Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (5 Mobil) - 3 Masaüstü5 Mobil
5 sn
263.857
Cevap
2.062
Favori
12.682.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10459
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2575
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 753655
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10459
  • Favoriye Eklediklerim 2095
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3950 mesaj) Johnny Silverhand (3294 mesaj) XanthiN (2575 mesaj) Noctivagant (2482 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (105267 mesaj) Mobil (34784 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (8913 mesaj) Uygulama (4698 mesaj)
  • @
Giriş
    13 Mesaj

Yapmam gereken tam olarak nedir acaba ? Driver'ı silip tekrardan nvidia'nın sitesinden indirip kurmak mı ?
    |
    |
    ***Leopard*** kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Windows'u guvenli modda acip ardindan DDU ile driveri silip , pc yi yeniden baslatip en guncel driveri kurmak.

https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Outlaw35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1130 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Blackoffire

ultimate mi pc mi?
    Ülkemize çıkarsalar pc alırdım. Zaten pc'de oynacağım. Mecbur Ultimate aldım.
    |
    |

https://i.ibb.co/WHTxBtg/212.png

5th World Champion
    7th Master Champion
    7th UK Champion
  • Binbaşı
    1796 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: godfather89

metro exodusu yarım saat oynadım ama oyun kayıt edilmedi. 1-2 Saat sonra denedim şu an save de bir sıkıntı yok. Dipnotda bırakayım hotmail adresime metro exodusu m,crosoft store bağlandığına dair mesaj geldi. Hemen sonrasında girdiğimde oyun gayet stabil save sorunu ve açılmama gibi herhangi bir sorunu bulunmuyor.
    Hocam bende oyuna girerken bir anda duruyor ve xbox live'da oturumunuzu açamadık diyor ve öyle kalıyor çıldırcam.
    CPU Intel Core i3 8100 GPU Gainward GTX 1070 ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance Lpx 16GB (2x8) 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP 600W 80 Bronze MONITOR Acer KG221QBMIX 2. MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z506 5 1 Surround KULAKLIK Trust Gxt 354
  • Binbaşı
    1187 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Alienware Arena uygulaması üzerinden "warhammer vermintide 2 winds of magic" closed beta key alabilirsiniz.
    Teşekkürler hocam, alacak arkadaşlar acele etsin 700 küsür tane kalmış.
    |
    |

People will do anything, no matter how absurd, in order to avoid facing their own soul. One does not become enlightened by imagining figures of light, but by making the darkness conscious.
    - Carl Gustav Jung

Steam: Lautréamont
  • Yüzbaşı
    810 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AVB44

Windows 1903 güncellemesini yapan var mı ?https://www.xbox.com/en-US/xbox-game-pass/pc-games?xr=shellnav şunu çektiğimde mayıs ayı güncellemesini soruyor bana yüklenmiyor
    var 1903 yükseltme den olmuyor
    |
    |
    Ekleme: Witcher 3 GOTY 22 lira hala almayan varsa dip fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lj.23 -- 11 Haziran 2019; 22:29:4 >
    |
    |

Origin: MHuseyinORHAN
  • Yarbay
    3365 Mesaj

banada öyle diyordu sürekli denedim sonunda bağlandı.
    |
    |
    wh0sKing kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    530 Mesaj
    game pass muhteşem olmuş ya. ciddi ciddi AAA oyunlar var. 6tlye 3 aylık almıştım şimdi bu indirimli fiyattan 1 aylık da ultimate alırım totalde 4 ay yaz boyunca bana yeter.
    rise of the tomb raidera sevindim mesela. tomb raider 2013ü de steamden yaz indiriminde alırım bi shadow kalıyor geriye

fm19 satın almamış olanlar varsa muhteşem. 90tl verip almıştım sezonu geçmeden yaz boyunca oynamak için bile 50tl verilir, bedavaya oynayacaksınız harika
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Suraz

1 dolara aldık bakalım. Forza, Tomb Raider, Ruiner, Ori vs vs. İyi oldu güzel oldu.
    nerden aldın
    |
    olağan_şüpheli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: m-99

ultimate passi diyor iştehttps://www.microsoft.com/tr-tr/p/xbox-game-pass-ultimate/cfq7ttc0khs0?activetab=pivot%3aoverviewtab

Öyle deyince bundle mı sandın
    aynen , bundle sandım
    |
    |

• Yarbay
    7243 Mesaj
    Arkadaşlar steam cüzdan bakiyem yok oldu ve herşey dolara döndü . Böyle bir olayla karşılaşan oldu mu hiç ?

Steam
  • Yarbay
    2276 Mesaj
    Konu dışı bir sorum olacak konunun kirlenmemesi adına lütfen şu an yazacağım soruyu DM ile cevaplayın.

Oyun içerisinde CPU sıcaklığı, gpu sıcaklığı, fps ve mümkünse ortalama fps gibi özellikleri oyun ekranında iken görebileceğim bir program önerebilir misiniz? FPS için birçok yol var Steam'in kendi aracı da var bunun için fakat cpu ve gpu için uygun bir program bulamadım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

MSI afterburner gösteriyor çoğunu. Ya da asus gpu tweak II.
    |
    |
    Cholo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynı sorun bendede var. Bakiyem gözükmüyor
    |
    |
    MALTHAEL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Core i7 9700K 3.6GHz 4.9GHz 12M 1151p/ASUS TUF Z390-PLUS GAMING/32 gb ram 2x16 Kingston HyperX Predator Black DDR4 3000 MHz CL15 Bellek / ASUS ROG-STRIX-RX580-T8G-GAMING/SAMSUNG 860 EVO 500 GB 2.5" SATA3 SSD 550/520/KINGSTON HYPERX FURY 120 GB SSD/Seagate Barracuda 3tb 3.5" 7200rpm 64mb/Aerocool Project P7 Co Pro Rgb Kasa/HIGH POWER 850W 80 GOLD 14CM FAN TAM MODULER GUC KAYNAGI/SAMSUNG 24" SD332 FHD 1MS 75HZ FREESYNC HDMI Gaming Monitör
  • Yarbay
    5216 Mesaj
    Bakiye benim de uçmuş buraya bakmak geldi aklıma ilk olarak :)
    |
    |
    Intel i7 9700K 3.6GHz // Gigabyte Z390 AORUS MASTER 4266MHz // Corsair 16GB (2x8)Vengeance Pro White RGB 3000MHz // MSI Gaming Z 2060 RTX // 3TB Seagate Backup Plus HDD // 3TB WD My Book HDD // Sandisk 120GB SSD Ext. // XigmaTek Tauro 600W //x MSI 24'' Curved 144HZ 1 MS // MSI 24'' Curved 144HZ 1 MS Logitech G910 Keyboard // Logitech G933 Headset White // Logitech G9x MW3 Edition Mouse // Logitech C920 Webcam // Corsair MM300 Mouse Pad // Windows 7 Ultimate // Pioneer Ev sinema sistemi 5+1 VSX-D511 // Apple Iphone 7 Plus Gri/Beyaz
Reklamlar
Bitcoin
Canlı Tv izle
bankalar.org
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,753
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.