Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: seth89 , roomonecool Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 25 Misafir (1 Mobil) - 25 Masaüstü2 Mobil
5 sn
280.282
Cevap
2.181
Favori
14.481.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10818
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2886
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1949
  • Favoriye Eklediklerim 2232
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4044 mesaj) Johnny Silverhand (3338 mesaj) XanthiN (2886 mesaj) Noctivagant (2696 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (118745 mesaj) Mobil (36869 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9659 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (221 mesaj) (555 mesaj)
  • @
417 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    1250 Mesaj

bu Cod indirimleri tam bi tok satıcı indirimleri olmuş. Alırsanız ekime almazsanız...

|
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 12 saat 22 dakika kadarı kaldı.

Amazon Prime şu günlerde Türkiye'nin başına gelmiş en iyi şeylerden birisi. Allah bozdurmasın.  

• Binbaşı
    1977 Mesaj
    Xbox vs Playstation tartışmalarının kazananı net PC oldu. Bence artık konsol oyunculuğu yavaş yavaş ölmeye başlayacak. PC'de son yıllarda Steam dışında ortaya çıkan bir sürü alternatif platform varken konsollar yalnızca kendi marketleriyle zor ayakta dururlar. Epic, Ubisoft, Amazon, GOG sağ olsun sürekli ücretsiz oyunlar ediniyoruz. Önceden Humble da güzel oyunlar dağıtırdı. Game Pass gibi kral bir sistem var. Çoğu oyunu uygun fiyattan edinebiliyoruz. İlerleyen yıllarda belki PC'de yeni platformlar çıkacak ve bu bize yarayacak. Daha geçen gün bir kuruş para vermediğim GOG'da 100 küsür oyunum olduğunu fark ettim. Konsolculara 500 TL'lik oyun fiyatlarıyla sabırlar diliyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    5134 Mesaj

Şu oyunun temel fiyatı 18.5 liraya düşmüştü bir ara ve %90 indirimle 1.85 liraya almıştık. Güzel fırsat yakalamışız. :) Öncesinde 7.5 liraya alanlar da bir nebze mutludurlar şimdi  

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/34/b4/17/34b417cc00abe6ff58f1dfbddff209b8.png&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torkema61 -- 2 Ağustos 2021; 21:55:8 >
  • Teğmen
    186 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Şu oyunun temel fiyatı 18.5 liraya düşmüştü bir ara ve %90 indirimle 1.85 liraya almıştık. Güzel fırsat yakalamışız. :) Öncesinde 7.5 liraya alanlar da bir nebze mutludurlar şimdi  

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/34/b4/17/34b417cc00abe6ff58f1dfbddff209b8.png&t=0&width=480&text=1

Epic a plague tale sonraki haftaya onu ücretsiz veriyormuş   

• Yüzbaşı
    879 Mesaj

BF V ve BF 1, EA Desktop uygulamasında gözükmüyor fakat originde gözüküyor nasıl düzelir bu

• Yarbay
    5134 Mesaj

Zamanla. Bende de Origin'de gözükmüyordu. EA Desktop yükletti bana müşteri temsilcisi. Birkaç hafta bu uygulamayla girdim, ardından Origin'de de gözüktü.

@HEMRES-42

Valla Epic bu, her şey beklenir  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torkema61 -- 2 Ağustos 2021; 22:13:21 >
    |
    |
    Bahsedilenler: HEMRES-42, BlokShot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    795 Mesaj
    Oyuna girince oda ateş cemberine donuyor. Valla yaz ayinda pc ile oyun oynamak sikintiymiş. 😅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    186 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Polanski TR

Oyuna girince oda ateş cemberine donuyor. Valla yaz ayinda pc ile oyun oynamak sikintiymiş. 😅

Gülü seven dikenine katlanır  

|
    |
  • Yarbay
    3713 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Xbox vs Playstation tartışmalarının kazananı net PC oldu. Bence artık konsol oyunculuğu yavaş yavaş ölmeye başlayacak. PC'de son yıllarda Steam dışında ortaya çıkan bir sürü alternatif platform varken konsollar yalnızca kendi marketleriyle zor ayakta dururlar. Epic, Ubisoft, Amazon, GOG sağ olsun sürekli ücretsiz oyunlar ediniyoruz. Önceden Humble da güzel oyunlar dağıtırdı. Game Pass gibi kral bir sistem var. Çoğu oyunu uygun fiyattan edinebiliyoruz. İlerleyen yıllarda belki PC'de yeni platformlar çıkacak ve bu bize yarayacak. Daha geçen gün bir kuruş para vermediğim GOG'da 100 küsür oyunum olduğunu fark ettim. Konsolculara 500 TL'lik oyun fiyatlarıyla sabırlar diliyorum.

