Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12403. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 27 Misafir (1 Mobil) - 32 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.743
Cevap
2.720
Favori
21.318.429
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Hem telefon no hem de mail ile denedim. Türktelekom tekşifre sayfasında giriş yapılıyor ama playstore hata veriyor.

Edit: sorun çözüldü kendiliğinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aybeerk -- 20 Nisan 2020; 12:38:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turk0gamer

AC Odyssey geri verdim, epic'ten mail gelmiş paranızı iade edeceğiz birkaç gün sürebilir diye ama kupondan eser yok ??? O da mı birkaç gün sürecek iadesi?
    Tecrübesi olan varmı?
    Herkes oyunu ucuza almanın yollarını ararken niye iade ettiğinizi sorabilir miyim hocam optimizasyonu mu kötü? Kupon tek kullanımlık hediye idi tekrar kullandıracaklarını sanmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnInvited_Guest

Hocam cevap verdiler mi? Ona göre ben de almayı düşünüyorum.

Premium ve Ultimate e gerek yok Story odaklı oynayacağım için.
    Hala ses seda yok. Olmadı bir ara telefon açarım. Gerçi telekomun kendi numarası verilmiş sitede. Orada konuşacağımız insanlar ne kadar hakimdir bu konulara bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WSniper10

100 TL ayrıca TR dil yok :(
    The Elder Scrolls online da zaten 3 tane dilin desteği var baktığım kadarıyla..mmo bir oyun için sayı çok az gibi gözüküyor ve bethesda nın neden daha fazla dili oyuna eklemediğini anlamıyorum..gerçi adamlar 1,5 sene önce türkiye şubesini açtıklarında artık oyunlarına türkçe dil desteğini de getireceklerini düşünmüştüm, özellikle de fallout 76'ya ama beni yine şaşırttılar ve 13 tane dil desteği olan oyuna türkçeyi eklemediler( skyrim'in en az witcher 3 kadar satıldığını düşünüyorum Türkiye'de)..özetle, bethesda nın ne yapmaya çalıştığını anlamış değilim :)
  • Kupon yanacak. Ben de aynı kervana katıldım. Yapacak bir şey yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnInvited_Guest

Hocam cevap verdiler mi? Ona göre ben de almayı düşünüyorum.

Premium ve Ultimate e gerek yok Story odaklı oynayacağım için.
    Zaman ayırarak bize yazdığınız için teşekkür ederiz.

Müşteri odaklılık ilkesince hareket eden Türk Telekom için, değerli müşterilerimizden gelen her türlü talep ve öneri büyük önem taşımaktadır.

Elektronik postanızda belirtmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili gerekli incelemelerin yapılabilmesi için Türk Telekom cep numaranızı tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

Daha detaylı bilgi ve tüm sorularınız için, anında görüşmek üzere 7 gün 24 saat, 444 1 444'ü tuşlayarak Müşteri Hizmetleri'mize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla;

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.

Müşteri Hizmetleri

Bu şekilde geri dönüş yapmışlar. Cep Telefonu numaramı talep etmişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 20 Nisan 2020; 14:31:8 >

• Kupon yandı hocam, kupon iadesi yapılmaz diye yazıyordu zaten.
  • HITMAN konusu çok konuşulmuştu. Az önce denedim; yalnızca HITMAN GOTY ve HITMAN 2 Gold sahibiydim, HITMAN 2'ye giriş yaptıktan sonra "HITMAN™ - GOTY Legacy Pack" direkt olarak kütüphaneme eklendi, mağaza sayfasında da sahip olduğum gözükmeye başladı ve HITMAN 2 için 31.6 GB'lık bir güncelleme başladı. Bu güncellemeden sonra HITMAN GOTY'ın tüm bölümlerini HITMAN 2 içerisinde oynayabileceğim. Yalnız sanırım iki HITMAN oyununda da ayarlar kısmından Steam ve ioi hesaplarınızı bağlamanız gerekiyor. Böylece ioi, sizin iki oyuna da sahip olduğunuzu anlayıp GOTY Legacy Pack'i hesabınıza ekliyor.

