Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
56 Misafir - 56 Masaüstü
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.321.066
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Epic'den oyunu indir, oyunu başlat Uplay'e bağlanır oradan Uplay'e giriş yaptığında oyun hesabına eklenir diye biliyorum.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, bu yöntemi deniyorum. Fakat FC Gold ed. almama rağmen epic hesabımda sadece Far Cry 4 gözüküyor ve şu anda onu indiriyorum. UPlay hesabıma DLC leri ile birlikte mi geçer?
    Hocam 1$ görünüyor halen bende, nasıl TLye çevireceğim? İstediğimiz fiyatı girdiğim yerde 1 dolar yazıyorum satın alma sayfasında kart bilgileri girerken halen 1 dolar diyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Epic'ten mümkün olduğunca Ubisoft oyunlarını almamaya bakın sorunlu çünkü. Epic supporta sorulduğunda topu Ubisof'ta, Ubisoft'a soruldugunda oda Epic'e atıyor. İkiside ne yaptıklarından habersiz nasıl bir anlaşma varsa aralarında artık...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ytcaydin kullanıcısına yanıt
    adama çıkan oyuna bak. biz alsak antiopoly çıkar.
  • Detaylara hakim değilim maalesef.
  • sea of thieves oyununda arkadaş eklemeyi nasıl yapıyoruz? xbox programı kurulu değil, microsoft store üzerinden oynuyoruz üçümüz de. programı kurmak mı gerekiyor?
    Epic'te İndirmeye tıklayınca "hop hemşerim nereye" diyip oyunu bağlayalım bi uplay hesabınıza diyor. İndirmeye gerek kalmıyor bağlamak için.
  • TheShadow kullanıcısına yanıt
    https://www.reddit.com/r/EpicGamesPC/comments/fb03o9/far_cry_5_gold_edition_wheres_my_fc_3/

valla sorun epic tarafından kaynaklanıyor fc5 gold edition diye standart edition satmışlar season pass ile gelen 3 dlc'de yok fc3 yok ama gönderilen sipariş özetinde oyunun gold edition olduğu yazıyor az önce epic suppport'dan bir yetkili dönüş yaptı makbuz görüntüsünü göndermemi istedi gerçi bir şey çıkacağını zannetmiyorum ama gönderdim bakalım ne diyecekler, şu aralar epic tarafında ubisoft oyunlarının gold platinium deluxe neyse artık bu versiyonlarını almayın alacaksanız standart versiyonlarını tercih edin. bana kalırsa epic tarafında ubisoft oyunlarına pek bulaşmayın ubi hesabına bağlayamıyorsun hata veriyor dlc ler yüklü gelmiyor bir takım ilginç sorunlar var.

Normal Şartlarda bu oyunu iade ederdim ama far cry serisini çok severim 2. oyunundan beri oynarım iade etmedim ama epic tarafına bu durumu sürekli hatırlatıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 1 Mart 2020; 18:47:26 >

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    Evet, xbox programını kurun hocam.
  • Steamın kur oranından haberi olan varmı? 4,5-5tl diye sağda solda konuşuluyor. Kanıt olarak EA oyunlarının artmasını ve RDR2 göstermişler. Varmı aslı astarı.
  • Miralay Kaplan kullanıcısına yanıt
    steam kuru 2-3 civarı birşey Rockstar ve EA kendi kurlarını belirliyor tabiki.
    Steam kuru daha çok steam community marketlerinde geçerli steam kuruna uyan oyunlarda var mağazada ama genelde büyük yapımcılar kendi istediğini yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rektifier -- 1 Mart 2020; 19:3:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miralay Kaplan

Steamın kur oranından haberi olan varmı? 4,5-5tl diye sağda solda konuşuluyor. Kanıt olarak EA oyunlarının artmasını ve RDR2 göstermişler. Varmı aslı astarı.
    sabit bir kur yok. steam, şirketlere fiyat öneriyor, şirketlerde kendi kafasına göre fiyat/kur belirliyor
  • Dedikleri gibi çıkmaz insallah yoksa yeni gelecek oyunları 250 300tlden aşağıya alamayız.
    1 soru daha sorayım. ARK: Survival Evolved nedir bu oyun necidir. Onlinemi server üstündenmi oynanıyo steam açıklamasında hayatta kalma inşaa etme oyunu diyor. 60gb alan isteyen bir oyun 15tl çok makul geldi. Hayatta kalmaysa alayım. Online ise hiç bulaşmıyım diyorum.

