Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9724. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 24 Misafir (1 Mobil) - 28 Masaüstü4 Mobil2 Android
5 sn
349.737
Cevap
2.720
Favori
21.318.101
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 97229723972497259726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "Product requires an account compatible with EUR currency." diyor. Euro uyumlu hesap gerekli
  • Fr1xsivE F kullanıcısına yanıt
    $ olarak almıştım, güncel kurdan tl çevirilip hesabına ekleniyordu. €'larda da sorun olmaması lazım çünkü türkiye'de ki sitelerin ucuz sattığı walletlar € oluyor. benim lafıma göre alma ama fiyat aynı zaten almanın pek bir mantığı da yok.

dediğim olay bu mesela eu cüzdan koduna tıkla 90lığı 79a, 180liği 150ye satıyorlar. 90 dediği 25€ steam market kurunu her gece günceller güncel kura yakın birşeyler gelir
    https://www.droyun.com/steam-wallet-kodu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 29 Ocak 2017; 11:3:22 >
  • Droyundan 5 € wallet almıştım. 18.38 TL olarak yüklenmişti hesaba.29 Aralıkta eklemiştim ozaman euro 3,69muş.
    Yani güncel kur üzerinden çevirerek ekleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Elder Scrolls

Mortal Kombat XL hala oynayan var mı arkadaşlar? Hazır güzel indirimdeyken almak istiyorum ama online girdiğimde boş boş milleti beklemeyelim.

online oynayan var hala ben oynuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

quote:

Mortal Kombat XL hala oynayan var mı arkadaşlar? Hazır güzel indirimdeyken almak istiyorum ama online girdiğimde boş boş milleti beklemeyelim.

Geçen indirimde 20 liraya düşmüştü, bir sonrakinde tekrar 20 lirayı görebilir

Bir sonraki indirim ne zaman olur ki?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

quote:

Geçen indirimde 20 liraya düşmüştü, bir sonrakinde tekrar 20 lirayı görebilir

Bir sonraki indirim ne zaman olur ki?

14 Şubat indirimlerinde indirim görme olasılığı var, tam Mortal Kombat'lık bir indirim günü.

• https://steamdb.info/app/307780/ 10 dolarlık oyun bizde 30 lira. İlginç alttaki paket 20 dolar o da 30 lira. Alttakini alın eğer alacaksanız, WB'da kazık sokmaya başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

$ olarak almıştım, güncel kurdan tl çevirilip hesabına ekleniyordu. €'larda da sorun olmaması lazım çünkü türkiye'de ki sitelerin ucuz sattığı walletlar € oluyor. benim lafıma göre alma ama fiyat aynı zaten almanın pek bir mantığı da yok.

dediğim olay bu mesela eu cüzdan koduna tıkla 90lığı 79a, 180liği 150ye satıyorlar. 90 dediği 25€ steam market kurunu her gece günceller güncel kura yakın birşeyler gelir
    https://www.droyun.com/steam-wallet-kodu

Gecen steamdende konustuktan sonra 15 tane rust lı bundle dan alıp kinguinden satısını gerceklestirdim ve maliyetinin 2 katından fazla bir bakiye olustu kinguinde o yüzden simdilik alacagım bisey olmadıgı icin oradan steam wallet kodu alıp hesaba eklemek mantıklı geldi eger oluyorsa baya güzel olmus olacak , tesekkurler cevaplar icin.

• humblebundle'da banka kartı ile oyun alabilen var mı? hiç bi kartı kabul etmiyor. nuvo, ziraat, iş denediklerim.
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    enparayla alınıyor.
  • Enparayi dahi reddetti. Amazon payments bile onaylamiyor. ip ban mi attilar naptilar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

Enparayi dahi reddetti. Amazon payments bile onaylamiyor. ip ban mi attilar naptilar :)

Kart ekliyse silip tekrar ekle, arada bana oluyordu.
  • Uc gun once 25-30 tane best of bundle almistim belki yakin tarih diye engelliyodur. İs bankasi ve world kredi kartlari da izin vermiyor. Ayni isim, kart, mail, ip en azindan biri takiliyor herhalde. Bi 50 tane payday 2 alsam iyi olacakti 5 tane alabildim.

• Mortal Kombat X XL 29,50 TL olarak görüyorum. Steam'de sorun yaşayan var mı arkadaşlar, online sorunsuz mu? Bir de gamepad almayı düşünüyorum sırf bu oyun için, kullanıcı önerisi olan var mıdır?
    Naptın ya sen öyle? 1 dolardan alsak bile kaç TF2 key'e satılıyor ki Payday 2?
  • binlerce alan var yav. bu sektör büyük. sadece key olarak kısıtlama kendini
    Yapıkredi banka kartı ile sorunsuz aldım.

• bana özel bi sorun o zaman
    O kadar çok miktarda aldıysanız aynı kart üzerinden bir alım kısıtlaması olabilir . Araştırmak gerek .
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    world üzerinden 7, amazon üzerinden 5, iş bankası maximum üzerinden 13 tane almıştım. yalnız tabi 5 taneden sonrasına izin vermedi, ben de sürekli yeni sanal kart aç, bakiye aktar, bundle al, kartı kapat, yeni kart aç şeklinde 25'e tamamladım. her sanal karta 1 tane verdi :)
  • 
Sayfa: önceki 97229723972497259726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.