Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12750. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 23 Misafir (3 Mobil) - 25 Masaüstü5 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.756
Cevap
2.719
Favori
21.319.395
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

Yaz indirimleri ne zaman gelecek arkadaşlar ?
    25 Haziran. Bazı bankalar ve sanal kart sistemleri o tarihi baz alıp bazı hazırlıklar yaptılar. İninal kart 18 Haziranda paylaşım yaptı haftaya Steam indirimlerine şimdiden hazırlanın diye. Gün ve tarih vermediler ama hafta dediğine göre 25 haziranı kast ettikleri ortada.

Steam den veya güvenilir bir kaynaktan indirim olacağına dahil bilgi almamış olsalar böyle bir paylaşım yapmazlardı diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

25 Haziran. Bazı bankalar ve sanal kart sistemleri o tarihi baz alıp bazı hazırlıklar yaptılar. İninal kart 18 Haziranda paylaşım yaptı haftaya Steam indirimlerine şimdiden hazırlanın diye. Gün ve tarih vermediler ama hafta dediğine göre 25 haziranı kast ettikleri ortada.

Steam den veya güvenilir bir kaynaktan indirim olacağına dahil bilgi almamış olsalar böyle bir paylaşım yapmazlardı diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Anladım. Tşk ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

AC Odyssey'in bu kadar iyi olacağını hiç düşünmemiştim. Epic kuponu ile çok ucuza alma fırsatım olmasaydı belki hiç alıp oynamayacaktım. Valhalla çok daha rafine bir oyun olacaktır diye tahmin ediyorum.
    hocam bende odyssey alsam mı tavsiye eder misiniz?

origins'i full paket dlcleriyle falan almıştım ama bırak dlclere başlamayı oyunu bile bitirmeden sıkıldım bıraktım 40 saat civarı oynadıktan sonra.

aynısını odyssey'de yaşar mıyım acaba?

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Hocam bir daha o fiyata nasıl yakalayacağız ben de düşünüyorum ama şuanki fiyatlarla zor gib.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sultansari

Hocam bir daha o fiyata nasıl yakalayacağız ben de düşünüyorum ama şuanki fiyatlarla zor gib.
    benim epic kodu hala duruyor hocam. onunla alabilirim
  • 25'i diyorlar indirimler için, bakalım. Bana biraz para harcatacak gibi duruyor. Bunların haricinde Sea of Thieves de var aklımda, onu da alabilirim.
  • ggreyhame kullanıcısına yanıt
    Ben hepsiburadadan 200 tl depoladım hocam inşallah yeter, Skyrim SE vardı bir de onu de dün aldım indirimden. Bu stardew valley baya popüler ama hiç görmedim hocam olayı nedir tam olarak.

• sultansari kullanıcısına yanıt
    Listenizdeki neredeyse her oyunu oynadım hocam, hepsi güzeller. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
    Stardew Valley'i daha önce korsan yolla oynamış, çok beğenmiştim. Şimdi de adamların hakkını vermek istiyorum. Modern hayattan sıkılıyoruz ve dedemizin çiftliğine kaçıyoruz oyunun başında. Türlü olaylar, karakterler, hikayeler var. Fiyatına göre şahane bir oyun, kesin alın. Kingdom Come, bedava olmuştu Epic'te keşke kaçırmasaydınız.
    Yakında PC alacağım aklımda kalan ne kadar oyun varsa ekledim hepsini hocam. Stardew Valley’i de ekliyorum öyleyse öneriniz için teşekkürler. Epic konusunda neleri kaçırdığımı öğrendiğim günden beri çok mutsuzum hocam, bugüne kadar verdikleri bütün oyunların olduğu bir liste gördüm neler neler yok içinde. Bundan sonra her hafta takipçileriyim artık.

