Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13856. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 13th Patronus , Sincap5959 , Sincap5959 , acaluka Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 36 Misafir (3 Mobil) - 35 Masaüstü5 Mobil2 Android
5 sn
349.771
Cevap
2.719
Favori
21.320.538
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Paylaşıldı mı bilmiyorum ama Civ platinium şuan baya uygun görünüyor steamde

Sid Meier's Civilization VI : Platinum Edition -92% 51,76 TL

https://store.steampowered.com/bundle/12218/Sid_Meiers_Civilization_VI__Platinum_Edition/

Dip Fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 10 Temmuz 2021; 10:26:38 >
  • Yeni nesil güncellemesi almış Geralt Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• R-10 kullanıcısına yanıt
    Next gen yapayım derken optimizenin içine etmezler umarım :)
    Firma tüm kredisini tüketti artık bundan sonra kusursuz ürünler önümüze koymalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İade yatmamış hala arkadaşlar geçen cumartesi iade etmiştim tam bir hafta oldu. Banka mı sorumlu bu durumdan? Normal mi sizce bir haftadır yatmaması?

• Zebercet kullanıcısına yanıt

"Satın alımınız iade edildi." bildiriminden sonraki süreç bankayla alakalı olması lazım. Benim Bonus karta bu bildirimin ardından en fazla 2 gün içinde yatıyor para.

• quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

"Satın alımınız iade edildi." bildiriminden sonraki süreç bankayla alakalı olması lazım. Benim Bonus karta bu bildirimin ardından en fazla 2 gün içinde yatıyor para.

Değil aslında. Havuz denen sistem var ve para önce oraya düşüyor orada iken iade eden tarafta iadeyi alacak bankada para nerede göremiyorlar. İade eden satıcı firmalar para kendilerinden çıktığı için ben iademi yaptım banka ile görüşün diyor. Banka ise para kendisine gelmediğinden iade henüz olmadı satıcı ile görüşün diyor.

Her iki tarafından temsilcisi şayet havuz denen sistemi biliyorlarsa size 2. görüşmede bunun bilgisini direk veriyorlar. Bilmiyorlarsa sizde bilemeyeceğiniz için ısrarla aramak zorunda kalıyorsunuz.

Gerçekleşemeyen ama bankadan çıkan ödemelerde de para havuza düşebiliyor.

Ben bu havuzu bir siteden ininal kart ile oyun almaya çalışırken başıma gelen bir olay sonucu öğrenmiştim. O sitede ininal kart geçmiyormuş ama forumda kimse o dönem bunu belirmemişti. Forumda sıkça önerilen bir siteydi ve aynı dönem forumda herkes birbirine ininal kartı önerip duruyordu

Site ödeme ekranında hata vermişti. Buna rağmen ininal hesabımdan para çekilmişti. Site ile defalarca yazıştım bize sizin tarafınızdan yapılan bir ödeme yok dediler. İninal kartla da sık sık görüştüm o dönem. Ödeme yapılmış dediler. 20 gün sonra ininal sistemine karşı tarafa ödeme gerçekleşmedi bilgisi düşmüş. En kısa zamanda iadeniz yapılacak dediler. 2 gün sonra mı ne iade oldu.

Aslında havuzda para bekleme süresi maksimum 14 ama bazen gecikme oluyormuş

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

Çiftlikpunk'ı söz verilene yakın bir seviyeye getirildikten sonra diğer projeler -yayınlanacak durumda olsa bile- açıklanmalı. Def-i mefâsid celb-i menâfiden evlâdır. Önce eldeki hayal kırıklığını bir düzelt, sonra iyi ürün ortaya çıkartırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

İade yatmamış hala arkadaşlar geçen cumartesi iade etmiştim tam bir hafta oldu. Banka mı sorumlu bu durumdan? Normal mi sizce bir haftadır yatmaması?

Bankayı aradığınız da işi bilen birine denk gelirseniz size 7 gün daha beklemenizi belirtebilir. Online ödemelerde geri ödeme süresi 1 ile 14 gün arasında değişebiliyor. Genelde banka ve satıcının yapabileceği bir şey de olmuyor.

Ödemesi yapılmış ama henüz teslim alınmamış ürünlerde durum farklı olabiliyor. Onlarda iade hemen gerçekleşebiliyor ama bu dediğim fiziksel ürünlerde olan bir durum. Mesela gecen amazondan bir şey sipariş geçtim ama 3 gün geçti kargoya verilmedi bir de alternatifi olan cihazın hala iş göreceğini fark edince siparişi iptal ettim ertesi gün ödediğim miktar iade edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 10 Temmuz 2021; 13:15:34 >

• Noctivagant kullanıcısına yanıt

Evet Amazon gibi yerlerde para çoğunlukta 24 saatte yatıyor. 20 lirasında gibi görünmek istemiyorum ama en azından oyunu iade etmezdim yani. Araya kaynamaz herhalde er geç yatar?

