Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: spader Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 47 Misafir (15 Mobil) - 33 Masaüstü15 Mobil5 Android
5 sn
274.517
Cevap
2.145
Favori
13.993.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 10717
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2753
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1863
  • Favoriye Eklediklerim 2192
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4033 mesaj) Johnny Silverhand (3327 mesaj) XanthiN (2753 mesaj) Noctivagant (2517 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (114387 mesaj) Mobil (36109 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9384 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (129 mesaj)
  • @
396 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    11149 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Teşekkürler, bütün dlc beleşe eklenmiş iyi oldu bu. Oyunun fiyatı da 24 tl çekilmiş kalıcı olarak sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    5997 Mesaj

Evet öyle görünüyor. DLC'ler standart oyuna eklenince Complete Edition satıştan kaldırılmış. Ben 1.6 GB güncelleme gelince 30fps olayını çözmüşlerdir diye düşündüm ama maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 20 Nisan 2021; 0:36:31 >
    |
    |
    Gye_Baek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    683 Mesaj

Five Dates %20 17 TL https://store.steampowered.com/app/1353270/Five_Dates/

Wales Interactive oyunlarını kaçıranlar kesinlikle baksınlar

She Sees Red https://store.steampowered.com/app/1081510/She_Sees_Red__Interactive_Movie/ (1 saat gibi bir sürede bitiyor, indirimde almak daha mantıklı gibi indirimde 5 TLye düşüyor.)

The Complex https://store.steampowered.com/agecheck/app/1107790//

Late Shift https://store.steampowered.com/app/584980/Late_Shift/

İndirimde sudan ucuz fiyatlara düşüyorlar ama indirim olmasa bile alıp oynanabilecek interaktif oyunlardır kesinlikle tavsiye ederim.

Resident Evil oyunlarını oynamış arkadaşlar var ise oyun sırası nasıl serinin ilk 1 veya 2 oyununu çok eskiden oynamıştım, şimdi sıfırdan başlamak istiyorum seriye. Bir de hangi DLCleri almak gerekir hangileri oyuna yeni bölümler ekler vs. konusunda bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 20 Nisan 2021; 1:2:49 >

• Yarbay
    3924 Mesaj

Zero ve 1 mekanik olarak eski olsalar da oynamaya değer oyunlar. Gerilim hissini iyi veriyorlar. Bunlarla başlayabilirsin. Sonrasında Remake 2 ve 3. 4 için remake geliyor ama orjinal oyunu da oynanacak seviyede. Yani istersen remake'i bekle 4 için, istersen orjinali oyna ki ben orjinalini oynamanı mutlaka tavsiye ederim, çok iyi bir gerilim aksiyon oyunuydu. 5, 6, 7 ve en nihayetinde 8. Sıralama bu şekilde. Revelations 1 ve 2 oyunları var. Bunları da 7. oyundan önce oynayabilirsin. Dlcler ise aşağıda yazayım her oyun için ayrı ayrı. Dlcsi kozmetik olanları direk geçeceğim.

RE 5 - UNTOLD STORIES BUNDLE

RE 7 - Season Pass (Tüm hikayeli dlcleri ekliyor olması lazım, tek tek almaktan daha ucuz) (Gold Edition SP içeriyor mu kontrol etmedim ama muhtemelen içeriyordur)

RE Revelations 2 - Bunun oldukça fazla dlcsi var. Episode yazanlar hikayeli olan dlcleri. Deluxe Edition fiyatı uygun ama tüm dlcleri var mı kontrol etmedim.

Hikaye içeren dlcleri bunlar. Diğer dlcleri kozmetik, silah gibi ıvır zıvır şeyler.

|
    |
    Impakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    11149 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Evet öyle görünüyor. DLC'ler standart oyuna eklenince Complete Edition satıştan kaldırılmış. Ben 1.6 GB güncelleme gelince 30fps olayını çözmüşlerdir diye düşündüm ama maalesef.

