Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12747. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Anqe , fastottoman , azos Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 17 Misafir - 19 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.746
Cevap
2.720
Favori
21.318.698
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • yine indirim yüzdelerinin değişmediği bir indirim dönemi geçirecez sanırım, başka sitelerde başlayan indirimlerde hep aynı yüzdeler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miralay Kaplan

Evet Yüklü oyunları görüyor sadece.
    Benim Kütüphanemden aktarma olayı sadece Mass effect 2 için geçerli oldu. 1 ve 3 kabul etmiyor. Sanırım Yeni alınıcak keyler için iki platforma eklenme var eskileri eklenmiyor.
    Origine bir daha yazıcam "kutulu keylerimi neden aktaramıyorum" diye ekletmeye çalışıcam D&R den almıştım 3 oyunu 10 ar tlye . Tekrar para vermek istemiyorum. Ayrıca fiyatlarıda abartmışlar.
    Sıkıntı aynı oyuna farklı yer için para vermek değil aslında aynı oyuna tekrar aynı yer için para vermek. Steam'den alınan yeni EA oyunları için Origin'in arkada çalışması gerekiyor. Bu durumda Origin'den alınan oyunların hiçbir değeri olmuyor EA yıllardır kendi leş platformunu destekleyenleri de kazıklamış oluyor. Steam ve Origin versiyonları eski oyunlarda olduğu gibi farklı olsaydı bu aktarma tartışmalarına hiç gerek bile olmayacaktı çünkü 1 oyun parası verip 2 ayrı yerde sahip olup aynı anda 2 kişinin oynaması mantıklı değildi. Bu durumda 2 ayrı yerden para veriyorsunuz ama hesaplar linkli olduğu için Steam'den açtığınız da Origin üzerinden açılıyor yani diğer kopyayı başkasına verme imkanınız yok. Hem oyunun kaç katı para istiyorlar hem de zaten sahip olduğum platformu gerektirip oyunu açıyorlar
    Uplay de benzer mantıkla çalışıyor ama Uplay'in farkı şu Uplay bunu 10 yıldır yapıyor. Yıllar önce R6 alırken 2 seçeneğim vardı ya Uplay üzerinden ya da Steam üzerinden almak, ikisinde de Uplay gerekiyordu ve ben Steam'de de olması için Steam'den aldım, Uplay'den alsaydım yaw aynı oyun zaten Uplay gerekiyor işte Steam'e de ekleyin demezdim çünkü seçim hakkım vardı. Yıllar önce Mass Effect 3 alırken seçim hakkım yoktu tek seçeneğim vardı, Steam'e gelir elbet diye beklemedim Origin platformunu destekleyip oyunumu oradan aldım. Şimdi aynı oyunu yine Origin gerektiren Steam üzerinden neden alayım? Steam versiyonu Origin gerektirmeyen ayrı bir versiyon olsa indirimdir cüzdandır bir şekilde alırdım en sevdiğim seriye para vermeyecek de neye vereceğim sonuçta ama bu eski üyeleri kazıklamaktan başka bir şey değil.
    EA bu son hamlesiyle aç gözlülük koltuğunu Activision'dan geri almış oldu

• Metro Exodus, Game Pass'ten yakında çıkarılacak. Game Pass üzerinden oynamayı düşünenler elini çabuk tutsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epic'in atağından sonra belki Steam'den de haftaya bir karşı atak gelebilir. Sadece umut

Geçen seneki gibi jeton meton mal mal işlerle uğraştırmaz umarım.
  • Steamden atak falan gelmez ya hiç zannetmiyorum. Gene aynı indirimler döner durur. Bir de şu tavşan yarışı mı ne yapmışlardı geçen senelerde onun bir benzerini yaparlar.
  • Gecen seneki gibi ilk 60 tllik alisverise 10 tl indirim verir en fazla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://store.steampowered.com/app/1172380/STAR_WARS_Jedi_Fallen_Order/

Edit: %50 İndirimle 199 TL düştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 20 Haziran 2020; 18:40:55 >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Oynamayı istiyorum fakat inat ettim origin basic access'e gelmesini bekliyorum. Belki daha uzun bir süre gelmeyecek ama umut işte.
  • Düşmüş diyince Doom Eternal gibi fiyat düzelttiler diye sevinmiştim

@Tranquillity Bende bekliyorum Basic'e düşmesini ki bence tam Basic'lik oyun. Çokça tekrara düşüyormuş sanırım metroidvania havasına rağmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Düşmüş diyince Doom Eternal gibi fiyat düzelttiler diye sevinmiştim

@Tranquillity Bende bekliyorum Basic'e düşmesini ki bence tam Basic'lik oyun. Çokça tekrara düşüyormuş sanırım metroidvania havasına rağmen.
    %50 indirim yapmıştılar diye belirtmeyi unuttum onu düzelttim şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 20 Haziran 2020; 18:41:29 >
  • ea oyunları genelde 8-10 aya origin access'e geliyor. ea politika falan değiştirmediyse eli kulağındadır jedi fallen order'ın. ki daha yeni son nfs oyunu geldi, bu da yakında gelir.
    Epicte arjantin üzerinden yanlış hatırlamıyorsam 30 liraya aldı millet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peaky

Epicte arjantin üzerinden yanlış hatırlamıyorsam 30 liraya aldı millet.
    Bölge değiştirmeden almak isteyenler için yazdım hocam. Daha önce oyun aldıysan bölge değiştiremiyorsun malum.
    Desteğe ticket atınca değiştiriyorlar. Ben öyle yaptım.
  • Miralay Kaplan kullanıcısına yanıt
    Şimdi anladım normalde Kutulu alınan oyunları benim sistemden (Steam,Origin ves.) gir diye yarış ederler.
    Burada sorun önce Origin'e bağlanmış olması herhalde doğru anladıysam yoksa kutulu da olsa steam key'leri kabul ediyor. Sorun olmaması lâzım ama işte maksat gıcıklık olsun. Sonuçda senin Key ne Steam Key ne de Origin Key!
    Eskiden 'hür' keyler vardı artık kalmadı gibi birşey ya Origin Key ya Steam UPlay ves.
  • Yaz indirimlerinde umarım RDR 2 %30-40 arası indirim gelirse alınır aTürkçe yamayla iyi gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korgeneral1071 -- 20 Haziran 2020; 21:3:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Hocam tam tarihi belli mi acaba? Haber verdiğin için teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bandai Namco indirimleri başlamış,Dark Souls 3 almayı düşünüyorum fiyatı 44TL bence iyi gibi fiyatı sizler önerir misiniz ?yada yaz indirimi bekleyeyim mi ?

• ClaymoreCountry C kullanıcısına yanıt
    Birkaç hafta önce deluxe edition 37₺ normal versiyon 32₺'ye düşmüştü, yaz indirimi beklenebilir belki. Oyunu 52 saat oynadım, NG+ olarak ikinci kez başladım ve bence 44₺'ye de kesinlikle değer hemen oynamak istiyorsanız güzel fırsat.
  • Vay be, ben de o gün almıştım 2 saat oynadım. Ölü ejderhayı görünce kapattım. Orayı hatırlıyorum çünkü.

Life ring çok önemli mi? Baştan başlasam mı zaten çok bir şey kaybetmedim.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.