Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Bugia , MRTFR Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 29 Misafir (23 Mobil) - 7 Masaüstü24 Mobil1 iOS3 Android
248.368
Cevap
1.894
Favori
11.615.433
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    1194 Mesaj
    Steam'de level nasıl kasılıyor? Level'ı nereden görüyoruz?

iPhone Xs Max 64GB Gold | İletişim için iMessage : [email protected] | ★★ Steam ★★ ★★ Twitch ★★
  • Yüzbaşı
    668 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Steam'in masaüstü programdan girince Witcher 2 3.99 Left 4 Dead 2 9.99 gözüküyor. Ama siteden üyeliğimiz ile almaya çalışırken alışveriş sepetine eklediğimde daha ucuz gözükmekte Alırsam hangi fiyattan çakıcak site merak ediyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Steam'in masaüstü programdan girince Witcher 2 3.99 Left 4 Dead 2 9.99 gözüküyor. Ama siteden üyeliğimiz ile almaya çalışırken alışveriş sepetine eklediğimde daha ucuz gözükmekte Alırsam hangi fiyattan çakıcak site merak ediyorum.

Ödeme bölümüne gelindiğinde hata veriyor zaten merak etme. Normal fiyatlara döndürüyor.
    |
    |

• Yarbay
    2966 Mesaj
    Beni de mor takıma attı şimdi Oyun gelmesi için ne yapmak gerekiyor hocam, 30 puanı nasıl kazanacağız? Oyun alsak yeterli mi?
    |
    |
    1950 Mesaj
    Arkadaşlar önerim bir oyunun fiyatı 5$'dan fazla ise Daily Deal,Flash Sale veya Community indirimlerini bekleyin.Mesela Payday 2 şu an 10 küsür dolar iken Daily Deal'a düşerse fiyatı 4-5 dolara inecek.
    Ayrıca ben bugün 4.99'a State of Decay oyununu aldım ve çok memnun kaldım.Çok başarılı bir yapım.Herkese tavsiye ediyorum.
    |
    |

"Bilkent University"
  • Yarbay
    3184 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Androalphus

quote:

Orijinalden alıntı: Androalphus

Level profilinde sağ tarafta gözükür. Level atlamak içinse ;http://www.tlgcntn.com/2013/12/steamde-nasil-hizli-level-atlanir/.
    |
    |
    |
    |

Daha düşmez.
    |
    |
    gopgop kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    -Skyrim
    -Left 4 Dead 2
    -Payday 2
    -CS:Global Offensive

Bu oyunlar için aman acele etmeyin.Geçen yılda bile %75 indirim yedi hepsi.Yukarıdaki oyunlar mutlaka daha da ucuzlayacaktır sabredin derim.
    |
    |

"Bilkent University"
  • Binbaşı
    1602 Mesaj
    İndirimlere Mount & Blade Warband'i alarak başladım. Umarım kütüphanede yatmaz oyun. Dünden Witcher 2 ve Far Cry 3, bugünkü Daily'den State of Decay ve şu anki Community Choice'da olan Call of Juarez ile Orion'da aklımda var. Bunların 2 saati kaldı gerçi almam büyük ihtimalle iyice araştırmam gerek, sonra oynamıyorum alıp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katre. -- 21 Haziran 2014; 2:09:13 >
    Dur yolcu! Bilmeden gelip bastığın, Bu toprak, Bir devin uyuduğu yerdir. Eğil de kulak ver bu mahşerî yığın Fenerbahçe kalbinin attığı yerdir. Bu korkunç,inleyen sesin altında, Gördüğün bu yürek,Migrosta Fenerbahçe uğruna,Zafer yolunda, Gönül verenlerin yattığı yerdir. Bu yürek,her zaman her yerde seninle, Rakibin seni yenerken bile. Darağacında olsa bile Son sözü,son nefesi FENERBAHÇEDİR. Düşün ki dökülen ter,nefes,betin Verdiği bu destek amansız çetin Bir harbin sonunda bütün Fenerlinin ASALET zevkini tattığı yerdir!
  • Yarbay
    12562 Mesaj

Mount and blade Napoleonic Wars. Bu ek paket zaten Multiplayer paketi. Oyun bu paketle zevkli oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bircanaksay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Euro Truck Simulator 2 yi satın alıp indiremeyen arkadaşlar şunu denesin. Ben o şekilde indirmiştim.