• Arkadaşlar The Witcher 1 oyununu isteyen varsa iade edebilirim.

Eğer ciddi anlamda oynayacağım diyorsanız ekleyin. Kod:447532696

• Geçen Ubisoft FORWARD indirimlerinde aldığım oyunlar sonrası bu Steam indiriminde hiç bir şey almama niyetindeydim. Tek aldığım oyunu beğenmemden dolayı Generation Zero'nun iki adam akıllı DLC'si oldu. Bu indirimi böylece atlattık diyelim.

• Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Ghost Reconu Neredeyse 1 ay olacak hala iade etmedi Ubisoft. Canlı yardıma bağlanıp neden iade etmiyorsunuz diyorum bir sürü kanıt istiyorlar. Her şeyin ekran görüntüsünü almam gerekiyormuş tam boy, 45 dakika konuştuktan sonra hiçbir sonuca ulaşamadım. Ertesi gün bir daha yazdım, temsilci bana sohbeti kapatın diyor :) 10 TL bir şey değil ama inat ettim alacağım o parayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Çiftlikpunk'ı söz verilene yakın bir seviyeye getirildikten sonra diğer projeler -yayınlanacak durumda olsa bile- açıklanmalı. Def-i mefâsid celb-i menâfiden evlâdır. Önce eldeki hayal kırıklığını bir düzelt, sonra iyi ürün ortaya çıkartırsın.

Çiftlikpunk güzel benzetme olmuş, cuk oturmuş Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Civilization 6: Platinum Edition Steam'de %92 indirimle 52 TL. (historical low) Geçen ay da Humble Choice ile verilmişti.

https://store.steampowered.com/bundle/12218/Sid_Meiers_Civilization_VI__Platinum_Edition/

Dün UYARI olarak fiyat hatası olabilir belki almayı düşünen varsa kaçırmasın diye yazmıştım ama sonra sildim, Humble Choice ile de verildiği için.

Ama fiyat hatasıymış, düzeltildi. Alanlara hayırlı olsun Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Çiftlikpunk güzel benzetme olmuş, cuk oturmuş  

Alıntıları Göster

Benim de epic indiriminde o oyuna verdiğim 141 TL çuk diye içime oturdu. Bilseydim başka oyun alırdım o paraya.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt

Mr. Tosuncuk.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Benim de epic indiriminde o oyuna verdiğim 141 TL çuk diye içime oturdu. Bilseydim başka oyun alırdım o paraya.

Alıntıları Göster

Bu indirim döneminde aldıysanız iade edin, belki kabul ederler, şansınızı bir deneyin.

Epic'te ana oyun beleş verilmişti ama muhtemelen çoğu insan Epic Launcher'in hantallığı ve fazla kaynak tüketmesinden dolayı Epic'te verilen oyunu Demo olarak kullanıp, Steam indirimlerini beklemiştir DLC'li paket için, Humble Choice ile verilince de kapmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 10 Temmuz 2021; 15:43:1 >

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Sadece buglardan arındırılmış optimizasyonu düzgün bir şekilde çıkarsalardı bu kadar tepki toplamazdı
    Yinede hikayesi çok başarılı bana göre
    İki tane büyük güncelleme yayınlandı küçük ölçekli güncellemeler yayınlandı ilk çıktığı haldekinden arasında fark yok
    Beklenen seviyeye gelir mi pek sanmıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gargamel_

Ghost Reconu Neredeyse 1 ay olacak hala iade etmedi Ubisoft. Canlı yardıma bağlanıp neden iade etmiyorsunuz diyorum bir sürü kanıt istiyorlar. Her şeyin ekran görüntüsünü almam gerekiyormuş tam boy, 45 dakika konuştuktan sonra hiçbir sonuca ulaşamadım. Ertesi gün bir daha yazdım, temsilci bana sohbeti kapatın diyor :) 10 TL bir şey değil ama inat ettim alacağım o parayı.

Foward İndirim kuponuyla almısın bu oyunu 3 oyun birden yukardaki sipariş numarısını iade edebilirsin tek oyun iade edince belki sorun çıkarıyorlardır iade için 14 gün geçti belki kabul etmezler.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Türle alakam olmamasına rağmen fiyatı sebebiyle akşam alacaktım ama iş işten geçti. Zaten ne zaman oynardım bilmiyorum. İyi oldu artması benim açımdan.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.