Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13783. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: imjohnnystark , to9y Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 27 Misafir (1 Mobil) - 28 Masaüstü1 Mobil
5 sn
350.139
Cevap
2.723
Favori
21.365.273
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint bu oyunu alan var mı nasıl tavsiye edermisiniz gold sürümünü düşünüyorum

• Bu akşam indirim mi başlıyor?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HEMRES-42

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint bu oyunu alan var mı nasıl tavsiye edermisiniz gold sürümünü düşünüyorum

Ben sevdim ve öneririm ama kişiden kişiye değişir. İlk oyunu oynadıysanız ondan daha iyi. Cyberpunk 2077 alıp oynadınız mı bilmiyorum ama ben Cyberpunk 2077 ve Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint aldım. Cyberpunk verdiğim 143 TL üzülürken Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint verdiğim paraya hiç üzülmedim. İki oyunu kıyaslamıyorum ikisi farklı tür sonuçta ama iki oyundan aldığım zevki kıyasladığımda durum böyle.

• HEMRES-42 kullanıcısına yanıt

Ben çok gittim geldim alıp almama konusunda. Sonuç; almadım :)

Beğenmeyen kesim fazla beğenen kesime göre. Çok bu tarz oyunları da sevmiyorum ama uygun fiyata geldiğinden yine de şans verecektim. Elimde bitmemiş çok oyun var, dedim onlara ağırlık vereyim almadım.

Oyunsuz dönemdeyseniz bence şans verilebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HEMRES-42 kullanıcısına yanıt

Bence bu fiyata alınabilecek en iyi oyunlardan biri. Wildlandsten hikaye olarak daha kötü ama oynanış olarak daha iyi olduğunu düşünüyorum.

• CaptainErturan kullanıcısına yanıt

24 Haziran değilmiydi indirimler benmi yanlış hatırlıyorum

• M1A2Abrams M kullanıcısına yanıt
    Afedersiniz hocam bu akşam yaz festivali adında bir etkinlik var. Haklısınız indirimler 24 Haziran da başlıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Ben sevdim ve öneririm ama kişiden kişiye değişir. İlk oyunu oynadıysanız ondan daha iyi. Cyberpunk 2077 alıp oynadınız mı bilmiyorum ama ben Cyberpunk 2077 ve Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint aldım. Cyberpunk verdiğim 143 TL üzülürken Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint verdiğim paraya hiç üzülmedim. İki oyunu kıyaslamıyorum ikisi farklı tür sonuçta ama iki oyundan aldığım zevki kıyasladığımda durum böyle.

Alıntıları Göster

Eyvallah sağol. Cyberpunk daha almadım biraz daha bekleyecem bug çok diyorlar. Ghost Recon Wildlands oynamıştım fena değildi. Ghost Recon Breakpoint internete yorumlar var çok kötü diyorlar bazıları da Ghost Recon Wildlands göre çok daha iyi yapmışlar filan diyor kararsız kaldım şimdi güzel indirimler var almayı düşünüyorum

• gamepass'in steam'e geleceğine dair dedikodular vardı bir ara, var mı bununla ilgili bir gelişme?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Ben çok gittim geldim alıp almama konusunda. Sonuç; almadım :)

Beğenmeyen kesim fazla beğenen kesime göre. Çok bu tarz oyunları da sevmiyorum ama uygun fiyata geldiğinden yine de şans verecektim. Elimde bitmemiş çok oyun var, dedim onlara ağırlık vereyim almadım.

Oyunsuz dönemdeyseniz bence şans verilebilir

bende çok gidiyorum kararsız kaldım Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] benim elimde var yıl başında alıp oynayamadığım oyunlar var. Biraz daha video ve yorumlara bakayım öyle alacam yada yıl başında indirimlerde alırım sağol.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thonci08

Bence bu fiyata alınabilecek en iyi oyunlardan biri. Wildlandsten hikaye olarak daha kötü ama oynanış olarak daha iyi olduğunu düşünüyorum.

hadi ya Wildlands hikaye idare ederdi bu oyundan kötüyse kötü demekki oyun

• Maalesef, böyle bir şey hiç konuşulmadı diye biliyorum.

• 9 Mayısta istek listemden bazı oyunları ss almışım zam vs gelirse kıyaslarım diye. Domina'ya 50 kuruşluk büyük bir zam yapmışlar. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • Kaynağı pekte sağlam olmayan bir söylenti olarak kaldı. Gerçek olduğunu da zannetmiyorum şahsen.

• Ghost Recon Wildlands ya da Breakpoint öneren var mı, bende iki oyun da yok. Sizce almalı mıyım, hangisini almalıyım? İndirim döneminde kaçırmak istemiyorum çünkü fiyatlar çok ucuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulduren -- 16 Haziran 2021; 13:37:46 >
  • quote:

Eyvallah sağol. Cyberpunk daha almadım biraz daha bekleyecem bug çok diyorlar. Ghost Recon Wildlands oynamıştım fena değildi. Ghost Recon Breakpoint internete yorumlar var çok kötü diyorlar bazıları da Ghost Recon Wildlands göre çok daha iyi yapmışlar filan diyor kararsız kaldım şimdi güzel indirimler var almayı düşünüyorum

Alıntıları Göster

Ghost Recon Wildlands'a göre bence çok iyi. Bir defa optimasyonu daha iyi. Ghost Recon Wildlands oranla 10 fps daha fazla fps alıyorum. Ghost Recon Wildlands da yanımız da yancı 3 karakter olur ve bazen bize gereksiz yere sıkıntı yaratırlardı. Ghost Recon Breakpoint onlar yok kafamız rahat ediyor.

