Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ffrisby , ffrisby , returnity , Anqe , Anqe Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 27 Misafir (1 Mobil) - 29 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.758
Cevap
2.719
Favori
21.319.826
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51205121512251235124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ahahaha biri 4 kişi diğeri 64 olacak. Birinde yapay zeka diğerinde yok. Çok müthiş karşılaştırma yapmışsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androalphus

Arkadaşlar Bioshock Triple Pack Steam'in kendi programında 10 dolarken internet sitesinde 6 dolar. Sebebi ne? Alacağım ama ters bir şey olmasın diye bekletiyorum.

• tt7n4 T kullanıcısına yanıt
    Biri 5$ biri 60$ BF de hırsız polis olayı var o olayı göremiyorsun.
  • DÜN GECE 7 DOLARDAN YEŞİL TOKEN ALDIM. 13-14 DOLAR SEVİYELERİNE ÇIKARSA SATACAM
    GÖTÜMÜZDE PATLAMAZ İNŞALLAH
  • quote:

Orijinalden alıntı: feradini

Beyler CS:S ve Skyrim Legendary edition almayı düşünüyorum %40 indirim de şuan dün %75 - %80 İndirime de girebileceği söylendi bu doğru mu ? 30 Haziran son gün şuan hesabım da 21 Dolar var Skyrim Legendary 23$ CS Pack 14$ Bekleyeyim mi çekeyim mi?

Bekleyin en kötü 50% en iyi çok çok ama çok ufak ihtimal 75% görebilir. Legendary için konuştum. Normali 80% bile görebilir.

Bugün rüyama girdiler Legendary Edition 75% indirimle almıştım.

edit: @Androalphus, Ukrayna Steam'i kullanıyorsunuz büyük ihtimalle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Silverhand -- 21 Haziran 2014; 12:58:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: myres

Payday 2 için 2 ortakta ben arıyorum. Fakat karşı taraf bana ödemeyi nasıl yapacak?

Nasıl olacak bilmiyorum fakat size ortak olabilirim pmleşelim hocam steam id imzamda yazıyor eklerseniz oradan da konuşuruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tt7n4

Ahahaha biri 4 kişi diğeri 64 olacak. Birinde yapay zeka diğerinde yok. Çok müthiş karşılaştırma yapmışsın.

64 kişi olsun bf4 den arabaların şekli dışında hiç bir fark tok oyunda.bf fanboy sun herhalde sen
  • quote:

quote:

Arkadaşlar Bioshock Triple Pack Steam'in kendi programında 10 dolarken internet sitesinde 6 dolar. Sebebi ne? Alacağım ama ters bir şey olmasın diye bekletiyorum.

internetteki url rusyanınkidir belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: salihkçk09

Enpara ile payday 2 four pack alabilecek var mı yardımsever limitini harcayacak olan :D

Yada almış olan ve biz 3 kişiyiz enpara fiyatından çok az pahalıya satabilecek iyi bir arkadaş varsa pm atsın iyi olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri bana 2 tane Dota2 key alabilirmi? parayı paypaldan yollayacağım. Markette bir Key : 1.90 Ben ise size key başı 2$ ödeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SilenceRaziel -- 21 Haziran 2014; 12:59:54 >
  • elimde Summer Adventure Card 6
    2 tane var

Summer Adventure Card 7
    Summer Adventure Card 2

ikisinden biriyle takaslayabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y. K. G. -- 21 Haziran 2014; 12:57:56 >
  • bu akşam bari adam akıllı oyunlara indirim gelse... steam iyice paragöz olmuş
  • quote:

quote:

http://store.steampowered.com/?cc=tr
    Bu adresten girin Ukrayna sitesindesiniz şuan. Bir kere bu adrese tıklarsanız veya geçmişi çerezleri vs. silerseniz düzelecek.
    Geçen gün burada Ukrayna ve Rusya steam linkini paylaşmıştım ondan kaynaklanıyor galiba birkaç kişide daha vardı aynı sorun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Araxes

quote:

quote:

internetteki url rusyanınkidir belki

Evet, Ukrayna'da olmalısınız dedi. Ama url şu direk:http://store.steampowered.com.

Demek ki geçen ukrayna fiyatlarına bakarken böyle kaydetmiş, üzüldüm :/ 6 dolar olsa parayı anında basacaktım.

• -Yardımcı Olduysam ne iyi bana

1-Takım olayı:Kırmızı,Mor,Mavi,Yeşil,Pembe Benim şansıma mor cıktı en iyi takıma seçildim :P
    TakımDeğiştirmekİçin;http://steamcommunity.com/market/search?q=team+token (Bosa para harcamayın)

Takımların Amacı30 kişiden 3 kişine istek listesindeki oyunlar veriliyor

2-SteamLevel;Takas kartları Steam markethttp://steamcommunity.com/market/ Bölümünden teker teker satılabilir. Veya Hepsini toplayıp Rozet oluşturabilirsiniz.Şu Oyunlardan Kart Düşer Team Fortress 2, FTL, GRID 2, Monaco, Trine 2, Super Meat Boy, Counter-Strike: Global Offensive, Ve 30 oyun Bu Oyun kartlarını birleştirdinizmi craft diye bir bölüm cıkıcak crafltadğınız zaman 1 simge 1 arkaplan vericektir ve profilinize geldiğiniz zamanda Orda rozet yaptığınız gözükücek ve Level alıcaksınız.

Kartlar nasıl elde edilir?Hangi Oyunun kartını istiyorsanız o oyunu oynamalısınız sonrada gerisi geliyor zaten

3-SummerKartları Nasıl Elde Edilir? SummerKartları 'Her 3 oy size bir Yaz Macerası takas kartı kazandıracak' İndirime girmesini istediğimiz oyunları seciyoruz her 3 oy kart kazandırıyor

• Paypal 2 için enparaya havale edebilecek ortak aranıyor. Son 1 kişi geldiğinde alıyoruz oyunu. Kişi başı 4.5 USD (9.7 TL)
  • Skyrim Legendary Edition %75 gör artık
  • Teşekkürler.
  • tt7n4 T kullanıcısına yanıt
    64kişiyle o konsepti yaşabileceğini düşünüyorsan 60$ ile mutlu oyunlar
  • the walking dead 12.49 dan aşşağı düştü mü hiç ? sizce bu fiyat normal mi ?
  • 
Sayfa: önceki 51205121512251235124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.