Bende öyle düşünmüştüm ama yok değişmemiş bir şey. Ufak bir program aracılığı ile 60 fps yapılıyor halbuki oyuna eklemek bu kadar zor olmamalı.

|
    |
  • Yarbay
    3313 Mesaj

Playstation Store'da bazı oyunlar ücretsiz. Kütüphanenize eklerseniz tamamen sizin oluyor.

Oyunlar;

Horizon: Zero Dawn Complete Edition

ABZU 

Enter the Gungeon 

Rez Infinite 

Subnautica 

The Witness 

Astro Bot Rescue Mission (VR)

Moss (VR)

Thumper (VR)

Paper Beast (VR)

https://store.playstation.com/en-gb/category/83ccec1a-8c8e-4ef7-bb02-ba0fdf042e6c/1

• Yüzbaşı
    274 Mesaj
    Bizim bir arkadaş kredi çekip Steam hesabı almıştı. 10.000 TL lik. Şimdi yüzüne bile bakmıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1631 Mesaj

Sony'nin son dönemde ki Play at Home ile verdiği bedava oyunlar aşırı iyi oldu. Bu sayede Uncharted Nathan Drake Col., Ratchet & Clank ve Horizon'ı alabildik. Yanında ki PSVR oyunları da cabası. Umarım bir God of War felan da verirler ki kutulusunun 5-10$/80-100 TL'e satılabildiğini düşününce verirlerde bence. Belki Days Gone da verebilirler gerçi bu aralar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 20 Nisan 2021; 11:25:22 >
    |
    |
    John Sheppard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    308 Mesaj

Ayrıca bu süreç içinde, Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition, Journey, Pac-Man: Championship Edition 2, The Lego Ninjago: Movie Video Game gibi verilen oyunları da hesabımıza eklemiş olduk hocam :)

|
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1631 Mesaj

Lego Ninjago'yu kaçırmışım ben :( Geçen sene bir ara bedava verildiğinde Steam den eklemiştim ama sanırım aynı dönem PS Store da bedava olmuş. Kısmet. Ama yine de diğer oyunlarda çok çok iyi. Özellikle Journey ve Injustice baya iyi oyunlar.

|
    |
    the little prince kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1919 Mesaj

Bende de Injustice ve Lego ninjago kütüphanede. Sanırım hepsinden haberdar olup ekleyememişim. :)

|
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3201 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Playstation Store'da bazı oyunlar ücretsiz. Kütüphanenize eklerseniz tamamen sizin oluyor.

Oyunlar;

Horizon: Zero Dawn Complete Edition

ABZU 

Enter the Gungeon 

Rez Infinite 

Subnautica 

The Witness 

Astro Bot Rescue Mission (VR)

Moss (VR)

Thumper (VR)

Paper Beast (VR)

https://store.playstation.com/en-gb/category/83ccec1a-8c8e-4ef7-bb02-ba0fdf042e6c/1

|
    |

• Binbaşı
    1529 Mesaj
    Arkadaşlar bios muş boot seçenekleriymiş yalamış yutmuş arkadaşlar bir el atsın lütfen. Diğer konular pek aktif değil diye buradan yazayım yardım talebimi dedim hakkınızı helal edin. Bugün nvidianın şu rebar olayı için bios güncelledim. Güncelleme sorunsuz oldu. Ama nedense M2 ssd i mi boot seçeneklerinde görmüyordum. Onu düzeltmek icin kurcalarken msi fastboot diye bir ayara evet diyerek kaydettim. Şimdi biosa hiç girmiyor. Siyah ekranda şu yazıyor;

"An operating system wasn't found. Try disconnecting any drives that don't contain an operating system. Press ctrl+alt+delete to restart."

Klavyede calismadigindan ctr+alt+delete yapamiyorum zaten. Mecburen resetliyorum ama yine ayni. Zannediyorum windows yuklu olan m2 ssd yi secemeden msi fastbootu sectigimden dolayi biosu es gecip windowsu baslatmaya calisiyor anakart. Bi tekrar biosu gorebilsem halledecegim de iste sokmuyor biosa şu an. Var mı format at dısında akıl verebilecek birisi arkadaşlar.

