Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11801. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dunyao , krem07 , krem07 , Darksun80 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 25 Misafir (2 Mobil) - 25 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
349.747
Cevap
2.720
Favori
21.318.801
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: expo-9009

Epic fortnite dan evvel de var olan bir stüdyo. Unreal engine gib bir engine sahipler. Son zamanlarda birkaç stüdyo satın aldılar, ve malum yeni Mağazaları. Birde arkasında Tencent var. Geçen yaptıkları 30 milyonluk turnuvayı da göze alırsak paraları bitmeyecek gibi.
    Yani önleri açık hertürlü işe bulaşabilirler, bence unreal tournament gelir tekrar.

Alıntıları Göster
    Fortnite ayakta kaldığı sürece paraları bitmez kolay kolay. Tencent çok büyük bir maddi güç tabi. Ama ABD - Çin gerilimi devam ederse Huawei'ye yapılanın aynısını yapabilirler her ne kadar ABD merkezli firma olsa da.

• DeLyWar kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar Kingdom Come Deliverance Humble Bundle'da 10 lir....
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Arkadaşlar Kingdom Come Deliverance Humble Bundle'da 10 lir....
    Link verebilir misiniz?
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    İroniydi yaptığım..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

İroniydi yaptığım..
    anladım kardeşim yallah konu dışına o zaman burada link atıp 10 liraya oyun var diye paylaşamazsın
  • TES VI with Turkish support?

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • ben de şunu görünce heyecan yapmıştım, sponsorlu bağlantıymış..

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Aynı şey değil hocam.

Bethesda'nın daha önce resmi olarak Türkçe desteği yoktu. Artık Türk müşterilerle doğrudan bağlantı kuracaklar. Türkçe dil desteği gelir mi bilemem ama bu da bir adımdır.
  • aynı değil tabii ki. bethesda da bu işi ilerletir ve geriye dönük son birkaç oyunu da olsa dying light misali türkçe desteği getirirse efsane güzel olur hem de.
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Fallout 76 Steam'e gelecek 2020 yılbaşında. Onda Türkçe dil desteği olsa güzel olur aslında. Skyrim, Fallout 4 gibi oyunlarda zaten çeviriler var. Ama ileriye dönük oyunlarında dil desteği görsek keşke.

ESO var mesela ama onda Rusça bile yokken Türkçe çok zor.
  • %95 indirimli World of Tanks Blitz Mega Pack kuponu var arkadaşlar, isteyen varsa pm.
  • Gözlerime inanamiyorum Bethesda ve Türkçe cümle kurması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://tr.voidu.com/

sitesine oldu acaba bilen var mı?

site patladı sanırım
  • lyldz kullanıcısına yanıt
    Hocam senin de girdiğin siteler patlıyor. Şaka bir yana herhalde TR tarafı ile anlaşmaları bitti veya iptal edildi. Merak ettim bende açıkçası. En son AC Rogue almıştım oradan, birde zamanında Wolfenstein 2'yi çıkış haftasında 60 küsür TL'ye almıştık forumdan bir kaç arkadaş. İyi bilirdim kendilerini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Hocam senin de girdiğin siteler patlıyor. Şaka bir yana herhalde TR tarafı ile anlaşmaları bitti veya iptal edildi. Merak ettim bende açıkçası. En son AC Rogue almıştım oradan, birde zamanında Wolfenstein 2'yi çıkış haftasında 60 küsür TL'ye almıştık forumdan bir kaç arkadaş. İyi bilirdim kendilerini.
    sesli güldüm her elimi attığım patladı

• quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

https://tr.voidu.com/

sitesine oldu acaba bilen var mı?

site patladı sanırım
    iyi indirimler oluyordu ac origins gold 74 tl vermiştim vay be :D
  • Bethesda'nın Türkçe'ye destek vereceğini sanmıyorum. Muhtemelen sadece eventlere katılım sağlanacaktır.
  • Ömürcan kullanıcısına yanıt
    biraz fiyatlara indirim yapsalar aslinda baya müşteri çekerler ama nerdeee
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Aynı şey değil hocam.

Bethesda'nın daha önce resmi olarak Türkçe desteği yoktu. Artık Türk müşterilerle doğrudan bağlantı kuracaklar. Türkçe dil desteği gelir mi bilemem ama bu da bir adımdır.
    Elder scrolls Blades içindir yoksa pek mobil dışında pek umursadıklarını sanmıyorum.
  • Gelecekte ister istemez umursayacaklar...
    potansiyel olarak ~50% 18 yaş altı bir 80 Milyonluk ülkeyi görmezden gelmek işlerine gelmez.
    Gelecek 4-5 senede bu kendini daha bariz gösterecektir diye düşünüyorum.

Gençler kendi ülkelerinde yok denecek kadar azalmakta...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turk0gamer -- 20 Eylül 2019; 20:2:45 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.