Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13492. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Rektangular , TncyKrmn , fastottoman , fastottoman Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 29 Misafir - 31 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.735
Cevap
2.720
Favori
21.317.750
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

hocam teşekkür ederim uygulamadan sayenizde ben de faydalandım

• Epic Games üzerinden alınan oyunların iadesi kaç günde hesaplarınıza yattı arkadaşlar?

Geçtiğimiz sınırsız kupon indiriminde 7-8 tane oyun almıştım ama 2-3 tanesinin oynamayı bırakın indirmeye vakit bulamadım Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Tracy-Mcgrady kullanıcısına yanıt

Ne tür istediğinize bağlı. Çok güzel oyunlar var coop türünde. Aksiyon, gerilim, simulasyon vs zevkinize göre önereyim

• Impakt kullanıcısına yanıt
    3-4 gün sürmüştü sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık yakındır / ihtiyaçtır diyerek GTA VI konusunu başlattım. Yeni GTA oyununda neleri görmeyi umuyorsunuz, teorileriniz ve beklentilerinizi yazabilirsiniz: https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/147482799

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Ne tür istediğinize bağlı. Çok güzel oyunlar var coop türünde. Aksiyon, gerilim, simulasyon vs zevkinize göre önereyim

hocam sizin zevkinize güveniyorum, tür farketmeksizin tavsiye ettiğiniz her oyuna varım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tracy-Mcgrady

hocam sizin zevkinize güveniyorum, tür farketmeksizin tavsiye ettiğiniz her oyuna varım.

Alıntıları Göster

Estağfurullah hocam ne demek

Oynayıp sevdiğim coop oyunlar şöyle YouTube'dan da bakarsınız biraz. Hoşunuza giden olursa sorun detay veririm oyun hakkında.

A way out, gears 5, dying Light. Bu üçü hikayesi olan coop oyunlar. Oyna bitir tarzı, oynama süreleri aşağıdakilere göre daha kısa ama eğlenceli, güzel oyunlar.

Dont starve together, borderlands, monster hunter world, ark survival evolved, dead by daylight (bu online oyun aslında ama arkadaşlar ile oynayınca aşırı keyifli oluyor), Warframe, rust (eskiden çok iyiydi şuan nasıldır bilmiyorum), The forest. Bunlar daha uzun oyunlar. Farklı türlerden örnekler verdim, aksiyon da var survival da, fps de.

Ama bütün bu oyunlar arasında dont starve together için ayrı bir parantez açmam lazım. İçlerinde en sevdiğim oyun o. Yazın arkadaşlar ile discordda toplanıp saatlerce oynuyoruz. Ve hiç de sıkmıyor yani, yapımcılar da oyuna hala yeni şeyler ekliyorlar. Ama oyun acımasız baya onu söyleyeyim. Ama atölyede sayısız mod var, oyunu birazcık kolaylaştırıyor ve o acımasızlığı biraz törpülüyor. Ama oyuna alıştıktan sonra bunlara da gerek kalmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• RDR2'yi yeni bitirdim şimdi başka bir macera arıyorum uzun soluklu türden ama sanki RDR2'den sonra hiçbir oyundan o kadar zevk, keyif alamayacakmışım gibime geliyor :( varmı oyun önerisi olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Estağfurullah hocam ne demek

Oynayıp sevdiğim coop oyunlar şöyle YouTube'dan da bakarsınız biraz. Hoşunuza giden olursa sorun detay veririm oyun hakkında.

A way out, gears 5, dying Light. Bu üçü hikayesi olan coop oyunlar. Oyna bitir tarzı, oynama süreleri aşağıdakilere göre daha kısa ama eğlenceli, güzel oyunlar.

Dont starve together, borderlands, monster hunter world, ark survival evolved, dead by daylight (bu online oyun aslında ama arkadaşlar ile oynayınca aşırı keyifli oluyor), Warframe, rust (eskiden çok iyiydi şuan nasıldır bilmiyorum), The forest. Bunlar daha uzun oyunlar. Farklı türlerden örnekler verdim, aksiyon da var survival da, fps de.

