Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13817. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Venomstr , Venomstr , Aerospace , Aerospace Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 31 Misafir - 33 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.321.062
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: The Frost

Metro Exodus'ta veriliyor hocam Enhanced sürümü. Ayrı satılmıyor zaten.

Ben Metro oyunu kast etmedim zaten. Bazı başka oyunların verilmiyor. Metro'ya gelirsek daha önce önceki sürümü alanlara verdiler zaten bende var ama arkadaş şuan alırsa Enhanced sürümü verirler mi diye soruyor. Vermezler çünkü normal sürümden palı o. Verirlerse kimse yeni sürümü almaz onun yerine gider eskisi alır nasılsa yenisini de veriyorlar diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

DOOM Eternal'ı kesinlikle iade edip Deluxe sürüm alın. Ben de Standart aldım, pişmanım. Şimdi DLCleri alamıyorum pahalı diye.

Eve geçince öyle yaparım o zaman daha satın almadım hocam sabah hazırlamıştım listeyi

• Tranquillity kullanıcısına yanıt
    Var hocam. Ben aldığımda yoktu ama.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Hocam önceden oyuna sahip olmayanlar da şimdi alınca Enhanced sürümüne sahip olabiliyorlar. Ayrı satılmıyorlar ki zaten Enhanced daha pahalı olsun. Dolayısıyla arkadaş şu anda alırsa Enhanced sürümüne de sahip oluyor. Yenisi ayrı satılmıyor yani. Siz başka bir oyunla karıştırıyorsunuz sanırım.

• Metro exodus almayı düşünüyorum. Türkçe yama var mı acaba

• Noctivagant kullanıcısına yanıt

Ben yeni almıştım mesela.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Zaten Metro Exodus mağaza sayfasına girince Included Enhanced Edition yazıyor.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • eerdaalll0001. kullanıcısına yanıt
    Var hocam. Google'a Metro Exodus Türkçe Yama yazarsanız çıkacaktır. :)

• Exodus’un ek paketleri nasıl alınmaya değer mi? Enhanced sürümünü denemek istiyorum bahane olmuş olur.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar kendi kaderini çiz bölümündeki çıkartmalarım paylaşıldığı bir sayfa var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Subnautica 25TL'ye düşmüş yenisinde indirim yok... ilgilenenlere duyrulur.

• agememnon2000 A kullanıcısına yanıt

Onlar Finlandiya'da mı yaşıyor bilmem ama mağaradan yeni çıkmış olabilirsin sen.

• agememnon2000 A kullanıcısına yanıt
    Şu fosil yorumu alıntı yaptın başın göğe erdi mi ??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Frost kullanıcısına yanıt

Kucuk ama onemli bir ekleme yapayim; yama enhanced versiyona uyumlu degil arkadaslar. Uyarlayacakmis Anonymous ama yamanin sayfasindan gordugum kadariyla iki aydir sure veremiyoruz seklinde donus yapiyorlar soranlara. O yuzden beklemeniz gerekebikir Tr yama sart diyorsaniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu bu CoD oyunları bu sefer indirime bile görmemiş normalde de zaten 15 yılık oyun %50 yapıyorlardı yap işte %75 veya üstü te allam kim sorumluysa bundan basur olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0ops -- 25 Haziran 2021; 15:49:22 >
  • Shonen Jump kullanıcısına yanıt

Hayır yarış tipi derken Temel oyun Formula 3-2-1 liglerini kapsıyor.

Ek paketler Endurance yarışını açıyor. - yuvarlak pistte 24 saat süren yarışlar.

Diğer Ek paket: co-pilot lu Gt araba yarışlarını açıyor.

Diğer paket, kendi takımını yaratmanı sağlıyor.

her paket farklı bir yarış türünü açıyor yani hocam. Hepsinde aynı mantık yine menejerlik yapıyorsunuz.

Birbirine etkileşimi olarak GT pilotunu, F1 pilotu olarak alabiliyorunuz. Ya da tam tersi havuz biraz daha genişliyor.

Teknik ekiplerde aynı şekilde.

Uzun soluklu oynamak istiyorsanız alabilirsiniz. Ben hepsini çok fazla oynadım.

• 0ops kullanıcısına yanıt

Hocam yaklaşık 1 yıldır takipteyim. Geçtiğimiz şubat ya da mart ayında indirime girdi sadece. Onda da %50 indirimi arar olduk. Çok daha berbat indirim olmuştu.

Ondan önce geçen yazdı sanırım indirime girdiği dönem.

• Tercih o.

Offline ya da online yapabiliyorsun.

Online bir tık daha kolay oluyor. Çünkü buradan nasıl geçeceğim, şarjım bitti, kitler bitti derken biri şarj istasyonu kurmuş ya da köprü yapmış oluyor.

Offline oynuyorum ben. Daha zevkli ve zorlayıcı, ama bazı şeylerde online olmadan imkansız, mesela yol yapmak. Mecbur online tarafı kullanmak gerekiyor. Yoksa 1 hafta o malzemeleri toplamakla uğraşırsın hocam.

• kesinlikle ikiside değer. İkisininde hikayesinin ana oyundan aşağı kalır yanı yok hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Hocam yaklaşık 1 yıldır takipteyim. Geçtiğimiz şubat ya da mart ayında indirime girdi sadece. Onda da %50 indirimi arar olduk. Çok daha berbat indirim olmuştu.

Ondan önce geçen yazdı sanırım indirime girdiği dönem.

Saçmalıktan başka bir şey değil tamam efsanelerden biri ama senaryosu 3-4 saatlik 15 yıllık oyuna bu kadar para verilmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://store.steampowered.com/agecheck/app/1238840//

BF 1 alınır mı? Daha önce hiç BF oynamadım.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.