Ben takip etmeyi bıraktım açıkçası. Gta V'i bile almadım, düşün. Bedava oyun dağıtarak kendilerine çekmeye çalışıyorlar eyvallah da, Epic'te bir tane arkadaşım, girdiğim bir topluluk veya sohbet yok. Ne yapacağım Epic'te? Epic'te oyun oynayacağıma gider korsan oyun oynarım, hiç acımam. Moby Dick'e ilgiliysen Nantucket oyunu da çok iyidir bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ggreyhame -- 22 Haziran 2020; 14:35:49 >
    Watch Dogs 2, AC Odyssey vs oyunlar kuponla 30 tl civarına geliyordu hocam o tarz indirimlerde ben kullandım açıkçası ama sizinde bahsettiğiniz sebeplerden dolayı, eğer alacağım oyun iki platformda da var ve çok fiyat farkı yoksa Steam’ı tercih ediyorum. Topluluk konusunda Epic Games’in uzun bir yolu var. İnceleyeyim Youtube’dan hocam teşekkürler👍🏻

Tercih meselesi hocam, ben AAA oyun oynamadığım içim çok gereksinim duymuyorum öyle indirimlere.
    Rica ederim, hayırlı olsun bu arada. Güle güle kullanın.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Origin oynamadım o yüzden karşılaştırma yapamıyorum. Oyuna emek verildiği çok belli. Harita çok büyük ve detaylı, görevler olabildiğince çeşitlendirilmiş, hikâyesi ilgi çekici, mitolojik tanrılar, Antik Yunan filozoflarıyla etkileşime geçmek benim için çok keyifli. 28 liraya almıştım bedavadan biraz pahalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar belki bilmeyeniniz vardır "Swaps and Traps" oyunu Türkçe dublajlı ve yerli yapım. TR dublajı harika olmuş.

https://store.steampowered.com/app/670610/Swaps_and_Traps/
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Hocam oynama sürene göre ilerlemen çok iyi duruyor, konuyu meşgul etmemek adına özel mesaj ile veya ana konudan beni etiketleyerek taktik verir misin? Ben de kupon fırsatıyla tanıştım yeni tür AC serileri ile.. İlk Odyssey ile başladım sonrasında Origins'e geçeceğim gerçekten adamlar yapmış. Antik Yunan'ı çok güzel yansıtmışlar, tarihi figürlerle sohbet etmek bile keyif veriyor.

Bu arada benim 37 SAAT oynama ile istatistiklerim şu şekilde:

• İndirimlerde oyun alacağım diye hazırlamıştım kendimi. Arkadaşım sağ olsun vazgeçirdi. Bu indirim dönemi alırsam Noita alırım herhalde.

Alacaklarım, Odyssey, Rdr 2, Mhw Iceborne’du ama arkadaş vesilesiyle rtx 2060 alacağım. Gerçi onu da Black Friday’de alırım herhalde şuan o paranın %10’u var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Ne ininalmış yahu. Steam'in ininal'a gidip tarih vereceğini düşünmüyorum ama Steam ile az çok ilgilenen biri zaten her sene Haziranın 20'sinden sonraki ilk perşembe günü (ya da salı) yaz indirimlerinin başlayacağını bilir. ininal da çok zorlanmamıştır bence bunu tahmin ederken. Sonuçta adamlar kampanya yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 22 Haziran 2020; 15:55:12 >
  • Epic serverlar gg mi? yüklü oyun harici oyunlar görünmüyor giriş yapılmıyor?

Tahminim offline oynama özelliği eklemeye çalışıyorlar çünkü giriş yapomadıgı halde yüklü oyunu önceden oynuyamazken şimdi oynayabiliyorum.
  • Atmin kullanıcısına yanıt
    Güncelleme çalışması olabilir. Bir kez daha olmuştu bu durum. Ardından kütüphane yenilenmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

İndirimlerde oyun alacağım diye hazırlamıştım kendimi. Arkadaşım sağ olsun vazgeçirdi. Bu indirim dönemi alırsam Noita alırım herhalde.

Alacaklarım, Odyssey, Rdr 2, Mhw Iceborne’du ama arkadaş vesilesiyle rtx 2060 alacağım. Gerçi onu da Black Friday’de alırım herhalde şuan o paranın %10’u var.
    Hocam hevesini baltalamak gibi olmasın ama Black Friday e gelene kadar daha çok fiyatı artar.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.