Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 39 Misafir (23 Mobil) - 21 Masaüstü25 Mobil19 Android
5 sn
265.155
Cevap
2.062
Favori
12.806.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10490
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2592
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1758
  • Favoriye Eklediklerim 2095
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3963 mesaj) Johnny Silverhand (3302 mesaj) XanthiN (2592 mesaj) Noctivagant (2492 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (106254 mesaj) Mobil (34949 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (8991 mesaj) Uygulama (4880 mesaj)
  • @
Giriş
    1478 Mesaj

Steam'den 25 TL, Spotify ve Netflix'ten 15 TL, Kidega'dan da 25 TL geldi. Enpara sen nasıl bir kralsın. Tam ölücüler için. Gelen paralarla tekrar Steam bakiyesi alıp Spotify aboneliğimi yenilerim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Johnny Silverhand kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4390 Mesaj

Call of Duty için "Damızlık inek" benzetmesi cuk oturmuş. Bir seri ancak böyle bu hale getirilebilir.

Yeni nesil bayılıyor, eskilerin ise gözü yaşlı..
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CPU Intel Core i5 8400 CPU Cooler Aigo DarkFlash Dark Air ARGB GPU Gainward GTX 1070 ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance Lpx 16GB (2x8) 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP 600W 80 Bronze 2. MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z506 5 1 Surround KULAKLIK Trust Gxt 354
  • Yarbay
    13905 Mesaj

Eğer bunu böyle aynen devam ettirirlerse netflix üyeliği alırım valla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://store.steampowered.com/app/994890/Metro_Simulator_2020/

Bu oyunu almayı düşünen varsa bende ki indirim kodunu kullanabilir ben kullanmayacağım
    |
    |

• Yüzbaşı
    286 Mesaj
    Nisan ayı içinde 50 tl lik steam alış verişine %50 veriyor mu enpara?

@John Sheppard @Shovel Knight

karar verin arkadaşlar ona göre ümitlenelim
    |
    |
    Bahsedilenler: John Sheppard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Shovel Knight

- MSI GT72 2QE Dominator Pro Kullanıcısı -
    Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX980M 8GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
    Cooler Boost 3 || SteelSeries Engine || Audio Boost 2 || Killer Ethernet + Wifi
  • Yarbay
    4390 Mesaj

evet
    |
    |
    lastsith kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CPU Intel Core i5 8400 CPU Cooler Aigo DarkFlash Dark Air ARGB GPU Gainward GTX 1070 ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance Lpx 16GB (2x8) 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP 600W 80 Bronze 2. MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z506 5 1 Surround KULAKLIK Trust Gxt 354
  • Yarbay
    2716 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Steam hesabınız da en ufak bir bilgi değişikliği yaparsanız belli süre bir şeyler sattırmıyor. Güvenlik sebebiyle.

Alıntıları Göster
    Dediğiniz şekilde olunca "Sat" butonu sönük olur. Eşyanın özelliklerinde "Not Marketable" (Satılamaz) yazısı olmaz.

Arkadaşın sorduğu oyun Steam'den kaldırılmış bir oyun olduğu için satılamıyor.
    |
    |

Epic Games @SheppaRD_TR | Rockstar Social Club @SheppaRD_TR

Blizzard Battle.net @SheppaRD#21694 | Xbox Live @SheppaRD#3244
  • Yarbay
    2716 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sroad

@John Sheppard @Shovel Knight

karar verin arkadaşlar ona göre ümitlenelim
    Tamamen sizin olacak şekilde ücretsiz olacakmış, benim hatam. 18-20 Nisan tarihlerini görünce, haftasonuna denk geldiği için Haftasonu Ücretsiz sandım.
    |
    |

Epic Games @SheppaRD_TR | Rockstar Social Club @SheppaRD_TR

Blizzard Battle.net @SheppaRD#21694 | Xbox Live @SheppaRD#3244
  • Yarbay
    3408 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Ben de iade etmek istemiştim ama 5 saat oynamışım. Yine de şansımı deneyeyim dedim, olmadı. 2 saat deneme Bannerlord için çok az bir süre. Kaldı ki iade ederim kafasında da değildim ama sonradan biraz oynayınca iade etme kararı aldım. Erken erişime çıktığında tekrar almayı planlıyordum. Oyuna seslendirme bile ekleyeceklermiş, bunu da yeni öğrendim. Bu yüzden şu anki haliyle oynamaktansa beklemeyi tercih edeceğim. Umarım tam sürüm çıkana kadar 80-90 TL civarından aşağı inmez de pişman olmam. 100 TL üstü fiyatı tek bir oyuna çok nadir veririm. Bannerlord da onlardan biri. Seviyorum ama tam sürümünü bekleyeceğim dediğim gibi. Arada online için girerim.

Edit: Wolfenstein New Colossus'a kimse 5 saat demedi. Arkadaş kısa sürüyor demek istemiş, ben de o da mı Resident Evil gibi dedim. Şimdi olay şu ki, 10 saat sürmesi de bir şeyi değiştirmiyor. New Colossus da 60 dolardan çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam. 5 saate az diyebiliyorsanız zaten 10 saat de azdır o fiyata göre. Şahsen ben en az 20 saat beklerim bir AAA oyundan. Yoksa benim için yalnızca AA bir oyun olur. Ona göre maksimum bir fiyat belirlerim kafamda. Mesela Hellblade. Çok iyi bir oyun ama vaadettiği şey ortada. Çıkış fiyatı da o kadar yüksek değildi. Yani yalandan AAA oyunmuş gibi sürülmedi piyasaya, Resident Evil 3 gibi.

