Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (4427. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: iissoo35 , iissoo35 , Judassem , Judassem Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 37 Misafir (4 Mobil) - 35 Masaüstü6 Mobil
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.628
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44254426442744284429
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Oyunçevirici sitesinden güçlükle Max Payne 3 Türkçe çeviriyi indirdim. Orijinal Steam uyumlu olup olmadığını bilen varsa yazarsa sevinirim. Genelde steam uyumlu oyun çevirisi yaptıklarını biliyorum ama bu oyunda steam den hiç söz etmemişler o sebeple sordum.

NOT: Çeviriyi güçlükle indirdim deme sebebim Oyunçevirinin sitesinde yer alan linklerin hepsi virüslü çıktı. Bir üyenin alternatif linkler de virüs var demesi üzerine yorumlar içerisinde verilen bir link den indirdiğim rarlı dosya içerisindeki yama virüssüz çıktı ama onda da zararlı yazılım olabilir uyarısı verip karantinaya aldı. Onu karantinadan çıkarıp Türkçe yamayı öyle edinebildim. Esas link de yer alan dosyada da virüs var o sebeple sitedeki tüm linkleri denedim.

Yalnız bu virüs olayının oyunçevirinin hatası veya suçu olduğunu düşünmüyorum. Çünkü yıllar önce başıma geldiğinden biliyorum. Bir sitede admin görevi yapıyordum. Rapi de bir yama upload edip yayınlamıştım ve dosya kesin olarak temizdi. Bir sürü insan indirmiş ve kimse virüs sorunu yaşamamıştı. Bir iki sefer linkin çalışmama sorunu olmuştu onun dışında sorun yoktu. Bir gün bir üye virüs var dedi Bende deneme yaptım ve virüs olduğunu gördüm. Çok şaşırmıştım çünkü ben upload ederken virüs yoktu hatta dosyayı bir kaç sefer test amacı ile indirmiştim virüs yoktu. Sonradan nasıl olmuşsa dosya'ya virüs bulaşmış. Fakat ertesi gün tekrar linki tekrar kontrol ettiğim de bu defa virüsün olmadığını gördüm ve beni uyaran üye arkadaş da aynı linki ertesi gün denediğin de virüs olmadığını görmüş.

Temiz bir şekilde upload edilen bir dosyaya çeşitli sebeplerle virüs bulaşabiliyor ve kimi zamanda o bulaşan virüs sonradan upload işlemi yapılan site tarafından siliniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fustercluck

Amazon'daki Inversion kesin olarak region locked(NA), almayı düşünenler ona göre hesap yapsınlar.

BioShock Infinite'de (NA) idi ama ekledim Steam'e.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Arkadaşlar Oyunçevirici sitesinden güçlükle Max Payne 3 Türkçe çeviriyi indirdim. Orijinal Steam uyumlu olup olmadığını bilen varsa yazarsa sevinirim. Genelde steam uyumlu oyun çevirisi yaptıklarını biliyorum ama bu oyunda steam den hiç söz etmemişler o sebeple sordum.

NOT: Çeviriyi güçlükle indirdim deme sebebim Oyunçevirinin sitesinde yer alan linklerin hepsi virüslü çıktı. Bir üyenin alternatif linkler de virüs var demesi üzerine yorumlar içerisinde verilen bir link den indirdiğim rarlı dosya içerisindeki yama virüssüz çıktı ama onda da zararlı yazılım olabilir uyarısı verip karantinaya aldı. Onu karantinadan çıkarıp Türkçe yamayı öyle edinebildim. Esas link de yer alan dosyada da virüs var o sebeple sitedeki tüm linkleri denedim.