• quote:

hadi ya Wildlands hikaye idare ederdi bu oyundan kötüyse kötü demekki oyun

Alıntıları Göster

Açık dünya oyunların genelinde hikaye iyi değil zaten ve iyi olması yapıları gereği zor zaten. Hikayesi iyi olan açık dünya oyunları bir elin parmağını geçmecek sayıda var onlarda tam olarak açık dünya sayılmaz. Harita olarak açık dünya ama görev tabanlı oyun sayılır o açık dünya olup hikayesi iyi olanlarda zaten o yüzden hikayeleri iyi.

Bu oyun serisi yapısı gereği zaten hikayesi iyi olamaz ve hikaye beklemekte bence mantıksız.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulduren

Ghost Recon Wildlands ya da Breakpoint öneren var mı, bende iki oyun da yok. Sizce almalı mıyım, hangisini almalıyım? İndirim döneminde kaçırmak istemiyorum çünkü fiyatlar çok ucuz.

Breakpoint çok daha iyi bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulduren

Ghost Recon Wildlands ya da Breakpoint öneren var mı, bende iki oyun da yok. Sizce almalı mıyım, hangisini almalıyım? İndirim döneminde kaçırmak istemiyorum çünkü fiyatlar çok ucuz.

1 sayfa önce yazdım Breakpoin için Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]  Wildlands fena değildi uyuşturucu baron filan avlıyon oynamıştım Türkçe yaması var galiba Wildlands başla istersen youtube incele videoları var nasıl bir oyun bak istersen öyle al kupon ve indirimle değer ben Breakpoint almayı düşünüyorum bunun konusu farklı.

• Katılmıyorum hocam. Açık dünya oyunlarında pek ala çok iyi hikayeler olabilir ve açıkçası iyi hikayeler de anlatmaya elverişlidir çünkü iyi tasarlanmış bir açık dünya da her NPC ve görev dizaynı da buna göre iyi tasarlanır ve akılda kalıcı bir hale gelir. Bunun benim için en iyi örneği RDR2 ve Witcher 3'dür. Başka hikaye yönünden iyi olan açık dünya oyunları da vardır.

Ghost Recon serisi de çok güzel bir askeri gizlilik hikayesi içerebilir ama Ubi bilerek bu oyunların hikaye yazımını berbat yaptığı için maalesef olmuyor. Ubi diğer oyunlarına da iyi kötü ortalama bir hikaye yerleştiriyor ama nedense Ghost Recon'un hikayesini kimse önemsemediğinden sanırım burada hikayeyi çok çok arka plana atıyor ya da yokmuş gibi yüzeysel bırakıyor. Zaten her iki Ghost Recon oyunu da hikayesi açısından yüzüne bakılacak oyunlar değil. Ama hikaye beklemek mantıksız mı bence hiç değil. Ubi yapıyorsa mantıksız olabilir ama Ghost Recon serisi bence en az Metal Gear Solid kadar askeri gizlilik hikayesi konusunda potansiyeli olan bir içerik ama söz konusu Ubi olunca her potansiyeli harcadıkları gibi bunu da harcıyorlar.

@bulduren Daha önce de söyledim yine söylüyorum hocam solo oynuyorsanız ve online ile işiniz yoksa temasına bakın her iki oyunda çok birbirinden farklı değil zaten oynanış açısından. Wildlands daha geniş, daha açık ve renkli bir dünyaya sahip. Breakpoint ise biraz daha taktikselliğin ön planda olduğu kapalı ve kahverengi tonlarında bir oyun. Ha Breakpoint son çıkan oyun olduğundan daha güncel de bir oyun. Daha yeni birkaç ay önce Wildlands da ki yapay zeka takım arkadaşlarını oyuna eklediler ve çeşitli düzenlemeler getirdiler. Ayrıca hazır 80 TL üzerine 60 TL olayı varken bir Breakpoint sepeti yapın yanına birkaç oyun katıp, bir de Wildlands sepeti yapın yanına birkaç oyun katın 80 TL'lik felan her iki oyunu da 40 TL'e standart sürüm olarak alın geçin zaten bu oyunların içeriğine nazaran 20 TL hiçbir şey ki yanına birkaç ek oyunda çerez parasına gelir. Oyunları oynarsınız çok severseniz zaten sonraki bir indirimde de Season Pass vs alırsanız. Her iki oyun içinde iki hikaye ve görev ek paketi mevcut ve oyunlara fazladan 10 saat ekliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 16 Haziran 2021; 15:40:42 >

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.