Kart msi z370a pro

• Yüzbaşı
    570 Mesaj

En kesin çözüm bios pilini çıkarıp 3-4 dakika beklemek. Daha sonra tekrar takmak. Bu şekilde bios sıfırlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hauntblast -- 20 Nisan 2021; 13:37:6 >
    |
    |
    Dutch van der Linde kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    904 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Arkadaşlar bios muş boot seçenekleriymiş yalamış yutmuş arkadaşlar bir el atsın lütfen. Diğer konular pek aktif değil diye buradan yazayım yardım talebimi dedim hakkınızı helal edin. Bugün nvidianın şu rebar olayı için bios güncelledim. Güncelleme sorunsuz oldu. Ama nedense M2 ssd i mi boot seçeneklerinde görmüyordum. Onu düzeltmek icin kurcalarken msi fastboot diye bir ayara evet diyerek kaydettim. Şimdi biosa hiç girmiyor. Siyah ekranda şu yazıyor;

"An operating system wasn't found. Try disconnecting any drives that don't contain an operating system. Press ctrl+alt+delete to restart."

Klavyede calismadigindan ctr+alt+delete yapamiyorum zaten. Mecburen resetliyorum ama yine ayni. Zannediyorum windows yuklu olan m2 ssd yi secemeden msi fastbootu sectigimden dolayi biosu es gecip windowsu baslatmaya calisiyor anakart. Bi tekrar biosu gorebilsem halledecegim de iste sokmuyor biosa şu an. Var mı format at dısında akıl verebilecek birisi arkadaşlar.

Kart msi z370a pro
    Hocam bende m2 ssd aldigimda biosta gormuyordu anakarta giren ssd girislerinin yerini degistirdim gormustu.Biosa girerseniz bu yöntemi deneyiniz.Arkadasin dedigi gibi pili cikarmaniz ise yarayabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2788 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Kart msi z370a pro

https://www.manualslib.com/manual/1330841/Msi-Z370-Gaming-Plus.html?page=37

Buradaki anlatılan işlemi yapın ve Bios resetleyin.

Tam sizin modelin videosunu bulamadım ama X370 üzerinde anlatıyor, yine aynı pin.

How to Clear CMOS / Reset BIOS on MSI SLI Plus X370 AMD Motherboard - YouTube

|
    |

• Yüzbaşı
    683 Mesaj

Cevabınız için teşekkür ederim, indirim sayfasındaki durumdan ötürü mü bilmiyorum bana Star Wars filmlerindeki gibi bir sıra gibi gelmişti ama öyle değilmiş, Gamepass üzerinden dün gece Resident Evil 7 Biohazarda göz gezdirdim oyun gerçekten başından kalkmadan oynatıyor, şimdi en baştan başlayacağım.

|
    |
    Celephais kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1529 Mesaj
    Cevap veren, mesaj atan tüm forumdaşlar sagolsun. Aksam deneyecegim tüm önerilerinizi. İyi forumlar.

|
    |
  • Yarbay
    3313 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: D.

Bir güzel haber daha. Ultimate Team  

Bugün de Avrupa Süper Lig takımlarının kendi isteğiyle FIFA 22'den itibaren FIFA oyununda yer almayacakları haberleri çıkmaya başladı.

Şey mi dostum, sen beni kovamazsın, ben istifa ediyorum  

• Yarbay
    3924 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Cevabınız için teşekkür ederim, indirim sayfasındaki durumdan ötürü mü bilmiyorum bana Star Wars filmlerindeki gibi bir sıra gibi gelmişti ama öyle değilmiş, Gamepass üzerinden dün gece Resident Evil 7 Biohazarda göz gezdirdim oyun gerçekten başından kalkmadan oynatıyor, şimdi en baştan başlayacağım.

7 iyi bir oyun ama benim serideki favorilerim 4 ve Revelations. 4'deki köy sahnesi ile Revelations'daki çığlık atan boss gibi beni geren çok az oyun hatırlıyorum. Serinin en iyi karakterleri ve düşmanları hep önceki oyunlarda. İyi oyunlar hocam, hiç oynamadıysanız baya sağlam bir seriye başlıyorsunuz.

|
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
1,099
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.