Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: run...rabbt , fastottoman Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 40 Misafir - 41 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.321.083
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 83698370837183728373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Meskalamdug

quote:

Orijinalden alıntı: asi_mawi

Steam de biri eklemiş Cryostasis steam den silinmiş sanırım takas yapalım diyor Jurassic Park: The Game falan vereyim dedi ederi nedir cryostasisin.
    Benim gözümde çok düşük bir değeri var aldığım fiyat üzerinden konuşursak. İndirimde almışımdır yoksa almazdım yani.

Tomb raiderin fiyatı inşallah şubata kadar artmaz. Şubat 1 dedi mi almayı düşünüyorum malum enpara dan yararlanmak için.

oyunu takas etmekte acele etme, mağazaya geri dönecek gibi durmuyor. Forumda 30-40 key'e satabilenler var. Collector'a denk gelirsen bu fiyata satabilirsin, belki yarın belki yazın. 35 key'e konuyu aç ve bekle:https://steamcommunity.com/app/7850/discussions/

Sonradan farkettim zaten takaslamak isteyen kişinin envanterinde 20 oyun varsa 15 i silinmiş oyunlar.
    Steam trade de baktım da 50 key bile isteyen vardı. Dilde yok bende kesin mundar olur oyun envanterde sürünür durur.

• indirimleri kollamanin onemini simdi daha iyi anladim.
    tale of two sons oyunu 2.4tl ye düşmüştu. Pazartesi alacaktim güya, ama unuttum. Neyse bir daha elbet girecek indirime.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuyuduzu kullanıcısına yanıt
    o zaten sürekli o fiyata düşüyor hocam, alırsın yakın zamanda.
  • oyun silme konusunda kafayı yemiş durumdayım belki oynarım diye ayırdıklarımıda indirdim onlardan da beğenmediğimi direk siliyorum sadece oynadığım ve sevdiğim oyunların bulunduğu bir kütüphane yapacam temiz sade olacak herkese tavsiye ederim oyun sayısı düşük olunca ezik görünürüm diye korkmayın
  • ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Ben yine de alıp çekilişe verdim :) buraya ve adventure forumuna yazayım yeter herhalde

Çekiliş linki:

http://www.steamgifts.com/giveaway/fctEg/the-daedalic-armageddon-bundle

Herkese bol şans
  • Satamıyorum yeni üyeyim diye şubata kadar. Bende cevhermi ne ona çevirdim son gün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalradyalı

Enpara iadeleri gelen var mı arkadaşlar? 3. iş günü geliyordu ama baktım bir şey gözükmüyor, gelen var mı diye sorayım dedim

Benimde gelmedi hala. Yarın 5. iş günü son gün.
  • Fm 2016, microsoft rts collection ve car mechanic simulator aldım şu an indirimde olanlar bunlar idi oynayabileceğim. İsteyenler bi göz atabilir çok da pahalı oyunlar değil.
  • Arkadaşlar oyunu 2 saaten az oynadım ve 2 gün içinde iade ettim. 14 gün dolacak bugün hala iademi alamadım. Tam olarak ne yapmam gerekiyor.
  • The Talos Principle - Serious DLC bedava diyorlar ama sizde bedava gösteriyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XScale

The Talos Principle - Serious DLC bedava diyorlar ama sizde bedava gösteriyor mu acaba?

Mobilden baktım 6 tl diyor şu an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taylesoff

Arkadaşlar oyunu 2 saaten az oynadım ve 2 gün içinde iade ettim. 14 gün dolacak bugün hala iademi alamadım. Tam olarak ne yapmam gerekiyor.

Steam bakiyesi olarak isteyince hemen gelmişti benim. Ama encard la aldığım bir ürünü iade ettim ben de iade bekliyorum. Gerçi benim 2 gün oldu henüz. Bakiye iadesine göre yavaş olduğu kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

oyun silme konusunda kafayı yemiş durumdayım belki oynarım diye ayırdıklarımıda indirdim onlardan da beğenmediğimi direk siliyorum sadece oynadığım ve sevdiğim oyunların bulunduğu bir kütüphane yapacam temiz sade olacak herkese tavsiye ederim oyun sayısı düşük olunca ezik görünürüm diye korkmayın

fazla oyun olunca birşey olmuyor zaten hocam :)
    bende 67 oyun var ama oynamadığım oyunu almıyorum
    2014,2015'in neredeyse tüm AAA oyunlarını aldım
    ama bakıyorum çoğu kişide binlerce oyun var yani bana göre bu kadar oyunun oynanabilmesi imkansız

• fasakasa kullanıcısına yanıt
    Enparayla black friday indirimleriyle alıp aldığım gün iade ettiğim ürünün iadesi daha dün geldi. Steam destekten yazınca biz yatırmışız bankanız işlemi gerçekleştirememiş dediler. Sanırım genel olarak enparada bir yavaşlık söz konusu.
  • https://steamdb.info/app/360820/ adresinde sağ üst köşede free var, eğer oyun var ve yüklüyse bilgisayara ona tıklayınca steam'e yönlendirip yüklüyor. Böylece kütüphane'ne eklenmiş oluyor. Ben yaptıp şuan eklendi.
  • ana oyun bende yüklü değildi sadece kütüphanede duruyordu. dediğiniz yöntemle benim kütüphaneme de eklendi. teşekkür ederim.
  • Bana 2013 yazında green man gaming in yaptıgı iade bu ay geldi ( Garanti Bankası )
  • sskyrim indirimi ne zaman gelir sizce
  • alatay kullanıcısına yanıt
    En az 3 ayı var
  • alatay kullanıcısına yanıt
    ikinci el bölümünde 5 tl ye satan görmüştüm ona bakabilirsiniz.. indirimde 7,75 e düşüyor zaten
  • 
Sayfa: önceki 83698370837183728373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.