Not: Elime 3 origin basic key geçti ilgilenenler yazabilir.Şimdi gitmem lazım Gelince ilk 3 kişiye dağıtırım. Sağlam yada değil emin değilim sansınıza artıkçç
  • Miralay Kaplan kullanıcısına yanıt
    Online server üstünde oynanıyor tüm hayatını yer aylarca inşa ettiğin şeyler 30dkda diğer oyuncular tarafından yok edilebilir az oynucaksanda anlamı yok.
    Şahsen 5tl olsada almam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rektifier -- 1 Mart 2020; 19:42:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miralay Kaplan

Dedikleri gibi çıkmaz insallah yoksa yeni gelecek oyunları 250 300tlden aşağıya alamayız.
    1 soru daha sorayım. ARK: Survival Evolved nedir bu oyun necidir. Onlinemi server üstündenmi oynanıyo steam açıklamasında hayatta kalma inşaa etme oyunu diyor. 60gb alan isteyen bir oyun 15tl çok makul geldi. Hayatta kalmaysa alayım. Online ise hiç bulaşmıyım diyorum.

Not: Elime 3 origin basic key geçti ilgilenenler yazabilir.Şimdi gitmem lazım Gelince ilk 3 kişiye dağıtırım. Sağlam yada değil emin değilim sansınıza artıkçç
    ARK, rust ve minecraft gibi bir oyun. server a girip gelişmeye calısıyorsunuz. cok fazla optimizasyon sorunu vardı suan nasıl bilmiyorum
  • saintroyo kullanıcısına yanıt
    Miralay Kaplan kullanıcısına yanıt
    gog galaxy'yi denediniz mi? steam, uplay, origin... diğer hesapları ekliyorsunuz. gog galaxy kütüphanesinde, tüm oyunlarınız bir arada duruyor. Açık beta şu an, geliştirilmeye devam ediliyor.
    https://www.gog.com/galaxy

Benzer bazı başka programlar da var.

@Miralay Kaplan: Yeni oyunlar zaten o fiyatlardan çıkıyor.

Buy STAR WARS Jedi: Fallen Order
    399,00 TL

Pre-Purchase Death Stranding
    399,00 TL

Buy Red Dead Redemption 2
    299,00 TL

Buy RAGE 2
    299,00 TL

Buy Sekiro: Shadows Die Twice
    289,00 TL

Pre-Purchase Marvel's Avengers Standard
    289,00 TL

Tek oyunculu hayatta kalma oyunu olarak:

The Long Dark, Subnautica, Subnautica: Below Zero gibi oyunlara bir bakın isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahtant -- 1 Mart 2020; 21:19:20 >

• ya bu epicle ubisoft şaka mı divison 2 aldım dün download yaptım ne kadar bilmiyorum kapadım açtım pcyi baştan başladı. Oyuna gireceğim 2 saat go online diye hata veriyo 2 saat açılmadı zaten uplay sonra açıldı yeni indirdiğim oyuna 14 gb güncelleme yüklüyorlar cidden saçmalık steamden başka yerden oyun indirirken sinirime ölüyorum 10 dk bakıp çıkacaktım kanser oldum çıktım sinirimi anlatamıyorum şu an ondan buraya yazdım sinirim geçsin diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnk

ya bu epicle ubisoft şaka mı divison 2 aldım dün download yaptım ne kadar bilmiyorum kapadım açtım pcyi baştan başladı. Oyuna gireceğim 2 saat go online diye hata veriyo 2 saat açılmadı zaten uplay sonra açıldı yeni indirdiğim oyuna 14 gb güncelleme yüklüyorlar cidden saçmalık steamden başka yerden oyun indirirken sinirime ölüyorum 10 dk bakıp çıkacaktım kanser oldum çıktım sinirimi anlatamıyorum şu an ondan buraya yazdım sinirim geçsin diye
    uplayı silip bir daha yükledim düzeldi
    ayrica uplayden dosyalari taradiniz mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 1 Mart 2020; 22:40:3 >
  • Bi şey denemedim çıktım direkt uğraşamıyorum anlamıyorum 50 tane launcher niye yükletiyorlar direkt oyunu yükletin gitsin

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.