Ama bütün bu oyunlar arasında dont starve together için ayrı bir parantez açmam lazım. İçlerinde en sevdiğim oyun o. Yazın arkadaşlar ile discordda toplanıp saatlerce oynuyoruz. Ve hiç de sıkmıyor yani, yapımcılar da oyuna hala yeni şeyler ekliyorlar. Ama oyun acımasız baya onu söyleyeyim. Ama atölyede sayısız mod var, oyunu birazcık kolaylaştırıyor ve o acımasızlığı biraz törpülüyor. Ama oyuna alıştıktan sonra bunlara da gerek kalmıyor

Alıntıları Göster

çok teşekkür ederim hocam ayrıntılı anlatımınız için

• Ben de rdr2yi yeni bitirdim. Xbox'ı olan arkadaşımla 1 aylığına ps4ü takas edip rdr1'i de bitirmeye karar verdim. Tavsiye ederim. Rdr2 hikayesinin devamı rdr1. Oynamadıysan oynamalısın.

• pc'de yok mu hocam? bende xbox veya ps4 yok.

• Pcde yok malesef. PS3 ve Xbox 360 için çıkmış bir oyun. 2010yılı oyunu ancak hikaye olarak çok iyi olduğu söyleniyor. Xbox tarafı geriye uyumluluk verdiği için arkadaşımla 1 aylığına takas ettim. PlayStation 3 oyunları malesef sadece ps3te oynanabiliyor. İmkanınız olursa siz de 1 aylığına kiralayabilirsiniz varsa kiralayan yer.

• 21 ocakta Control, xbox game pass pc'ye geliyormuş.

• arkadaşlar lego oyunları co-op oynanabiliyor mu?

Co-op dediğiniz bölünmüş ekran ise oynanıyor sanırım. Biz arkadaşla Lego The Lord of the Rings oyununu aynı ekrandan 2 kişi oynamıştık.

Bölünmüş ekran ile ilk oyundan itibaren hepsi oynanıyor. LAN veya uzaktan hakkında bilgim yok. Öyle bir seçenek görmedim. Detaylı araştırmak lazım.

• Crowbcat uzun zaman sonra Cyberpunk 2077 hakkındaki videosu ile sahalara dönüş yapmış. Ben şahsen çok beğendim ve eleştirileri yerinde buldum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: the little prince

Crowbcat uzun zaman sonra Cyberpunk 2077 hakkındaki videosu ile sahalara dönüş yapmış. Ben şahsen çok beğendim ve eleştirileri yerinde buldum :)

Bu senenin en çok beklenen 2 oyunu: Last Of Us Part 2 ve Cyberpunk 2077.

İnsanların beklentileri yüksekti, hani 2018 de olduğu gibi God of War ile RDR 2 kapışıyordu ve Spiderman ile AC Odyssey bile çok iyi olmalarına rağmen GOTY için anılmıyorlardı.

İlk Last Of Us Part 2 çıktı. Naughty Dog fragmanlarda Ellie ve Joel gösterip oyunda malum şahsı oynatınca oyun dünyası ikiye bölünmüştü.

Basın 100 leri yapıştırmıştı fakat oyuncular aynı düşüncede değildi.

Bir kesim 0 ları basarken diğer kesim gelmiş geçmiş en iyi oyun diyordu. Birkaç ay devam etti tartışmalar.

Gazını alamayıp ilk Last Of Us'a kötü diyen mi ararsın, animasyon ve gameplay'e bok atan mı ararsın.

Tam bir kaos.

Cyberpunk 2077 yaklaştıkça CDPR oyunu ve fanları gazladıkça gazladı. Neredeyse tüm oyun dünyası bir anda cyberpunk evreni hayranı oldu.

Birçok youtube kanalı hype dan faydalanmak için umurlarında bile olmayan cyberpunk evreni için önemli bilgiler paylaşıyorlardı.

