Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8837. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SelimmDD , SelimmDD , Creative52 , BlacK SeA StorM 61 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 29 Misafir - 32 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.320.871
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 88358836883788388839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öyle çok oyun oynayan bir insan değilim ama Rocket League'i çok beğendim.

Tek oynadığım oyun olan Euro Truck Simulator 2 içinde 15 TL lik Scandinavia + North DLC sini aldım ama kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Oyunu ne kadar severseniz sevin böyle iyiki almışım diyemiyorsunuz.

Onu iade ettim bakalım onun parasıyla başka yeni oyun alırım en azından.

Var mı 15 TL ye oyun önerisi olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 24 Haziran 2016; 12:00:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

quote:

Orijinalden alıntı: HiAxiSheytan

quote:

Orijinalden alıntı: CooRDeLia

Oyunlara satın al dediğimde gift olarak gönderileceği yazıyor ama alacağım oyunlardan bir tanesi Cs Go ve bu oyunda gift kapalı. Canlı destekle konuşuyorum durumu anlatıyorum gün içinde sorun çözülecek diyor sadece.

İndirim döneminde CS:GO hediye edilme seçeneği kapatıldı, sadece hesap sahibi kendine alabiliyor.

Hocam neden indirim döneminde hediye edemiyoruz? Yani buradaki amaç nedir?

Fiyatının ucuzlaması ile daha fazla hileciye ve smurfe ortam sağlamamak için.

https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/4pietp/valve_makes_csgo_not_purchasable_as_a_gift_during/
    https://www.reddit.com/r/pcgaming/comments/4pjubi/you_cant_gift_csgo_during_the_steam_sale/

• New order g2a ve kinguinde daha ucuzdu son baktigimda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen indirimlde bazı oyunlar 2 hafta sürmeden önceden bitiyordu . 4 Temmuzdan önce biten indirimler var mı arkadaşlar gözünüze çarptı mı hiç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Öyle çok oyun oynayan bir inaan değilim ama Rocket League'i çok beğendim.

Tek oynadığım oyun olan Euro Truck Simulator 2 içinde 15 TL lik Scandinavia + North DLC sini aldım ama kesinlikle tavsiye etmiyorum[\b].

Oyunu ne kadar severseniz sevin böyle iyiki almışım diyemiyorsunuz.

Onu iade ettim bakalım onun parasıyla başka yeni oyun alırım en azından.

Var mı 15 TL ye oyun önerisi olan

life is strange complete edition
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Fiyatların dolarla alakası yok, tüm fiyatların sebebi aral demek biraz abartı oluyor. Evet Aral müdahale ediyor. Steam'deki bazı oyunların fiyatlarını yükseltiyor ama tüm oyunların türkiye dağtıcısı aral değil ki. Dağıtımcısı olduğu kutulu oyunların fiyatını etkileyebilir. Yani her oyuna karışamaz. Ayrıca doların 3 lira, euro'nun 3,3 lira olduğu ortamda kur oyun fiyatlarını etkilemez demek de çok saçma. Örneğin Aral'ın dağıtımını yapamadığı Paradox oyunlarında son çıkan oyunlar yurtdışında 40$ ve 40 Euro'ya satılıyor. Normalde steam olmasa kur nedeniyle 120 liraya alabilecektik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpellCaster

arkadaşlar sizce kartları sizce satmak mı mantıklı yoksa beklersek fiyat artar mı ?

İndirim döneminin son günleri kart fiyatları iyice düşer bence.Şimdi satıp o gün almak daha mantikli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Geçen indirimlde bazı oyunlar 2 hafta sürmeden önceden bitiyordu . 4 Temmuzdan önce biten indirimler var mı arkadaşlar gözünüze çarptı mı hiç ?

şuanlı kaynen devam benım gordugum
  • JustLetmego J kullanıcısına yanıt
    4 seneye yakındır BC2 oynuyorum MP hala canlı aklınızda soru işareti kalmasın. Bi Cold War-Rush yaptıktan sonra BF3-4 beni pek sarmıyor açıkçası
  • Arkadaşlar merhaba 4-5 arkadaş beraber oynancak oyun tavsiyeleriniz var mı acaba? Her türlü oyun olabilir CS:GO'da oynuyoruz Rise of Nations'da RUST'da örneğin. Her türlü öneriye açığız yani

• nerde o eski oyunlar :))
  • lego oyunlarından hangilerini önerirsiniz 2-3 tane alabilirim ?
  • HiAxiSheytan kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler cevap için.
  • http://store.steampowered.com/app/282140

soma'da %50 görmüş, film olsa oscarları süpürecek türden hikayesi var

• arkadaşlarla oynanacak zevkli oyun tavsiyesi verirmisiniz rocket league dont starve minecraft cs go oynadıklarımız arasında minumum 2 kişi maksimum 4 kişi oluyoruz
  • Arkadaşlar tavsiye edebileceğiniz online yarış oyunu var mı? Simülasyon olmasın arcade tarzi olsun. Dirt 3 aldım pek beğenmedim iade ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silkolet

Teşekkürler hocam sayenizde 5 bundle ı 2tl ye kapattım

Hocam nasıl yaptınız :) biraz anlatır mısınız

• Cs Go aldım 12tl'ye:)

Oyunlarla hiç aram yok yaş şimdi 30 liseye giderken counter oynardık şimdi konuyu görünce çocukluğumuzda oynadığımız ve tek keyif aldığımız oyunu görünce alayım dedim:)

Pc kaldırır mı bilmiyorum gerçi Acer 5739G Laptop sahibiyim. Intel core 2 duo 2.2ghz, 3gb ram, Geforce 240m ekran kartı(Normalde 130m olması lazım ama 240m görünüyor)

Cs go'yu AKK yüzünden hızlı indiremiyorum bitince sonucu görcez gerçi:)
  • Beyler bu euro track simulator 2 daha düşer mi? sizce almalı mıyım?
  • Konsoldan PC ye yeni geçmiş bir oyuncu olarak beş oyun kaptım.Güncel oyunlar bile konsol dan çok uygun satılıyor.Üç beş ex oyun için bir daha konsola bulaşmam hele bu konsol nesli rezil bir nesil olmuşken.
  • 
Sayfa: önceki 88358836883788388839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.