Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5212. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 18 Misafir - 27 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
349.748
Cevap
2.720
Favori
21.318.855
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52105211521252135214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AdamsınDrogba

quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

quote:

Orijinalden alıntı: archV

Metro2033 alınmaz arkadaşlar zamanında facebook sayfasında bedava dağıtılmıştı

Haberiniz olsun

Zamanında bedava key dağıtmış olabilirler ama neden alınmaz onu anlayamadık. Bi kere dağıttılar diye sanki hep mi bedava vericekler oyunu ?

enpara ile 2.5 TL ye geliyor ve gayet alınabilitesi var. Korsan Dvdsini vermezler bu fiyata

En para olayı ne ki linkte pek detaylı anlatılmamış kısaca anlatırmısın?

enpara olayını ben de öğrenmek istiyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

1.5 - 2 saattir battleblock theater oynuyorum arkadaşımla ve kesinlikle öneririm(arkadaşı olup 2d platform sevenlere). oyun bayağı eğlenceli

Hocam bir bilgisayarda iki kişi oynanıyor mu yoksa iki bilgisayar mı gerekmekte? İlgimi çekti de biraz

Ayrıca enpara kartına 50 lira attım da akşamdan beri kartla bakışıyorum para yüklesem mi yüklemesem mi diye stresli işmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 23 Haziran 2014; 0:15:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EaGamesRulez

quote:

Orijinalden alıntı: blackh4wk

quote:

Orijinalden alıntı: agbdlcs81

Payday 2 almaya değer mi?

L4D2 gibi 1 hafta oynayıp bir daha açılmayacak bir oyun mu yoksa battlefield gibi en az 6-7 ay götürür mü

L4D 2 yi 1 hafta oynadıysan bf de kal sen.

Grafikleri iyi değil. Vuruş hissi vermiyor. Cok beğenmedim ben.

L4D zaten vuruş hissi veren fps oyunlardan değil. Amaç 4 kişi veya 8 kişi eğlenmek. Bir Battlefield hissi beklemeyin. Co-op olarak da hala en çok tutulan oyunlardan. Ayrıca taktik de içermekte.

• beyler amazondan alayımmı age of empires 2 hd ve dlc veriyor mu şuan?
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    DLC hocam, oyuna bazı ek özellikler verir
  • metro last light'la season pass alıyorum ne dersiniz değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lady Gagalayan

metro last light'la season pass alıyorum ne dersiniz değer mi?

Değer tabi yerinde olsam completeyi alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lady Gagalayan

metro last light'la season pass alıyorum ne dersiniz değer mi?

belki . ilerde Metro serisinin yenilenmis grafikleri ile "Metro Redux" isminde tekrar piyasaya sürülecek.( tabi o zaman alinir)
    season pass online icin ise az veya hic oyuncu olmadigini hesaba katman gerekecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 23 Haziran 2014; 0:19:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paako

quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

1.5 - 2 saattir battleblock theater oynuyorum arkadaşımla ve kesinlikle öneririm(arkadaşı olup 2d platform sevenlere). oyun bayağı eğlenceli

Hocam bir bilgisayarda iki kişi oynanıyor mu yoksa iki bilgisayar mı gerekmekte? İlgimi çekti de biraz

Ayrıca enpara kartına 50 lira attım da akşamdan beri kartla bakışıyorum para yüklesem mi yüklemesem mi diye stresli işmiş

Denemedim ama oynaniyo büyük ihtimal. Zaten Steam sayfasında local coop yaziyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• metro last light ile açılış yaptım. şuan borderlands goty alcam gibi sanki ama 10$ çok ya
  • Humble Bundle'den yaz kazığı paket 25 dolar ile açılıyor altında bi rakam yazarsanız oyun alamıyorsunuz.İyice kafayı yediler
    https://www.humblebundle.com/sgdq

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• Bu sorunun cevabını bu sayfada hiç görmedim de bilen vardır heralde

şimdi ben de bir oyunun normal hali var. ve ben bunun GOTY versionunu almak istiorum, bunu aldığımda orjinal oyunun fiyatı bu alışverişten düşüp, kütüphane de GOTY e dönüşüyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root- -- 23 Haziran 2014; 0:23:58 >
  • şu agge of hd 2 amazon hatası devam ediyor mu
  • Borderlands GOTY + Skyrim LE almayı düşünüyorum da 25 $ tutacak 9 dolar harcadım zaten şuana kadar daha 8 günü var indirimlerin
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdamsınDrogba

quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

quote:

Orijinalden alıntı: archV

Metro2033 alınmaz arkadaşlar zamanında facebook sayfasında bedava dağıtılmıştı

Haberiniz olsun

Zamanında bedava key dağıtmış olabilirler ama neden alınmaz onu anlayamadık. Bi kere dağıttılar diye sanki hep mi bedava vericekler oyunu ?

enpara ile 2.5 TL ye geliyor ve gayet alınabilitesi var. Korsan Dvdsini vermezler bu fiyata

En para olayı ne ki linkte pek detaylı anlatılmamış kısaca anlatırmısın?

http://forum.donanimhaber.com/m_86195407/mpage_9/tm.htm

2 3 sayfa okuduğunuzda bütün sorularınıza cevap alıcaksınız

şimdi başvuru yaptınız diyelim. 2 3 iş günü içerisinde banka çalışanları tarafından sizin seçtiğiniz yerde buluşarak,size detaylı anlatım yaparak kartınızı teslim ediyorlar. yıl sonuna kadar steam kampanyası geçerli. Eğer oyun almayı düşünüyorsanız hemen başvurun. Kartınızın Gelmesi garanti Ayrıca yanında çok hoş bir kalem ve not defteri de veriyorlar

Başvuru sitesi :http://www.finansbank.enpara.com/

• FrE3d0m kullanıcısına yanıt
    yok hocam arkadaşlar için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taharet Muslugu.

DLC hocam, oyuna bazı ek özellikler verir

South Park'ı severim ama sizcede $40 fazla değil mi?
  • RownikaL kullanıcısına yanıt
    Humble'in açılışları genelde efsane olurdu ama bu sefer olmadı.
  • Aldigim Oyunlar.

Hotline Miami --------------------------( tavsiye ederim)
    The Swapper -------------------------( indie oyunu güzeldir platforum/puzzle)
    Cold Fear ------------------------------( resident evil hayranlari bayilacakdir buna da oyun yeni nesil gibi geldi bana eski olsada )
    Betrayer -------------------------------( daha oynamadim)
    Amnesia Collection ( 2 oyun) ------- ( Korku bu oyunu tavsiye ederim)
    MetalSlug3---------------------------- ( RETRO, eskiler bilir bu oyunu harika , Shooter oyunu)
    GUNPOINT --------------------------- ( watch dogs'sun pixel ve indie versiyonu ama daha keyifli platform/puzzle ( herkes begenmeye bilir.)
  • Arkadaşlar bo2 dlc ler olmadan gidermi dlcsiz alıp yanına birde outlast almayı düşünüyorum yoksa direkt goty mi alayım ?
  • 
Sayfa: önceki 52105211521252135214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.