Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13818. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 0MG90 , Gehrman , Sinmyeong , DissHeytan , chris92 , eonest Daha Az
6 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 25 Misafir (3 Mobil) - 27 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
349.756
Cevap
2.719
Favori
21.319.395
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: The Alim

https://store.steampowered.com/agecheck/app/1238840//

BF 1 alınır mı? Daha önce hiç BF oynamadım.

Alınır alınmasına serverler dolu sayılır hala ama bf1 çok hızlı bir oyun. Tam bir kaos hakim ve sizde yeni başlayacakmışsınız yerden kalkamazsanız ve bu durumda insanı oyundan soğutuyor. Pusan sniperler anında indiriyor.

Siz bilirsiniz yine de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • first9 kullanıcısına yanıt

Videolara falan bakıyorum da güzel gözüküyor. Ama ben sıkılırım takım lazım buna

• The Alim kullanıcısına yanıt

Prime'da bf 3 keyi hala veriliyorsa bf 3 oynayabilirsiniz. Eski oyundur ama multisi hala doludur.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Alim

Videolara falan bakıyorum da güzel gözüküyor. Ama ben sıkılırım takım lazım buna

Güzel oyun hocam. Bende hem bfv, hem bf1 var. Ben bf1'den daha çok zevk alıyorum.

Oyunu satın alın, 2 saat deneme yapın karar verirsiniz bence. Beğenmezseniz iade edersiniz. Bi kaç el Sina çölü haritasında oynayın. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Ooohhh!!!

Prime'da bf 3 keyi hala veriliyorsa bf 3 oynayabilirsiniz. Eski oyundur ama multisi hala doludur.

Hocam BF3 yıl başındaydı, o keylerin aktifleşme süresi Şubat ayında bitti.

Bu ay BF4 veriliyordu ama Amazon'dan almak için süresi geçti (21 Hazirana kadardı) ama elinizde Amazon'dan alınma BF4 keyi varsa 21 Temmuza kadar aktifleştirebiliyorsunuz Origin'de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 25 Haziran 2021; 16:55:59 >
  • Dünden beri steam'ı karış karış dolaştım hoşuma giden birkaç oyun buldum.

1)Wolfenstein 3 lüsü ---> 44,59 TL (The new order - The old blood - The new colossus - 4.oyun online olduğundan gerek yok)

2)Metal gear solid V --> 13,75 TL

3)STALKER Bundle --> 20,06 TL (Shadow of chernobyl - Clear sky - Call of pripyat)

4)Quantum Break --> 14.75 TL

5)Dishonored 1 ve 2 --> 43,18 TL

6)HALO the master cheif --> 30,50 TL

7)Paradise Lost --> 16,50 TL

Bunları almaya değer mi bilemedim.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

Pardon hocam Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

wolfenstein 3lüsü

dishonored 1-2

Quantum Break

Halo

bunlar xbox game passte da var,bilmiyorum gerçi game passta indirim var mı şu sıralar ama bilgilendireyim dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Onlar Finlandiya'da mı yaşıyor bilmem ama mağaradan yeni çıkmış olabilirsin sen.

Pardon kardeş İlk sayfa mesajiymis yeni sandım paypal ile satın almak 9.99 dolar oyuna ucuz demek ulkece kalkindik da haberimiz mi olmadı dedim birden Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] cok eski mesajmis sonradan farkettim

• quote:

Orijinalden alıntı: baLbesh

wolfenstein 3lüsü

dishonored 1-2

Quantum Break

Halo

bunlar xbox game passte da var,bilmiyorum gerçi game passta indirim var mı şu sıralar ama bilgilendireyim dedim

Öyle sık sık oyun oynayan biri değilim hocam. Geçen ubisofttan sağlam oyunlar aldım. Bir de steam a bakayım dedim. Yeğenim oynuyordu benim hesapta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

anladım hocam o listeye Hades'i de ekleyin 28 tl hades için hiçbir şey o türü seviyorsanız ara ara 2-3 saat oynasanız bile çok tatmin edici bir oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Steam üzerindeki bir oyunun Gamepassde olup olmadığı, ne zaman eklendiği ile ilgili müthiş bir eklenti

https://www.reddit.com/r/XboxGamePass/comments/o6xden/steam_summer_sale_starts_in_a_few_hours_heres_how/

https://aligueler.com/SubscriptionInfo//

Edit: Opera için de kuruluyor opera üzerinde chrome eklentilerini çalıştıran eklentiyi indirdiğinizde sıkıntısızca kuruluyor.

Edit 2 : EA Play ve Ubisoft+ üyeliklerini de gösteriyor.

Upluyorum görmeyenler varsa diye bana açıkcası çok yararı dokundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 25 Haziran 2021; 18:14:4 >

• Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• GreenmanGaming

The Outer Worlds (STEAMKey) 101.97tl

steam fiyat 123.6tl

• Impakt kullanıcısına yanıt

Bu baya iyi eklentiymiş ya hocam. Bende ekledim şahsen. Ayrıca bilgili arkadaşların önereceği bir adblock eklentisi var mıdır acaba? Şöyle kullanımı kolay ve tarayıcıyı yormayan.

• XBOX Game Pass için Tosla veya Papara gibi yerlerden kampanya görsek ne güzel olur.

• Neden PC sorusuna iki resim bırakmak istiyorum.

• Aynen bende araştırdım da daha cıkmamış. Yama olmadan da oynanır mı bilmiyorum ki.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fiyatlar şaka gibi arkadaşlar. Almayan , oynamayan varsa kesinlikle ,

BİOSHOCK: The Collection ---> 20 TL

BATMAN: ARKHAM Collection ---> 20 TL

FEAR Complete Pack --- > 16 TL

Bu oyunları kesinlikle alsın.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.