Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13806. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
28 Misafir (1 Mobil) - 27 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.321.135
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/149279448

Arkadaş remastered versiyonlarından bahsediyor herhalde. Umarım daha ucuz olur.

• Epic Games Store'da haftanın ücretsiz oyunları

Horizon Chase Turbo

https://www.epicgames.com/store/tr/p/horizon-chase-turbo

Sonic Mania

https://www.epicgames.com/store/tr/p/sonic-mania

• Yakuza oynama sırası nasıl arkadaşlar? Seri sıfırlanmış galiba son oyunuyla?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Yakuza oynama sırası nasıl arkadaşlar? Seri sıfırlanmış galiba son oyunuyla?

Yakuza 0

Yakuza Kiwami 1

Yakuza Kiwami 2

Yakuza 3

Yakuza 4

Yakuza 5

Yakuza 6

Yakuza Like a Dragon

• Kiivii kullanıcısına yanıt
    Tower of Time zamanında Gog tarafından ücretsiz verilmişti yani oyuna sahip olabilirsiniz uyarayım dedim. Onun dışında kaliteli bir oyun hem resmi olarak Türkçe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlokShot -- 24 Haziran 2021; 19:2:54 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ÜST EDIT: Ne sandık, ne çıktı  

Mysterios Card'ların etkinlik rozetinde hangi kartlara dönüşeceği belli olmaya başladı. Sanırım her kart bir oyunu temsil ediyor, çünkü kart isimlerinde oyun türleri yazıyor.

Benim tahminlerim;

1. kart CS:GO

8. kart Among Us

9. kart Bannerlord

10. kart Valheim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 24 Haziran 2021; 22:40:59 >
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt

bannerlord strateji kategorisinde olacağını sanmıyorum 9 o değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 24 Haziran 2021; 19:31:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

bannerlord strateji kategorisinde olacağını sanmıyorum 9 o değildir

Başka bir oyun da olabilir tabii ama Bannerlord'un Steam'deki oyun taglerinden biri de Strateji.

• Vay be ünlü Büyük Steam indirimleri başlayacak ve forumda hareket yok. Steam bitmiş.  Hoş yeni çıkan/çıkacak oyunların fiyatlarından sonra kim ne yapsın İndirimleri.

Eskiden Daily Sale bekler, ilk dakikalarda olan fiyat hataları için pusuya yatardık. İndirimler öncesi de totemler yapar, indirimleri özetleyen listelemeler yayınlardık. Neyse klasik bir kaç maddeyi, altın kuralı yazayım. Biraz da yeni maddeler var tabii. 

1. İndirimler başladığında Steam çöker veya yavaşlar. Sayfalarında 404 hataları olur. Düzelmesi 2-3 saati bulur genelde.
    2. Bütün indirimler aynı anda yansımaz, bazen 1-2 saati bile bulabilir indirimlerin işlenmesi.
    3. CSGO daha düşer mi, GTA 5 o fiyata alınır mı vs soruları artık yoktur diye tahmin ediyorum. 
    4. RDR2 her fiyata alınır. Witcher 3 indirimsiz bile alınır ama GOTY alın üzülmeyin. 
    5. Steam takıntınız yok ise çoğu indie veya AA oyunu Gamepass üzerinde olabilir. Kontrol edin.

Bunun dışında herkese ÇÖÖÖÖP, öhöm İyi İndirim Dönemleri dilerim.  Cüzdanınızı ekonomik harcayın. 

• Akşam kim ne alacak yazın buraya da diğer arkadaşlara fikir olur
    Ben Halo 30 TL ile Deus Ex Mankid 11 TL alacağım tabi bu fiyatlara düşerse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım önceki yaz indirimlerinde olduğu gibi mini oyun yaparlar yine. Geçen sene yapmamışlardı. Ayrı bir hava katıyor mini oyunlar.

EDIT: Kendi Kaderiniz Çiz diye bir etkinlik yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 24 Haziran 2021; 20:4:58 >
  • Ana konusu burasimi acaba son 10 dk

EDİT : Müthiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi betadragon -- 24 Haziran 2021; 20:2:51 >
  • Heyecan tırmanışta 10 senedir heyecanlanıyorum şu yaz indirimlerine tabii son 5-6 yıldır tadı çıkmasa da

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Erken geldi indirimler bu sefer. 

• So it begins   

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 24 Haziran 2021; 20:0:4 >
  • Steam Yaz İndirimleri başladı  

Adettendir, geleneği devam ettirelim..

İNDİRİMLER ÇÖP

STEAM ÇÖKTÜ

Witcher 3 alınır mı?

GTA 5 hala alınır mı?

Bilgisayarım GTA 5 kaldırır mı?

Death Stranding bu fiyata alınır mı?

Rainbow Six Siege hangi paketi almalıyım?

x TL param var ne almalıyım?

x oyun gibi oyunlar önerir misiniz?

x oyunu Uplay'den almıştım, Steam'den Season Pass/DLC alabilir miyim?

• Dip fiyat oyunları görmek için;

https://steamdb.info/sales/

Seçeneklerden Show Blue Discounts Only seçmeniz yeterli.

Sıralamayı da "%" (yüzdeye) göre yaparsanız, dip fiyat görmüş ve en çok indirim almış oyunları sıralayabilirsiniz..

• Şuan için bence indirimler işlemedi daha. Tonla oyunu listelemişler fiyatlar birebir aynı  

• Forza Horizon 4 indirim bekliyordum hayal oldu  

• Arkadaşlar, Hunt:Showdown oynayan var mı aranızda. Uzun süredir alasım var hazır yarı yarıya inmişken alayım diyorum ne dersiniz ? Oynayanlar yorumlarsa sevinirim..

https://store.steampowered.com/agecheck/app/594650//

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nolamaz -- 24 Haziran 2021; 20:6:12 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.