Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
27 Misafir (1 Mobil) - 26 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.321.135
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Redshift

TotalWar Warhammer II , özellikle curse of vampire coast dlc’si ile

Alıntıları Göster
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aemless

Bunun tr yaması varmı hocam

Alıntıları Göster
    Yok bildiğim kadarıyla. Türkçe yamaları ben beğenmiyorum.

Kötü mü çeviriyorlar napıyorlarsa Türkçe oynadığım oyunları daha az anlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

RDR2 vermesini bekliyordum(!)

Alıntıları Göster

RDR2 - Cyberpunk 2077 bundle bekliyordum ayıp ettiler...

Yarın Totally Accurate Battle Simulator gözüküyor yayıncıdan dolayı ama sızan oyunlar içinde Kingdom Come da var birkaç gün sonra onu da verirler herhalde.

• Epic güzel bir oyun verecekmiş (Totally Accurate Battle Simulator) youtube üzerinde 1-2 videosunu izleşmiştim baya çok unit var ama savaşlar kalabalık iken fps yerlerde oluyor. Tabi baya sağlam bir pc varsa kasmayabilir...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Rdr2 verirse verdiğim 110 tlye yanarım 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aemless

Bunun tr yaması varmı hocam

Alıntıları Göster
    Evet, var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Süleyman Çakır.

Rdr2 verirse verdiğim 110 tlye yanarım 😂
  • Bu saatten sonra GTA Online' a başlanır mı? Ben de hala GTA 5 yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mathers

Bu saatten sonra GTA Online' a başlanır mı? Ben de hala GTA 5 yok
    Hala hatrı sayılır bir oyuncu sayısı var başlanır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mathers kullanıcısına yanıt
    Bende bugün aldım, iniyor :) Arada stres atmalık her pc de olması gereken bir oyun bence. GTA 6 çıkana kadar oyuncu havuzu dolu olur diye düşünüyorum.
  • Redshift kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun içinde yabancılarla sürekli voice chat kullanımı oluyor mu? Bu durum benim için önemli biraz. Ayrıca oyun içinde para kazanma olayı falan varmış sanırım millet hile falan bir şekilde para kasıyorlarmış para yoksa oyunu zevki çıkmıyor diyorlardı. Açıkçası böyle şeylerle uğraşmak istemiyorum. Story modunu da oynamıştım önceden.
    bu zamana kadar oynamadıysan eksikliğini çekmezsin zaten max 100saat oynanır online sonra sıkar

• Onvious kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için.

Yeni hesap açmak gerekiyorsa pek yanaşmayayım. Halihazırda içerisinde oyunlar almış olduğum bi Battle.net hesabım var, iki hesap kullanmayı pek istemem. :)

Peki en ucuz COD MW (2019) şuanda nereden alınabilir VPN olmadan? Gift siteleri vs. hepsi dahil
  • Steamin indirimlerine kızanlar, “ya alacağım oyun daha ben oynamadan, bir sonraki indirim döneminde daha da fazla indirim alırsa” diye endişe edenler, cayır cayır efekt fışkırtan 3 boyutlu oyunların görsellerine bakıp “acaba sistemim randımanlı oynatır mı” diye derin düşüncelere gark olanlar:

Gidin Factorio veya Rimworld alın. Bu oyunlar hiçbir zaman indirime girmediği için yarın öbürgün daha fazla indirim alır mı diye düşünmeniz gerekmez, fiyatlandırmaları bölgesel fiyatlandırma olduğu için dünya üzerinde neredeyse en ucuza bizim ülkemizde alınabilirler ve işlemcinizin vasatı tutturması hariç sistem gereksinimi olarak sizden acayip bir bilgisayar istemezler. Yönetim, üs kurma oyunlarını seviyorsanız size yüzlerce saatlik oyun süresi sunarlar.

Oynamayacağınız, yarın öbürgün varlığını dahi unutup, kütüphanenizin derinlikleriklerine gömeceğiniz oyunlar yerine bu oyunlara bir şans verin

• Resident Evil 3 remake PC versiyonunu %25 indirimle satın alabilirsiniz.

Oyun şu anda Green Man Gaming'te %10 indirimle 233,10 TL satışta. Ön sipariş ver dedikten sonra "25RE3" kodunu kullanırsanız fiyatı 194,25 TL'ye düşüyor.

Steam kodu veriyor. Kodlar henüz etkinleştirmeye açılmış değil. Oyunun çıkışına yakın bir tarihte mail aracılığıyla iletecek.

greenmangaming.com/tr/games/resident-evil-3-pc

Resident Evil 3 remake 3 Nisan 2020'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

• Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    bu çağrıyı bende her indirim dönemi yapıyorum indirimlerde alınacak en iyi 2 oyun, makine mühendisi olarak factorio'nun hastasıyım bu indirimlerde de gelen 29 tl kuponla rimworld ü almayı düşünüyorum 1-2 yıldır oynamaya gözüm korktuğu ve factorio olduğu için almıyordum şimdi dıştan kupon varken alacam gibi
  • Ruvhart kullanıcısına yanıt
    bu nasıl site anlamadım üye oldum giriş yapıyorum kabul etmiyor şifre unuttum yapıyorum emaile gelen birşey yok
  • Grand Theft Auto V ----84,50 TL
    Frostpunk--------20,00 TL
    The Long Dark ---- 17,00 TL
    Batman: Arkham Knight -- 14,75 TL
    Dying Light Enhanced Edition -- 29,70 TL
    South Park: The Stick of Truth -- 33,75 TL
    Hollow Knight ---- 12,00 TL
    Middle-earth: Shadow of War ---- 16,75

Aşağı yukarı toplamda 100 TL ye bişiler alcam hangilerini seçeyim yukarıdakilerden ? Uzun oyun süresi önemli değil yeter ki sıkılmayayım oynarken.
    Long dark efsane oyundur tavsiye ederim dying light da iyidir gta 5 i de rocstar launcherdan alırsanız 3 ü 100 tl ye gelir 2 aylık oyunlarınız hazır olur

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.