Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8372. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
31 Misafir (1 Mobil) - 30 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.321.016
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 83708371837283738374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Steam olsa kaçmazdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni haftalık çok güzel. Zaten assesins creed 3 olan hesabim vardı yazık yanlız başına sıkılmıştır şimdi

• haklısınız. bu oyunun pesindeyim cunku hicbir oyuna bu kadar olumlu yorum gormedim. acelem yok indirime girince o zaman bir ara satin alirim.

bir de bu sayfa konusu ile alakasi yok ama telefonda "Tale of two son" veya "tomb raider" gibi oyun biliyorsaniz buradan veya ozel mesajdan bildiren olursa sevinirim. Aksiyon oyunlari androidde aldi basini gidiyor ama tomb raider tarzi oyun goremedim hic markette.

• steamden banka hesabımdan oyun aldım iade edersem karta para geri yüklenir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdimdegeldim

steamden banka hesabımdan oyun aldım iade edersem karta para geri yüklenir mi

Steam cüzdanına atıyor maalesef

• İade günü yarın .

• Humble Weekly Bundle gayet iyi.

75$'lık kısım hariç.
  • erdimdegeldim kullanıcısına yanıt
    Evet karta geri gonderiliyor para fakat biraz uzun suruyor. 7-14 gun suresi var, benimki tam 14. gunde gelmisti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar cok acil yardım lütfen steam hesabım ele gecirildi yeri bursaı mı bilmiyorum heycandan imla hatası yapabilirm fakat şöyle şansım var ki telefondan steame bağlıyım eğer tel dende çıkarsam bir daha asala giremem mail ve şifre değiştiremiyorum oyun oynarken de bana başka bilgisayardan steam hesabınıza girliyor diye hat verip oyun kapanıyor lütfen ne yapmalııyım birde 85 liralık para var onu alayım en azından:(((
  • quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

arkadaşlar cok acil yardım lütfen steam hesabım ele gecirildi yeri bursaı mı bilmiyorum heycandan imla hatası yapabilirm fakat şöyle şansım var ki telefondan steame bağlıyım eğer tel dende çıkarsam bir daha asala giremem mail ve şifre değiştiremiyorum oyun oynarken de bana başka bilgisayardan steam hesabınıza girliyor diye hat verip oyun kapanıyor lütfen ne yapmalııyım birde 85 liralık para var onu alayım en azından:(((

Mesajla gelen linklere mi tıkladın? Şifreyi değiştir diyince ne diyor?
  • yav ne olur bir yardım edin..

en az 10 seferdir oyunun ortasında (A O EMP) steam e bağlı değilsiniz diye kopuyor oyundan. dns adı etkinleştirilemedi diyor.. masaüstündeki sembolde sorun yok ama bu arada.. nasıl çözerim bunu??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuaydin

quote:

arkadaşlar cok acil yardım lütfen steam hesabım ele gecirildi yeri bursaı mı bilmiyorum heycandan imla hatası yapabilirm fakat şöyle şansım var ki telefondan steame bağlıyım eğer tel dende çıkarsam bir daha asala giremem mail ve şifre değiştiremiyorum oyun oynarken de bana başka bilgisayardan steam hesabınıza girliyor diye hat verip oyun kapanıyor lütfen ne yapmalııyım birde 85 liralık para var onu alayım en azından:(((

Mesajla gelen linklere mi tıkladın? Şifreyi değiştir diyince ne diyor?

yanlış şifre diyor epostama da girebiliyorum
    yalnız steam şifremi değiştiremiyoruum
  • brokenwings kullanıcısına yanıt
    Büyük bir ihtimal keylogger yemisin. Mail girislerini ve steam sifre değiştirme islemlerini baska bilgisayardan denemeye calis. Mail ini kurtarmaya calis. Ardinda steam i kurtarmaya calis. Ama en onemlisi bunu kendi bilgisayarindan yapma. Yaparsan karsi taraf ne islemler yaptigini hemen ogrenebilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tenebrio -- 8 Ocak 2016; 1:48:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tenebrio

Büyük bir ihtimal keylogger yemisin. Mail girislerini ve steam sifre değiştirme islemlerini baska bilgisayardan denemeye calis. Mail ini kurtarmaya calis. Ardinda steam i kurtarmaya calis. Ama en onemlisi bunu kendi bilgisayarindan yapma. Yaparsan karsi taraf ne islemler yaptigini hemen ogrenebilecek.

maili kurtardım bir steam sifre kaldı onu değiştiremiyorum onuda yarın bakacam artık saol ilginiz için
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tenebrio

maili kurtardım bir steam sifre kaldı onu değiştiremiyorum onuda yarın bakacam artık saol ilginiz için

kurtardım ya steam şifresi ve mail adresini de değiştirdim çok şükür...:):)
  • Arkadaşlar bir sorun yaşıyorum çözemedim bir türlü. Steam hesabımı çıkış yap diyerek veya kullanıcı değiştir diyerek çıktığımda yani hesabımdan her türlü çıkış yaptığımda hesap hiçbir türlü kapanmıyor. Başka bir arkadaşın hesabından baktım dışarıda gözüküyor tekrar giriş yapan kadar. Arkadaşlarımın mesaj atıp mesajlarına cevap vermediğim için surat asmaları ile fark ettim böyle bir sorun olduğunu. Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir ? Telefon uygulamasını kapatmayı ve steam guard üzerinden yetkilendirilmiş diğer cihazları kapatmayı denedim anacak fayda etmedi. Yardımlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andrew Crysanthe

quote:

Orijinalden alıntı: erdimdegeldim

steamden banka hesabımdan oyun aldım iade edersem karta para geri yüklenir mi

Steam cüzdanına atıyor maalesef

Emin misiniz? Önceki ay bir adet oyun aldım ve beğenmeyip geri iade ettim. Bir hafta önce kartıma yattı para.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • brokenwings kullanıcısına yanıt
    Hadi hocam gecmis olsun. Bir dahakine daha dikkatli olursunuz

• Abel Tesfaye kullanıcısına yanıt
    Bende Gta V iade ettim 107 lira gitti cüzdana arkadaşlarıma oyun falan satmaya çalışıyorum parayı geri alabilmek için.

Bu arada Enpara iadeleri ne zaman yatacak bilen var mı? Ayın 5. iş günü oldu, ses seda yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andrew Crysanthe

Bende Gta V iade ettim 107 lira gitti cüzdana arkadaşlarıma oyun falan satmaya çalışıyorum parayı geri alabilmek için.

Bu arada Enpara iadeleri ne zaman yatacak bilen var mı? Ayın 5. iş günü oldu, ses seda yok.

En geç bugün mesai saatleri sonunda yatar. Daha önce enparadan iadesi yatmayan oldu mu da bu kadar telaşlı insanlar anlamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 83708371837283738374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.