Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11062. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bilgennyk , bilgennyk , Vommel Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 33 Misafir - 35 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
349.739
Cevap
2.720
Favori
21.318.227
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Divinty ve Hellblade almayı ben de düşünüyorum hellblade iyimidir?
  • Nostalji olarak Max Payne 1-2 ve Mafia 1-2 aldım.

Bu arada Mafia 1 22,78TL, Mafia 2 11,80TL

tam tersi olması lazımdı?
  • Hearts of iron 4 öneririm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mafia 1 yıllar sonra tekrardan satışa açılmıştı.Uzun zaman önce satıştan kaldırılmıştı.Fiyatı o yüzden öyle.
  • heroku da salienb0t çıkmıyor sizde çalışıyor mu? php üzerinden yapıyordum bugun o da olmuyor
  • benim nostaljim civilization 1
  • quote:

Orijinalden alıntı: BABASCARFACE

heroku da salienb0t çıkmıyor sizde çalışıyor mu? php üzerinden yapıyordum bugun o da olmuyor
    Merhaba hocam şimdi kurdum sorunsuz çalışıyor
  • 10 tl'ye kadar böyle çerezlik indie oyunlar falan önerir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0A0602F57

10 tl'ye kadar böyle çerezlik indie oyunlar falan önerir misiniz?
    Valla burada bulunan çoğu oyun oynanmalı hocam. Özellikle ilk 2 sayfa

https://store.steampowered.com/search/?filter=ut2&category1=998&os=
  • BABASCARFACE kullanıcısına yanıt
    salienb0t olarak yazdığınız kısım kendi uygulamanıza verdiğiniz isim. Nickname gibi yani 1 kere kullanılabilir. Galiba orada yanlış yaptınız. Başka bir şeyler yazın önemli değil orası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0A0602F57

10 tl'ye kadar böyle çerezlik indie oyunlar falan önerir misiniz?
    Human: Fall flat öneririm eğer oynayacak arkadaşlarınız varsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freemium

Evet devamlı güncelleme yapması insanı bezdiriyor. CMD üstünden kolay ama Heroku CLI yüklemek istemediğim için uğraşmadım. Bir de 20 ve 25 level iki kişi türedi. Sanırsam exploit bulmuşlar. Rank 6 badge 20 üstünde açılıyor.
    PHP script'in yapımcısı xPaw, o bug'ı fixlenmeden birkaç saat önce bulduğunu ve birkaç kez çalıştırabildiğini söylemiş. Valve yetkililerine de bug'ı o reportlamış Reddit'te şakayla karışık sövenler var neden reportladın hemen, biz de azıcık faydalansaydık gibisinden

Bir de Heroku PHP script'i sisteminden banlamış galiba öyle mesajlar gördüm Kullanım şartlarına uygun olmayan durum varmış. Anladığım kadarıyla UserAgent (tarayıcı kimliği) ile ilgili bir durum.

Yalnız 1 hafta geçti Valve oyun ile ilgili bir değişiklik yada geliştirme yapmadı. Bu gidişle 25 level olamayacağız gibi görünüyor. Sanırım 20 level olan kişiye ait bir ekran görüntüsü paylaşmışlar. Oradaki XP rakamı doğruysa (ki doğru görünüyor) bu gidişle 25 level olmamız imkansız. O 20 level bile 25 olamaz gibi görünüyor. Artk script kullanan sayısı çok olduğu için Hard zone'lar uzun süre yaşamıyor, günün yarısı Medium ve Low zone'larda geçiyor.

Geçen hafta birkaç kod ile sızdırılan Final Boss ile ilgili de yeni sızıntılar çıkmış. Umarım Boss'u devirip en son level'e ve badge'e ulaşırız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 29 Haziran 2018; 5:41:41 >

• Steam kütüphanesinde oyun sayısını arttırmak isteyenlere;

Dollar Jumbo Bundle - 25 oyun 1$ - [Hiçbir oyun kart destekli değil]
    https://www.fanatical.com/en/bundle/dollar-jumbo-bundle
  • quote:

Orijinalden alıntı: @WP VOLK@N

merhaba arkadaşlar,dostlar.Aşağıdaki oyunları almayı düşünüyorum.Sizinde ekleyeceğiniz rpg ilerlemeli bastion benzeri oyunlar varsa veya kesinlikle alınmalı dediğiniz lütfen bilgilendirin beni.

-sacred gold
    -wolfestein
    -borderlands 2
    -mad max
    -Dying light
    -bound by flame
    -vailant hearts
    -witcher 3
    -long dark,ds 2
    -fallout 3
    -tyranny
    -dragon dogma
    -kingdom come deliverance,
    -wolcen
    -divinidy orginal sin 2
    -omensight
    -editch finch
    -nino kuni

Bugün aldıklarım:

-Divinity: Original Sin Enhanced Edition
    -Transistor
    -The Vanishing of Ethan Carter
    -Sniper Elite 3
    -pyre
    -Lords Of The Fallen
    -Hellblade: Senua's Sacrifice(Bu,nasıl bir oyundur Aman Allahım?!!)
    -Grim Dawn

ilginize tesekkurler!

-Hellblade: Senua's Sacrifice mükemmel bir oyun. Yakın zamanda ikinci kez oynamayı düşünüyorum. Bu sefer büyük ekranda, kulaklık takarak oynamak istiyorum.
    Oyunda ki sesler fazla fazla iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vommel

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Kardeşim adam oyunu alayım mı diyor sen oyun sonunun videosunu koyuyorsun.

Bende geçen hafta almıştım. Daha başladan az da olsa izledim bilmeden. sonradan farkettim.

Umarım yanılıyorumdur.
  • Steam mobil uygulama veya sen üzerinden queue izlerken otomatik videoların açılmasını nasıl engellerim. Hemen geç sen bile videolar yüklendiği için mobil kotadan çok gidiyor. Ayarlara baktım ancak göremedim.

• KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    Video oyundaki anlardan mixlenmiş, müzikte credits'te çalan parça sanırım. Oyunun sonu ile alakası yok. Aşırı bir spoilerlık durumda yok.
  • furkan1zek kullanıcısına yanıt
    videonun üstünde otomatik oynat tuşu olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackoffire

videonun üstünde otomatik oynat tuşu olması lazım

Hocam öyle bir seçenek var ancak sadece o videoda geçerli oluyor diye hatırlıyorum. Akşam tekrar bir deniyim teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Kardeşim adam oyunu alayım mı diyor sen oyun sonunun videosunu koyuyorsun.

Bende geçen hafta almıştım. Daha başladan az da olsa izledim bilmeden. sonradan farkettim.

Umarım yanılıyorumdur.

Alıntıları Göster
    Hocam oyunu dün aldım ve tam anlamıyla bu aksam oynayacagım.

Belirtmem gereken bir nokta var,ben oyunun sonunu bilmiyorum ve aynı fragman Steamde ürün satılırkende sunuluyor zaten.İcinde spolier varsa da istemeden koymusumdur,beni büyüleyen oyunu bütünleyen "Müziği" , kalitesi,bütçe dostu olması mest etti.Keşke her yapımcı bunlara dikkat etse,hem kaliteli yapım çıkarıp hem de herkesin alabileceği seviyelerde fiyat belirlese.Üstelik Türkçe altyazı desteğide var,daha ne olsun :)

Umarım istemeden spoiler fln vermemişimdir,amacım müziğini ön plana çıkarmaktı.Hatam olduysa affola!

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.