Yalnız bu virüs olayının oyunçevirinin hatası veya suçu olduğunu düşünmüyorum. Çünkü yıllar önce başıma geldiğinden biliyorum. Bir sitede admin görevi yapıyordum. Rapi de bir yama upload edip yayınlamıştım ve dosya kesin olarak temizdi. Bir sürü insan indirmiş ve kimse virüs sorunu yaşamamıştı. Bir iki sefer linkin çalışmama sorunu olmuştu onun dışında sorun yoktu. Bir gün bir üye virüs var dedi Bende deneme yaptım ve virüs olduğunu gördüm. Çok şaşırmıştım çünkü ben upload ederken virüs yoktu hatta dosyayı bir kaç sefer test amacı ile indirmiştim virüs yoktu. Sonradan nasıl olmuşsa dosya'ya virüs bulaşmış. Fakat ertesi gün tekrar linki tekrar kontrol ettiğim de bu defa virüsün olmadığını gördüm ve beni uyaran üye arkadaş da aynı linki ertesi gün denediğin de virüs olmadığını görmüş.

Temiz bir şekilde upload edilen bir dosyaya çeşitli sebeplerle virüs bulaşabiliyor ve kimi zamanda o bulaşan virüs sonradan upload işlemi yapılan site tarafından siliniyor.

Bence temiz bir şekilde upload edilen dosyaya virüs bulaşmıyordur..Tahminimce şöyle oluyordur..Virüs programınız güncelleme yaptığı için o altyazıyı virüs olarak görmüş olabilir..Diyeceksinizki yarın virüs olarak görmüyordu..Oda şöyle olmuştur..Antivirüs programları virüs olarak algılanan dosyaları incelerler gerçekten virüs değilse yeni güncelleme ile o dosyayı virüs olarak görmezler.

• Arkadaşlar rome 2 yi en ucuz nerden alabilirim ve en ucuz ne kadar gördü şimdiye kadar? Ek paketleriyle beraber satılan bir kampanyası yok mu hiç? Steamtrades te ne kadar fiyatı? Kod şeklinde veriliyor mu orada? Silinme gibi bir durumu olur mu?

• The Witcher: Enhanced Edition @ gog.com # 1.99 $

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khiron -- 30 Ocak 2014; 18:57:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emmre129

Game developer tycoon steamde 5 dolar gayet zevkli bir oyundur tavsiye ederim

Bu oyun benim istek listemde vardi ama alsam mi diye kararsizim simdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence cok iyi fiyat ama dijital oyunlarim steamde olsun istiyorum, steamde daha once bu oyuna indirim geldi mi acaba

• FrE3d0m kullanıcısına yanıt
    bioshock farklı bu oyun far5klı.. inversion uzun zamandan beri region lock olarak satılıyor amazonda.. sadece bizim için değil avrupa için..
  • Beyler bu arada getgamesgo dan cod4 almak isteyipte mac yazdigi icin tereddut edenler mac yazisina takilmasinlar, ben aldim steame ekledim oynuyorum

• Resident Evil revelations bir şu oyuna indirim gelmiyor. İndirim gelse hemen alacağım.
  • Weekend Deal ile Kingdoms of Amalur Reckoning 5.99 olmuş, hemen kaptım. Uzun süredir bu oyunu almak istiyordum, çok güzel oldu.
  • Humble Bundle Weekly yenilendi. Dirt 3 için alınır.
  • Dirt 3 steam mi acaba? gfwl den kurtulmustu ama
  • Keyler böyle alan buna göre alsın:

• bu aralar weekly çok iyi gidiyor.500 bin rahat satar bu hafta
  • Kingdoms of Amalur: Reckoning dlclerinin içinde hikaye dlcsi varmı yada yeterli düzeyde getirisi varmı? arkadaşlar.
  • BTA yı sabitlemeleri kötü olmuş eskiden ne güzeldi 3 küsür dolara hepsini alıyorduk
  • dirt 3 nasıl arkadaşlar 2ye göre?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

dirt 3 nasıl arkadaşlar 2ye göre?

2yi bilemem ancak 3 korsan olarak oynamıştım cok zevkliydi para bulmaya çalışıp sırf dirt 3 için alacağım bu paketi birde bilenlere soruyorum gfwl sorun çıkartmaz değil mi? kalkacak diye bir haber okumuştum
  • 
Sayfa: önceki 44254426442744284429
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.