Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
27 Misafir (1 Mobil) - 26 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.321.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Steam'in tekrara düşmesinden ve durağanlığından o kadar soğumuşum ki görevleri ve kuyruk dolaşmayı daha sadece bugün yaptım. Eskiden hiç kaçırmazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Steam'in tekrara düşmesinden ve durağanlığından o kadar soğumuşum ki görevleri ve kuyruk dolaşmayı daha sadece bugün yaptım. Eskiden hiç kaçırmazdım.
    Sadece ilk günün görevlerini yaptım o kadar sıkıldım ki steam benimde gözümde düşüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Evet, ömür boyu senin o oyun.
    Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Ben onu geçen sene bıraktım hocam. Çocuk yerine koyuyorlar milleti. Kuyruk gezmek nedir yahu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    O kadar para kazanıyorlar bi ekip kurup indirim dönemlerinde basic oyun tasarlamaktan acizler
  • ben hiç yapmadım steam görevlerini. yapınca ne oluyor? iyi bir indirim kazanma olayı falan varsa yapayım :)
  • Steam de ne bu yıl ne geçen yıllar hiç görev mörev uğraşmadım hiç biriyle. Boş boş işler veriyorlar.

Siz yine iyi geçen senelerde falan yapıyormuşsunuz.

• Heavy Rain en sevdiğim 3 oyundan biridir Epic'in indirim kodu boşa gitmesin diye almak istiyorum ama 80 TL üstü oyun almak gerekiyormuş 20 liralık bir oyun önerisi olan var mı?
  • Sepet yok epicde tek oyun 79.99 üzeri olmasi gerekiyor.
    Varsa deluxe gold ves. paketi almalisin.
  • https://store.steampowered.com/app/471010/Seven_Enhanced_Edition/

Bu oyunu bilen varmı? Güzele benziyor...
  • Arkadaşlar şimdi bir oyun %50 aldı 120 tl diyelim.sonra ben bu oyunu iade ettim.Yaz indirimlerinde %80 aldı 40 tl düştü.Ben iade ettiğim bu oyunu 40 tlye tekrar alabiliyor muyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamermn

Arkadaşlar şimdi bir oyun %50 aldı 120 tl diyelim.sonra ben bu oyunu iade ettim.Yaz indirimlerinde %80 aldı 40 tl düştü.Ben iade ettiğim bu oyunu 40 tlye tekrar alabiliyor muyum
    Alabilirsiniz.
  • arkadaşlar Hunt Showdown oynayan var mı aramızda ? alınır mı sizce ?

veya 2 kişi birlikte oynayabileceğimiz sıkıcı olmayan özellikle devamlı oynamamız gerekmeyen (farm vs) pvp online shooter tarzında oyun önerebilecek var mı ?
  • Bitirdim ben o oyunu. İzometrik tarzı seviyorsan baya güzel oyun.
  • Sale bitti benim için hiç para yatırmadan cardlarla kingdom of amalur ve doom 3 bfg edition aldım.
    yeni oyunlar zaten ilgimi çekmiyor red dead dışında onuda oynatçak pc'im yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 24 Aralık 2019; 8:29:8 >
  • Sanıyorum herkes eski heyecanını kaybetmiş. Bu indirim ilk defa kart toplamadım, satmadım, oyun almadım.

Hatta bedava origin access bile almadım (daha sonra az pişman olur gibi oldum ancak forumda ücretsiz ve çok az ücreti mukabilinde gönderen arkadaşlar oldu, sağolsunlar)

• Monoton bir olay artık birde eski event'ler daha kazançlıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 24 Aralık 2019; 8:40:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

arkadaşlar Hunt Showdown oynayan var mı aramızda ? alınır mı sizce ?

veya 2 kişi birlikte oynayabileceğimiz sıkıcı olmayan özellikle devamlı oynamamız gerekmeyen (farm vs) pvp online shooter tarzında oyun önerebilecek var mı ?
    Ben oynuyorum. Çokta beğendim. Battle royale gibi gözüken bir oyun ama değil. En az orta seviye bir bilgisayarın ve 70 liran varsa al. Oyuncu sayısı akşamları 5-7 bin arasına çıkıyor. Oyunun fiyatı çok tuzlu. Amerika fiyatıda 40 dolar. Online oyunlar daha ucuz olur genelde. Oyuncu sayısının azlığı bu yüzden bence. 1 sene sonra bir bakmışsın hiç oyuncu yok. Olabilir böylesi. Yada fiyatını indirirler ve oyuncu sayısı dahada artar. Eğer ilgini çekiyorsa ve maddi imkanın varsa dene bence. Western temalı oyun çok az ve bu tarzda, kelle avcılığı türünde, bir oyun yok.

Ben bedava hafta sonunda denemiştim. Oyunu beğenir miyim ve bilgisayarım kaldırır mı sorusu aklımı çeliyordu. Oyunu çalıştırdığını görünce ve yukarda dediğim nedenden ötürü aldım. Ekran kartı olan olarak gtx1050 var. 4gb vram li. Doku kalitesi yüksek, 2 ayar orta ve kalanlar düşükte 40-50 arası oynatıyor. Bu ayarlarla grafik kalitesi gene de güzel.

• İndirimli Steam cüzdan kodu alabileceğimiz yer var mı geçen sene aBKM den qlmıştık

• Google alışveriş de fifa 20 fiyatlarını araştırdığımda 225 tl altı fiyat yoktu bf de ama playstore 168 e satmış neden göstermedi ki resmen 55 lira fazla vermişim oyuna :S
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.