Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

17 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 125 Misafir (29 Mobil) - 105 Masaüstü37 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
267.718
Cevap
2.080
Favori
13.295.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 17 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10556
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2633
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 23
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1799
  • Favoriye Eklediklerim 2119
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3978 mesaj) Johnny Silverhand (3310 mesaj) XanthiN (2633 mesaj) Noctivagant (2505 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (108353 mesaj) Mobil (35245 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9095 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
354 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    2939 Mesaj

@PeTeRPaNN
    8 lira diyecektiniz sanırım baktım şimdi 32'den 8 liraya düşmüş. :)

@EmuRu
    Hayır ayrı bir platform öyle bağlama ekleme filan olmaz maalesef.
    |
    |
    Bahsedilenler: EmuRu, PeTeRPaNN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Fallout 76 HB'de 271tl. Kuru güncelden aldıklarını biliyorum normalde 40 dolar. Biliyorsunuz Doom Eternal'ın datğıtımı Bethesda Softworks olduğundan dolayı geçenlerde 300'den 200'te düşmüştü kalıcı olarak.

Ufak hesaplamalarımla aynı olay Fallout 76'da gerçekleşirse oyunun fiyatı Standart için 40$/133₺ olarak çıkacaktır. Malum ithalat atağa geçerse oyun 40$ - 6.77₺ kurdan = 271₺ olarak çıkacaktır.
    büyük ihtimal 179TL den çıkacak greenmangaming de öyle çünkü

Burada 75 lira civarı. Region kısmını tam çözemedim ama TR geçerli sanırım.
    https://www.cdkeys.com/pc/games/fallout-76-pc-cd-key

Buradan Bethesda'ya ekliyoruz. Steam'de çıkış yaptığında Bethesda hesabında olanlar Steam'den de erişim sağlayabilecek gibisinden yazı okumuştum bir ara burada paylaşılmıştı. Hatırlayan var mı?

edit: buldum

quote:

When Fallout 76’s Wastelanders expansion launches on April 14, the entire game (including Wastelanders) will also be launching on Steam. Of course, many of our PC fans who have played the game through the Bethesda.net Launcher would also like to have the option to play on Steam, so we have a special offer just for you. From now through 11:59pm ET, April 12, if you have already purchased Fallout 76 on Bethesda.net, you have the opportunity to get the game on Steam, including Wastelanders.

https://fallout.bethesda.net/tr/article/3ltxG5KFODDNjcNs49uThq/fallout-76-special-steam-offers

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torkema61 -- 9 Nisan 2020; 16:7:0 >
    |
    |
    Shovel Knight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CPU i5 8400 CPU Cooler Aigo DarkFlash Dark Air GPU Gainward GTX 1070 ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance LPX 16GB 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP 600W 80+ Bronze MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z5120 KULAKLIK Trust Gxt 354

• Yüzbaşı
    418 Mesaj
    Arkadaşlar Epic den Assassin's Creed Odyssey satın aldım. Oyunu yükledim başlata tıklıyorum, çalışıyor diyor açılmıyor ve tekrar Başlat geliyor. Vedeo çektim, sorun nedir ?
    https://streamable.com/1xr10g

Fosil Grubu (Dikkat içerde dedeler var)
  • Yarbay
    14823 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WhyNot?

Bir oyunu satın almadan kaç GB indireceğini ve kurulum sonrası diskimde kaç GB kadar yer kaplayacağını nereden nasıl kontrol edebilirim?
    Steam de genelde mağaza sayfasında kurulum sonrasında ne kadar kaplayacağı yazar. Orada inecek dosya boyutu yazıyor diyen olacaktır ama ben indirdiğim oyunların hiç inerken orada yazılı kadar indiğini görmedim. Mesela 80 GB oyun indirdiğimde inen dosya daha azdı inip kurulduktan sonra 80 GB çıktı.

Orijinalden alıntı: hDundar

Arkadaşlar Epic den Assassin's Creed Odyssey satın aldım. Oyunu yükledim başlata tıklıyorum, çalışıyor diyor açılmıyor ve tekrar Başlat geliyor. Vedeo çektim, sorun nedir ?
    https://streamable.com/1xr10g
    Dosya doğrulatması yapın bir olmazsa Epic kapatıp açın düzelmezse pc kapatıp açın derim.

Bu üç yöntem sorunu çözebilir.