STEAM > Profili Görüntüle > Profili Düzenle > Gizlilik Ayarlarım > Herkese Açık
    The Witcher 2 ve Call of Juarez aldım. L4D2 ve gözüme çarparsa iyi bir oyun 1 - 2 tane daha alacağım. Büyük topları sona saklıyor büyük ihtimalle
    |
    |

Orijinalden alıntı: byflash

Yeri değil ama herkes burada sormuş.

Euro Truck Simulator 2 yi satın alıp indiremeyen arkadaşlar şunu denesin. Ben o şekilde indirmiştim.

quote:

Orijinalden alıntı: byflash

Yeri değil ama herkes burada sormuş.

yarım saat once indrmeye basladım sorun yok

multiplayer nasıl oynuyoruz ?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Katre.

İndirimlere Mount & Blade Warband'i alarak başladım. Umarım kütüphanede yatmaz oyun. Dünden Witcher 2 ve Far Cry 3, bugünkü Daily'den State of Decay ve şu anki Community Choice'da olan Call of Juarez ile Orion'da aklımda var. Bunların 2 saati kaldı gerçi almam büyük ihtimalle iyice araştırmam gerek, sonra oynamıyorum alıp.
    quote:

Orijinalden alıntı: Katre.

işte o süreç adamı yıpratıyor. yaşlandım yemin ediyorum 2 günde. Parayı iyi kullanmam lazım oyun güzel ama oynayabilir miyim? ya yarın daha güzel bi oyunda indirim gelirse ne olcak derken 8 er 8 er geçiyor saatler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    4944 Mesaj

kredi kartım yok bu sekılde alsam çok mu fark ödemiş olurum ? Dayz ve ufak çaplı 1-2 oyun almayı istiyorum ? yoksa baskasının kredi kartıylamı halletsem
    |
    |
    Motwikhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3243 Mesaj

far cry her türlü oynanır ama mount and blade şimdiye kadar oynamadıysanız belki sarmayabilir the witcher 2 de kendini oynatır hikayesi oynanılabilirlik üst seviyede tavsiye ederim diğer oyunda yorum yapamayacağım far cry3 almayı bende düşünüyorum ama oyunun sonunu biliyorum zaten alsammı almasammı diye düşünüyorum
    |
    |
    Ridian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

? Spotify ? Steam ?
  • Yüzbaşı
    742 Mesaj
    Şu takım olayı nedir arkadaşlar çok kısa bir şekilde hızlı olarak açıklarsanız sevinirim

Orijinalden alıntı: shoot5

Şu takım olayı nedir arkadaşlar çok kısa bir şekilde hızlı olarak açıklarsanız sevinirim
    quote:

Orijinalden alıntı: shoot5

http://store.steampowered.com/promotion/summer2014faq/

Burayı inceleyebilir takım olayını merak edenler.
    |
    |

Microsoft Xbox 360 / Sony Playstation 4 / Sony PlayStation Vita / Sony PlayStation Portable / Nintendo Switch / Nintendo 3DS / Nintendo DSi / Nintendo Game Boy Advance SP

• Yarbay
    6789 Mesaj
    Call of Juarez almayan, oynamayan varsa kesinlikle tavsiye ediyorum.. 3 saattir aralıksız oynuyorum.. harika bir oyunmuş.. iyi ki almışım
    |
    |
    DH 2005 Üyesi
Reklamlar
SEO
kolayoto.com
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.