Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8286. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 34 Misafir (4 Mobil) - 36 Masaüstü7 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
349.757
Cevap
2.719
Favori
21.319.542
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 82848285828682878288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mkx den daha iyi dövüş oyunu yok şu am piyasada hem grafik hem oynanabilirlik olarak yakında çıkacak olan sf bile daha kötü görünüyor mkx muhteşem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jrparazitretörn

Arkadaşlar ben h1z1 aldımda oyun çok tutulduğu , popüler olduğu için oyunla ilgili hiç birşey bilmiyorum şuan yükleniyor zaten bana vereceğiniz taktikler, mesela şunu yap bunu yap şu şöyle olur bu böyle olur bu tür taktikler varmıdır? eğer beni h1z1 oyunu hakkında bilgilendirirseniz tüyo verirseniz sevinirim

ilk tavsiyem youtube veya twitch ten h1z1 battle royale videolarını izlemen olur.

ikinci tavisiyem tek başına biraz sıkar arkadaşlarınla oynaman daha iyi. survival kısmında iş bölümü yapmak battle royale de takım olmak çok iyi oluyo
  • https://steamdb.info/calculator/76561198137986147/?cc=tr

hesabımda bulunan 82 oyunu hiç oynamamışım 67 tanesini 3 saatten az oynamışım ve sadece 12 tanesini 12 saatten fazla oynamışım
  • Beyler duygusal bir oyun önerir misiniz?

Bu oyun beni çok etkiledi diyebileceğiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamesx mi ne öyle bir yerde ac sy 55 tl idi aldım parayı geri iade ettiler üzgünüz felan filan yazmış paypalla ödedim paypal olsada türkiye olduğu için satamıyormu anlamadım

• TnesQuare kullanıcısına yanıt
    Brothers: A Tale of Two Sons
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Gamesx mi ne öyle bir yerde ac sy 55 tl idi aldım parayı geri iade ettiler üzgünüz felan filan yazmış paypalla ödedim paypal olsada türkiye olduğu için satamıyormu anlamadım

Oo iyi fiyat iade etmeselerdi iyiymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TnesQuare

Beyler duygusal bir oyun önerir misiniz?

Assassins Creed Revelations
    Spoiler vermek istemiyorum ingilizcen iyiyse oyun sonu hüzünlendiriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: TnesQuare

Beyler duygusal bir oyun önerir misiniz?

Valiant Hearts

• quote:

Mkx den daha iyi dövüş oyunu yok şu am piyasada hem grafik hem oynanabilirlik olarak yakında çıkacak olan sf bile daha kötü görünüyor mkx muhteşem

peki dostum kombat pack ilemi alayim yoksa oyunumu sadece
  • TnesQuare kullanıcısına yanıt
    Life is Strange
    Mass Effect 3(serideki en duygusal sahneler bu oyunda)
  • Life is Strange Yaz İndirimlerinde %33 den fazla gorebilir mi ? Ona gore alacagim da.

• görebilir de 6 ay var
  • Yok gerek yok 4 adam fazla veriyor onlarda bi fark yaratmıyor onlinede felan güçsüz adamlar yani

• quote:

Yok gerek yok 4 adam fazla veriyor onlarda bi fark yaratmıyor onlinede felan güçsüz adamlar yani

peki teşekkür ederim yardımın için :)

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • Merhaba ben ecardim ile 30 liralik alisveris yaptim ancak bunun 8 lirasini iade ettim steamda onayladi 7gun icinde banka hesabima yatacak.Peki bu steamin kampanyasi kapsaminda ben 22liranin %50sini geri alabilicekmiyim.Birde 8 lira iade ettim ama enardimla tekrar 8 liralik bi oyun aldim.Kartimdan cikan tutar toplamda 38 lira,8lirasi 7 gun icinde tekrar yatacak 30 liranin yarisini geri yatirirmi enpara acaba bilen varmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bagwell486

Merhaba ben ecardim ile 30 liralik alisveris yaptim ancak bunun 8 lirasini iade ettim steamda onayladi 7gun icinde banka hesabima yatacak.Peki bu steamin kampanyasi kapsaminda ben 22liranin %50sini geri alabilicekmiyim.Birde 8 lira iade ettim ama enardimla tekrar 8 liralik bi oyun aldim.Kartimdan cikan tutar toplamda 38 lira,8lirasi 7 gun icinde tekrar yatacak 30 liranin yarisini geri yatirirmi enpara acaba bilen varmi

Eğer para yine enparaya yattığı görünüyorsa Toplamda giren çıkan kaç paraysa onun yarısı ödeniyor. Yani 30 lira aldım 10 nunu iade ettim bu sefer 20 lik aldım derseniz 40 liranın yarısı 20 lirayı iade ederler. TAbi + olarak paranı geri geldiği görünürse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagmursevenadam

quote:

Mkx den daha iyi dövüş oyunu yok şu am piyasada hem grafik hem oynanabilirlik olarak yakında çıkacak olan sf bile daha kötü görünüyor mkx muhteşem

peki dostum kombat pack ilemi alayim yoksa oyunumu sadece

Kombat pack Kinguinde baya uyuz bakmak istersen.

http://www.kinguin.net/category/15972/mortal-kombat-x-kombat-pack-steam-cd-key/

• Bagwell486 B kullanıcısına yanıt
    Genel olarak ne kadar harcadiysan o kadar iade alirsin. İadeler aklina takilmasin. Toplam harcamaya bakar yani..

iaden varsa onu saymaz zaten harcamadan

• quote:

Orijinalden alıntı: scrutinizingyou

Life is Strange Yaz İndirimlerinde %33 den fazla gorebilir mi ? Ona gore alacagim da.

yaza 7 ay var hocam görür tabi o zamana fazlasını
    bende 1. bölümü oynadım kalanı fiyatından dolayı alasım gelmedi şu humble bta eklense 2-5 çok güzel olur
  • 
Sayfa: önceki 82848285828682878288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.