Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12301. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 39 Misafir - 42 Masaüstü2 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.733
Cevap
2.720
Favori
21.317.958
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Aynen hocam site çöktü şu an açılmıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hitman i alabilsek iyi olacak para verip almayı düşünüyordum
  • Açılıyor site. Ben hitmani alabildim.

Şu site üzerinden alabildim

https://secure.xsolla.com/paystation3/desktop/coupon/?access_token=6ip6hG2U1Ov9Wg41M02hWppLVfTiRBlh&preferences=eyJpdGVtUHJvbW90aW9ucyI6IltdIn0-&sessional=eyJoaXN0b3J5IjpbWyJjb3Vwb24iLHRydWVdXX0-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucuk_Ekmek -- 26 Mart 2020; 19:25:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • U play de de anno 1800 için get to free diyor ama almaya çalışınca key etkinleştirme çıkıyor bug falan oldu sanırım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sucuk_Ekmek

Açılıyor site. Ben hitmani alabildim.

Şu site üzerinden alabildim

https://secure.xsolla.com/paystation3/desktop/coupon/?access_token=6ip6hG2U1Ov9Wg41M02hWppLVfTiRBlh&preferences=eyJpdGVtUHJvbW90aW9ucyI6IltdIn0-&sessional=eyJoaXN0b3J5IjpbWyJjb3Vwb24iLHRydWVdXX0-
    açılmıyor maalesef kaçırdık :)

• Hangi site bu?
  • Sucuk_Ekmek kullanıcısına yanıt
    Ben de aldım da site şu an açılmadığı için kaldırdım linki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • uplayde gerçekten de Anno 1800 hediye diye yazıyor yok artık böyle bir şey olmaz herhalde hacklediler sanırım uplay i
  • Kaçırdık Hitman'î. Neyse, oynamazdım zaten muhtemelen. Pek tarzım değil.

Anno 1800 harbiden bedava görünüyor ama belli ki bir hata olmuş. Büyütülecek bir şey değil.
  • Hala alınıyor Hitman kaçırmayın F5'leyin.
  • Bir anlığına açıldı site. Bende olduğu için oyun arkadaşıma verdim kodu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

uplayde gerçekten de Anno 1800 hediye diye yazıyor yok artık böyle bir şey olmaz herhalde hacklediler sanırım uplay i
    Shop'a tıklayınca zaten 134 lira oluyor yanlış girmişler 0 TL'yi :D
  • MoÇü kullanıcısına yanıt
    evet ama complete edition a tıklayınca altta standart hediye diyor standartta da teklif 30 nisan a kadar geçerli diyor çok ilginç bir bug olmuş store da hiç bir şey 30 nisan a kadar sürmüyor başka bir şeyle karışıklık olmuş falan desek

düzelttiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 26 Mart 2020; 19:43:15 >
  • Vay arkadaş bir türlü alamadım şu hitman'ni halbuki severim seriyi almayı da düşünüyordum.
  • Wwz para vermek istemiyordum, şimdi Epic sayesinde bedava oynayacağız Karantina günlerinde Epic'in yaptığı büyük adamlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Site açıldı, mail adresi girdim, kabul etti ama sonra yine patladı. Gelen giden mail de yok :D
  • Arkadaşlar epic store'dan far cry 5 gold edition alanlara fc 3 verilmemesi ile ilgili yaşanan soruna ilişkin epic bugün dönüş yapmış sorunun sistemsel olduğunu kabul etmişler ve epic hesabıma fc3 eklenmiş durumda fc5 gold edition alanlar kontrol etsinler yoksa talep açın

edit: gold edition dlc içerikleri ile ilgili bir şey söylenmedi ama uplay 10 gb'lık download yapıyor şu anda

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 26 Mart 2020; 20:5:38 >

• Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    DLC'lerin gelmesiyle ilgili de sorun olmuştu. Düz FC5 gelmişti nasıl anlarız düzeldiğini acaba
  • Bahsedilen hitman kodu şuan alınıyor mu?
  • para verdigim sonradan olan beleş oyunlardan iflahım kurudu.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.