Bazen bir oyun kurunca açılmazsa bu yöntemleri yapmak işe yarayabiliyor oyun platformlarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 9 Nisan 2020; 16:45:0 >

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Dosya doğrulatması yapın bir olmazsa Epic kapatıp açın düzelmezse pc kapatıp açın derim.

Bu üç yöntem sorunu çözebilir.

Bazen bir oyun kurunca açılmazsa bu yöntemleri yapmak işe yarayabiliyor oyun platformlarında.

Alıntıları Göster
    Epic kapatıp açtım, bilgisayarı kapatıp açtım. Dosya doğrulaması Epic de nasıl yapılıyor, bilmiyorum yeniyim Epic de :)

• Yüzbaşı
    260 Mesaj

Uplay üstünden oynamayı dene.
    |
    |
    hDundar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Epic kapatıp açtım, bilgisayarı kapatıp açtım. Dosya doğrulaması Epic de nasıl yapılıyor, bilmiyorum yeniyim Epic de :)

Alıntıları Göster
    Oyunun adının yazdığı kısmın orada yan yana 3 nokta var ona tıklayın. Çıkan pencerede mağaza sayfasına gidin yazan kısmın hemen altında doğrula yazan kısım olacak ona tıklayın.

Orijinalden alıntı: Miralay Kaplan

Uplay üstünden oynamayı dene.
    Uplay den nasıl oynayabilirim ? Uplay hesabımı açtım ama Odyssey orada nasıl görebilirim ? Epic ve Uplay mailleri farklı..

• Yüzbaşı
    418 Mesaj
    quote:

Oyunun adının yazdığı kısmın orada yan yana 3 nokta var ona tıklayın. Çıkan pencerede mağaza sayfasına gidin yazan kısmın hemen altında doğrula yazan kısım olacak ona tıklayın.

Alıntıları Göster
    Hocam 3 noktada bahsettiğin gibi bi seçenek yok, mağazaya da baktım yine göremedim ?
    |
    |

• Yüzbaşı
    260 Mesaj

uplay launcher i indirip kur hesabını aç. Epic games ı acıp oyuna tıkladıgında senı uplaya yonlendırır
    |
    |
    hDundar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Uplay den nasıl oynayabilirim ? Uplay hesabımı açtım ama Odyssey orada nasıl görebilirim ? Epic ve Uplay mailleri farklı..

Alıntıları Göster
    Sizde uplay de kurulu değil diğer arkadaşların yazdıklarına verdiğiniz cevaba göre. Bu durumda uplay indirin ve diğer arkadaşların dediklerini yapın.

Cyndicate oyununda aynı sorunu yaşadım. Uplayı kurup oyunu kur kısmına girince epic games klasöründe kurulu oyunun dosyaları gosterdım. Dosyaları doğruladı . Oyunu tekrar indirmeme gerek kalmadı. sorunsuz çalıştı
    |
    |
    Bahsedilenler: hDundar

Vay vay vay

Çılgın Epic, evinde kalan oyuncuları çoşturuyor (Just Cause 4'ü de geçtim, adamlar her hafta duyurduklarının yanında bir oyun daha veriyor artık, Close to the Sun'ı oynamak istiyordum ama alıp almama konusunda kararsızdım. İlaç gibi geldi)

|
    |

• Yarbay
    20986 Mesaj
    Epic Games'in verdiği Sherlock Holmes'a sayfasında Türkçe olduğu yazıyor. Steam'dekinde Türkçe yazmıyor. Steam'deki de Türkçe mi?

https://www.epicgames.com/store/tr/product/sherlock-holmes-crimes-and-punishments/home

https://store.steampowered.com/app/241260/Sherlock_Holmes_Crimes_and_Punishments/

• Yarbay
    14228 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Vay vay vay
    |
    |

• Yüzbaşı
    418 Mesaj
    quote:

Sizde uplay de kurulu değil diğer arkadaşların yazdıklarına verdiğiniz cevaba göre. Bu durumda uplay indirin ve diğer arkadaşların dediklerini yapın.

Alıntıları Göster
    Uplay kurulu idi ama eşleştirilen uplay hesabı değilmiş. Eşleştirilen uplay le giriş yapınca oyunu uplay de gördüm ve açabildim.

Şimdi sormak istediğim ne steam, ne uplay anlamıyorum. En son belki 10 yılı aşkın süre önce usko knight online oynamıştım :) AC Odyssey türkçe yaması oluyor mu ? Oyuna girişte story mode var, onları anlayabilmek için ?

Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Gülüş Tasarımı
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
3,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.