Yani kısacası ilk HITMAN oyununa sahipseniz, ikinci oyunu satın aldığınızda otomatik olarak ilk oyunun bölümlerini, ikinci oyunda oynayabiliyorsunuz.

Eğer ki iki oyuna da sahip değilseniz ve indirime girdiğinde almak istiyorsanız, ilk oyunu almanıza hiç gerek yok. HITMAN 2 ve "HITMAN™ - GOTY Legacy Pack"i aldıktan sonra ilk oyuna sahip olmadan ilk oyunun içeriklerine sahip olabiliyorsunuz.

Not: Merak eden arkadaşlar ve bu konuda kafası karışan arkadaşlar için yazdım. Şu anda fırsat olmadığını biliyorum, kusuruma bakmayın. :)

• The Frost kullanıcısına yanıt
    Hitman 2 Gold sürüm, ilk Hitman bölümlerini oynamak için yeterli değil mi? İlla goty legacy pack mi lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Hitman 2 Gold sürüm, ilk Hitman bölümlerini oynamak için yeterli değil mi? İlla goty legacy pack mi lazım?
    İlk HITMAN oyununa sahip değilseniz yeterli değil maalesef. İş GOTY Legacy Pack'de bitiyor zaten. Eğer ilk HITMAN oyununa sahipseniz ücretsiz olarak hesabınıza ekleniyor, sahip değilseniz de maalesef GOTY Legacy Pack'i de HITMAN 2'ye ek olarak satın almak zorundasınız. Gold sürümünün içinde bulunmuyor GOTY Legacy Pack.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 20 Nisan 2020; 15:8:15 >
  • Reiskonen kullanıcısına yanıt
    Benim Phenom II x965 BE işlemci ile çalışmıyormuş sonradan; bilmem kaç GB indirdikten sonra öğrendim onun için iade ettim. Kuponun yandığını bilseydim edermiydim...???
    Sene sonu Sistem yenileyeceğim yeni çıkacak Mainboard vesayreleri bekliyorum, bilseydim bekletirdim hesabımda!

neyse olmuşla ölmüşe çare yokmuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: turk0gamer

Benim Phenom II x965 BE işlemci ile çalışmıyormuş sonradan; bilmem kaç GB indirdikten sonra öğrendim onun için iade ettim. Kuponun yandığını bilseydim edermiydim...???
    Sene sonu Sistem yenileyeceğim yeni çıkacak Mainboard vesayreleri bekliyorum, bilseydim bekletirdim hesabımda!

neyse olmuşla ölmüşe çare yokmuş...
    Bekletmeniz halinde yine yanardı çünkü kupon 1 Mayıs da silinecek hesaplardan
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    İşleri sürekli yokuşa verme peşindeler.

• The Frost kullanıcısına yanıt
    Henüz indirip deneme fırsatım olmamıştı, GOLD-GOTY paketlerini almıştım buradan bir arkadaş sayesinde. İyi ki de diğerlerini almamışım boşuna Çok teşekkürler hocam içim rahatladı şuan
  • deshpar kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar greenmangaming site hatası sürekli alıyorum çözüm bulamamadım
  • adil07 kullanıcısına yanıt
    Dün origins aldım chrome üzerinden herhangi bir sıkıntı yaşamadım, hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?
  • Playstore'dan 4 liraya L.A. Noire aldık ama Türkçe yama yapamıyorum. Rockstar Games Launcher otomatikmen her oyuna girişte dosyaları doğruluyor. Otomatik güncellemeleri kapatmama rağmen değişen bir şey yok. Yardımcı olabilecek var mı? Oyunu tam anlamıyla sindirmek için Türkçe oynamak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deshpar

Dün origins aldım chrome üzerinden herhangi bir sıkıntı yaşamadım, hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?
    chrome
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Playstore'dan 4 liraya L.A. Noire aldık ama Türkçe yama yapamıyorum. Rockstar Games Launcher otomatikmen her oyuna girişte dosyaları doğruluyor. Otomatik güncellemeleri kapatmama rağmen değişen bir şey yok. Yardımcı olabilecek var mı? Oyunu tam anlamıyla sindirmek için Türkçe oynamak istiyorum.
    hiç almasaydın bence

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.