Alıntıları Göster
    hocam iade ederken de çok arada kaldım 2.1 saat oynadım iade talebim onayladı. Arada bir hala girmek istiyorum ama iş işten geçti :D siz aldıysanız geri dönüşü de yoksa oynamaya devam edin bahsettiğiniz güncellemeler ne zaman gelir Allah bilir. Ben fiyatını fazla buldum açıkcası oynarken warbandtan farklı birşey hissetmedin senaryo aynı başlangıç aynı müzikler aynı sistem aynı herşey aynı sadece remake gibi duruyor 50 lira vermiş olsam devam ederdim.
    |
    |
    MSI OPTIX MAG271CQP Monitör/ MSI MPG Gungnir 110R Temperli Cam Mid Tower ATX Bilgisayar Kasası / Seasonic FOCUS PLUS 650W 80+ GOLD Tam Modüler Güç Kaynağı/ AMD Ryzen 7 3700X İşlemci / Thermaltake TH240 ARGB 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu / Thermaltake Toughram RGB R009D408GX2-3600C18B 16 GB DDR4 3600 MHz CL18 Ram / MSI RADEON RX 5700 XT GAMING AMD Radeon 8GB GDDR6 256Bit DX12 Ekran Kartı / Samsung 860 Evo 250Gb SSD/ Samsung 970 Evo 500Gb M2 SSD/ Seagate Barracuda 2TB HDD/ Steelseries Arctis 3 Gaming Kulaklık / Logitech g413 Carbon Klavye / Logitech x-230 (2+1) Stereo Ses Sistemi /Steelseries Rival 310 Mause / Steelseries QCK XL Mausepad

• Yarbay
    5725 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Steam'den 25 TL, Spotify ve Netflix'ten 15 TL, Kidega'dan da 25 TL geldi. Enpara sen nasıl bir kralsın. Tam ölücüler için. Gelen paralarla tekrar Steam bakiyesi alıp Spotify aboneliğimi yenilerim.
    Bana da geldi geri steam cüzdanına attım31 mayıs kadar devam edecek galiba kampanya.

Steam Store çöktü. Acaba bir indirim durumu söz konusu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terraneo -- 7 Nisan 2020; 20:10:56 >
    |
    |

Geçenlerde sormuştunuz indirime girmiş
    https://store.steampowered.com/sale/dc
    |
    |
    karekök122 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Goro Majima | 真島 吾朗

• Teğmen
    124 Mesaj
    8 GB ram ile Detroit oynamayı başaran var mı ?

• Yarbay
    10620 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GLaDOS_2.0

Bana da geldi geri steam cüzdanına attım31 mayıs kadar devam edecek galiba kampanya.

Alıntıları Göster
    1 mayısta kampanya şartları güncellenecekmiş. ama kampanya 31mayıs'a kadar devam edecek. detaylarda kampanya boyunca max 50 tl kazanabilirsiniz yazıyor. umarım mayıs ayında sıfırlanıp tekrar 25 tl kazanırız diye umuyorum.
    |
    |

Ben oynamıştım. Bütün ayarlar ultra seçili 60 fps sabitti. Bazı sahnelerde fps drop yaşasam da genel olarak akıcı bir deneyim yaşadım.
    |
    |
    medya7beni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sistemini özelden paylaşır mısın

|
    |
    Blackdik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    468 Mesaj
    Arkadaşlar Batman Arkham Origins ile Batman Arkham Origins Blackgate arasındaki fark tam olarak nedir? Bazıları Blackgate'in Origins'in devamı demiş ancak anlayamadım. Ben bu blackgate'i şimdi farkettim.
    quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Geçenlerde sormuştunuz indirime girmiş
    https://store.steampowered.com/sale/dc
    Haber verdiğiniz için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Arthur.Morgan

https://isthereanydeal.com/

Bu siteye tam olarak güvenmeyin arkadaşlar. Takip ediyorum sürekli, bilerek mi yapıyorlar bilemem ama fiyatlar o kadar yanlış veriliyor ki art niyet olmadığını düşünmem çok zor. Bir çok örneğini gördüm ama örnek olarak sadece birini vereyim:

Bir gün açtım, bir de baktım ki DOOM 21.5 lira. Ben de diğer fiyatlara baktım ve gördüm ki Steam de dahil olmak üzere 3-4 güvenilir sitede oyun zaten 20-25 lira seviyelerine düşmüştü. Ben de hem türü sevmememden ötürü hem de ''zaten o fiyatlara düşüyormuş''düşüncesiyle oyunu almadım. Daha sonra Greenmangaming sitesindeki 21.5 lira 33'e güncellenince steam dahil 3-4 sitedeki LOEWEST fiyat olarak girilmiş olan 20-25, 28-35 lira bandına çıkarılmıştı.

Şimdi bu bir hata olabilir mi? Diğer sitelerin lowest fiyatları durduk yere, duruma gör nasıl değişebilir ki? Arada bir bakıp fiyat uygun olduğunda almak iyi olabilir ama dikkatli olmak lazım. Örnekte olduğu gibi şekillerde kullanıcıları ya art niyetli ya da art niyetsiz yanlış yönlendirebiliyorlar yani.
    O gün

Bu gün: (DOOM)

Sadece bu oyun da değil; pek çok oyun LOWEST'larda dip fiyatlara çekilmiş. 2-3 gün arada bir bakın. Tüm Lowest'ların aniden yükseldiğini göreceksiniz. Daha dün uni 4 min. 35 görünüyordu bugün 20 küsürat. Prey LOWEST'ı yalan olmasın 30 küsürattı sanki; şuanda 18.

Neyle alakalı olduğunu anlayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthur.Morgan -- 8 Nisan 2020; 0:55:11 >
    |
    |

Reklamlar
Sohbet
SEO
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
4,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.