Oyun cıktı. Basın yine yere göğe sığdıramadı oyunu. Ama oyuncular yine aynı kafada değildi.

Bir kesim oyunu beğenirken diğer kesim vaat edilen oyun olmadığı için yine isyan etmeye başladı.

Yine gazını alamayıp Witcher serisi de abartılıyordu diyen mi ararsın, indie firmanın indie oyunu diyen mi ararsın.

Üstüne oyunun konsol sürümü de patlayınca ortalık tam kaos oldu.

Garip bir sene aslında. 2 tane büyük bütçeli oyun ve ikisi de linç yedi. Peki burada sorun ne?

Söylenen yalanlar. ND çıkıp dese bu oyun da ikinci ana karakter bu dese,

CDPR çıksa bu oyun rpg değil ve henüz tam değil dese, olaylar değiştir miydi?

Aslında benzer bir durum 2018 de de vardı.

Bir kesim God of War için çok last of us olmuş, nerde eski god of war diyordu. Bir kesim yürü, manzara izle, adam kes oyunu diyordu.

Yine RDR 2 için, bir kesim çok hantal ve sıkıcı diyordu, diğer kesim hikaye çok lineer diye bağırıyordu.

Benzer durum: Assassin's Creed serisini sevenden çok nefret eden bir kesim mevcut. Ubisoft eski ac oyunlarını piyasaya sürdükçe oyuncular her sene aynısı diye bağırmaya başladılar.

Adamlar seriye reset attı Origins ile, bu sefer de bu ne biçim Assassin's Creed diye tepkiler geldi.

Üstüne Odyssey ile iki zırh parçası giyip, hikayede bazı seçimler yapınca hemen rpg istemiyoruz tayfa çıktı.

Animal Crossing çıktı. 2 hafta süren tutorial içerince insanar çok sıkıcı diyip Stardew Valley'e yöneldi.

Minecraft dan topluluğu dolayısı ile nefret edildi, Fortnite çıkınca herkes dönüp Minecraft'a sarıldı.

Sonuç olarak, bence bu hype ve linç dalgasını abartıyoruz. Ve bu tek bizim sorunumuz değil, insanoğlu olarak kanımızda var.

Bir şeyde sevdiğimiz bir yön iyiyse o kadar abartıyoruz ki, yere göğe sığdıramıyoruz.

Tam tersine beğenmediğimiz yönü varsa o kadar çok linç ediyoruz ki, haketmiyor oyun.

Neyse efendim, buraya kadar okuduysanız teşekkürler, sadece çıkarım yapmak istedim.

• d41mon kullanıcısına yanıt

:D

• yine ben geldim. ismimi eğer alınmasaydı arthur morgan olarak değiştirecektim ama johnny silverhand'i çok sevdiğimden değiştirmek de istemiyorum.https://store.steampowered.com/app/1174180/Red_Dead_Redemption_2/

rockstar ne oyun yapmış varya. epilogue dahil her şey bitti ama ben de bittim. 60 saat sürdü ancak ben 4. chapter ve sonrasında tamamen ana hikaye odaklı oynadım ondan kısa sürdü. craft falan hiç yapmadım, avladığım hayvanlar için uğraştım ama çok uğraşmak lazım Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] yan hikayeyi bir yerden sonra bırakmıştım bounty hunter falan her şeyi bıraktım ama bu oyunun hakkı komple bitirmek kesinlikle. demek istediğim şuan imkanınız varsa alın hazır indirimde alın kesinlikle pişman olmayacaksınız. 200 liranın hakkını kesinlikle veriyor. oyun içinden karakterin istatistiğini kontrol edebildiğimiz gibi rsc'nin sitesinden de kontrol edebiliyoruz çok güzel olmuş bunu yapmaları (evet daha yeni keşfettim) cyberpunk2ın yeri gözümde ayrı ama gelmiş geçmiş en iyi hikaye ve en iyi açık dünyasına sahip oyun red dead redemption 2'dir ve daha iyisini yine rockstar getirecektir. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.