 Mobil2 Android
5 sn
349.733
Cevap
2.720
Favori
21.317.916
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Steam steam dediniz alın şimdi 5 katı fiyatına bf yi originde 25 tl ye bitirdik şükür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hocam yeri sağlam firmalarında bir kısmı indirim yaptılar aslında. Sıkıntı Steam de olmadı o indirimlerin aynısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

EA games sadece fifa çıkartmaya devam etse de 5 senelik oyunlara 200 tl istemese çöp ea
    Zaten böyle devam ederseler ellerinde Spor oyunları ve Sims dışında düzgün seri kalmayacak.

Son Star Wars oyunu dışında düzgün oyunları yok adamların.Ha birde bütün oyunları aynı motorla yapıyorlar.Son NFS oyunu sanki BF3 haritasında geçiyor gibi duruyordu.
  • Death Stranding PC Sistem Gereksinimleri açıklanmış

şöyle bir bakarsak optimizasyonu iyi olacak gibi 60 fps için nvidia tarafında gtx 1060 ve amd tarafında rx 590 istenmiş

• Bf steame gelmiş. İndirimli fiyatlar bile yüksek ama bence

• geliyor da bize yaramıyor cidden. haftaya da sims ve titanfall gelecek
  • mass effect oyunları steamde %75 indirime girmiş daha önce oynamadım hala gideri var mı oyunun ?

• indirim bitti ama ayın 18'ine kadar oyun alırsak yeni bir kupon daha verecek epic. zayıf ingilizcem ile böyle anladım, umarım doğrudur
  • Steam'de 31 TL değerindeki Snake Pass, Humble Bundle'da ücretsiz oldu
  • Epic kupon verme olayını bu ayın 18'ine kadar devam ettiriyor yukardaki habere göre. Control 39'a geliyor. İndirimde 49'du sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadow73

Merhaba, imkanınız varsa diski klonlayarak da bilgileri aktarabilirsiniz. Teknopat ekibinin bu konuda işlediği video da var, umarım faydalı olur.
    teşekkürler hocam bakayım bi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frasiyav

sadece onun için mi? nerede bu kampanya hocam
    burada bilgileri

• Keşke Ark yerine başka oyun verselerdi... Ark aşırı dandik bir oyun bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Keşke Ark yerine başka oyun verselerdi... Ark aşırı dandik bir oyun bence.
    3-4 kişi girince zevkli ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Şu fiyatları gördükçe aldığım 24 ayın yanında keşke bi 24 aylık daha origin acces kodu mu depolasaydim diyorum

Alıntıları Göster
    Bende bir ay bile yok hocam şükredin bence.
  • Control 39 tl ye değer mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EA'e hala yerel fiyatlandirmaya gecmedigi icin ben de kirginim da, kinimizi EA'e dogru degil de baska tarafa kussak daha mantikli olmaz mi sonucta pahali geliyorsa benim yaptigim gibi almazsiniz olur biter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 11 Haziran 2020; 21:19:53 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Base fiyatı 40 euro muydu onun? Düzgün fiyattan gelseydi alınırdı da şuan aşırı zor gibi.
  • Epic games de satisfactory ucretsiz gozukuyor ama siparis et deyince hata veriyor acaba bi sıkıntı mı var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    benim sistem bi tık iyi sadece, bu 60 fps hangi ayarlar için ama?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.