Hocam konsolda oyunlar 1000tl ye dogru gidiyor, yeni gow ciktiginda 1000tl olursa sasirmam

olsun oyunlara kurbanlik dana gibi 6 kisi gireriz artik  

|
    |

• Yarbay
    3713 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Bu mesaj silindi.

Bf5 en tek kotu yani harita dizayn i bence

2.dunya savasi olmasina ragmen ikonik bir harita yapamadilar oyuna

arkadas zaten silah kullanimi olarak en iyi bf demis. Acikcasi dogru, fakat diger eksikleri tek artisini goturuyor

|
    |
  • Yarbay
    15763 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: UğurDündarın Dövdüğü Adam

Arkadaşlar bedava oyun için katakulliye gerek yok. Ayda 7.90 lira verip bir sürü avantajdan yararlanıyorsunuz zaten. Diziler, filmler, ücretsiz kargo, bir de ücretsiz oyunlar çıktı; sırf teşekkür için bile 7.90 lira harcanır.

Keşke 4K olan dizi ve filmleri Smart TV den izlerken HD olarak izleyebilme olsa. Netflix de o imkan var ama amazon da yok. Netflix 'nin de TV uygulamasında kalite ayarı yapılamıyor ama telefon veya pc den netflix ayarlara girip kalite düşürürseniz TV uygulaması da o yaptığınız ayarda içerikleri oynatıyor. Amazonda ise o olay yok. Telden ve PC den amazon içerikleri düşük ayarlarda izlenebiliyor ama TV de en üst ayarda oynatıyor illa.

İnternet paketi kotalı olunca sıkıntı oluyor. 500 GB kotalı paket kullanınca.

• Telefondan başka yerde denemediğim için bir şey diyemem. Evde indirip işyerinde izliyorum ben :) yoksa kota mahvoluyor. 1080p dosya değişiklik gösteriyor 450 MB da var 4.4 GB da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UğurDündarın Dövdüğü Adam -- 2 Ağustos 2021; 23:26:47 >
    |
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    763 Mesaj

ya komik gelebilir ama birşey soracağım. benim origin kütüphanesinde bf v görünüyor ama daha önce biryerlerden mi aldım yoksa ea play ile mi ekledim tam bilemiyorum. bunu öğrenmenin bir yolu var mı acaba?

|
    |
  • Yüzbaşı
    312 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Kinyas22

quote:

Orijinalden alıntı: HEMRES-42

Epic a plague tale sonraki haftaya onu ücretsiz veriyormuş   

Alıntıları Göster

kesin mi hocam bir liste var mı bununla ilgili

• Yarbay
    15763 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Polanski TR

Sırf o yüzden dizüstü aldım son bilgisayarı. Salonda klima var çok sıcakta pc alıp salona kaçıyorum. Ama pc yenileme vakti gelince bir dahakine odadan odaya taşınabilir masaüstü alabilirim. Dizüstüler günümüzde masaüstü ile aynı perfornmansı veriyor fakat aynı özelliklerde dizüstü ile masaüstü arasında fiyat farkı var. 1050 ekran kartlı dizüstüne verdiğim para ile tahminen 1070 ekran kartlı masaüstü filan alırdım

• Emekli Yönetici
    12652 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    12652 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ghostrunner oynaması 3 gün ücretsize düşmüş. Dileyen beleş indirip bu süre içinde bitirebilir.  

store.steampowered.com
    Ghostrunner on Steam
    https://store.steampowered.com/agecheck/app/1139900/
  • Yüzbaşı
    848 Mesaj

Epic indirimlerinde 20 liraya almıştım güzel eğlenceli oyundur Avengersdan sonra da güzel bir oyun free to play olmuş 3 günlük de olsa

|
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    84 Mesaj

Geforce now da var mı bakmadım henüz ama eğer varsa oynanabiliyor mu ?

|
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.