Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11530. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
32 Misafir (6 Mobil) - 26 Masaüstü6 Mobil2 Android
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.679
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

konu dışı ama
    üstadım.. üşenmedim nickindeki a ları saydım. amacım “tane”deki a yı da sayarak nickinde 19 tane a var demekti, ama onu sayarak 18 etti. iyi düşünmüşsün, helal
    Akıllıca olduğunu biliyorum hocam. Bunu fark etmeniz de akıllıca, başkaları ya 17 diyor ya 19. (Avatarı da sayıyorlar, ama o ‘A’ yani ‘a’ değil.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben The Sinking City oyununu Humble satamaz oradan alan kazıklanır lafımı geri alıyorum.

Humble oyunu Türkiye de yaşayanlara satamaz.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Epic 39 TL bize satıyor ama yurt dışı fiyatı 10 dolarlık indirimle 49.99 dolar. Opera vpn ile girip baktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 23 Mayıs 2019; 23:51:13 >
  • World War Z'yi alsam tek başıma eğlenceli olur mu? İlla arkadaşlarla oynamak mı lazım. İşin aslı çok da online oyun oynamayı seven biri değilim. L4D2'yi de senelerdir kütüphanemde olmasına rağmen oynamadım. Yalnız YouTube'ta gameplay'leri izleyince eğlenebilirim gibi de geldi.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    hocam epicde ucuz heralde, alalım mı ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Arkadaşlar ben The Sinking City oyununu Humble satamaz oradan alan kazıklanır lafımı geri alıyorum.

Humble oyunu Türkiye de yaşayanlara satamaz.

Epic 39 TL bize satıyor ama yurt dışı fiyatı 10 dolarlık indirimle 49.99 dolar. Opera vpn ile girip baktım.
    helal olsun cidden epic'e

50 dolarlık oyun bizde 5-6 dolara aldık.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

helal olsun cidden epic'e

50 dolarlık oyun bizde 5-6 dolara aldık.

Alıntıları Göster
    Epic de pardon yanlışlık olmuş diye indirimler bitince geri almasın

• Demez gibi ama ne olacağı da belli olmaz. DRM oyun almanın sonuçları aslında bunlar. Ürün aslında tamamen senin olmuyor.
  • Derse ilk defa forumdan küfür nedeniyle banlanırım herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omara

hocam epicde ucuz heralde, alalım mı ne dersiniz?
    Oyunu istiyorsanız fiyatlar böyleyken alın derim. Gerçi indirimler bittiğinde de her türlü dolar fiyatıyla karşılaştırınca ucuz olacak o ayrı mevzu.
  • Arkadaşlar AC Odyssey almayı düşünüyorum steamde %50 indirimle 154 TL, acaba yaz indirimlerinde daha düşük bir rakamı görür mü, ne dersiniz?
  • Payne7 P kullanıcısına yanıt
    Bir oyuna o kadar verilmez. Capcom , Sega ve Ubisoft oyunları aşırı pahalı , hiçbiri o kadar etmez. Yerel fiyatlandırmayı takmayan adamların oyunlarını almak için uğraşmayın bence , yani absürd fiyat vermektense başka yollardan edinin oyunu.

Steam kütüphanemde 400 küsür oyun olan biri olarak söylüyorum , bu fiyatlandırmalar TR ahalisi için çok fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9DE6A5ECA

Epic de pardon yanlışlık olmuş diye indirimler bitince geri almasın

Alıntıları Göster
    Epic'in Türkiye yetkilisi ve anlaşmalı olduğu yerli PR ajansı var. Fiyatlar hatalı olsa şimdiye müdahale ederlerdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Payne7

Arkadaşlar AC Odyssey almayı düşünüyorum steamde %50 indirimle 154 TL, acaba yaz indirimlerinde daha düşük bir rakamı görür mü, ne dersiniz?
    Steam takıntın yoksa Voidu'da UPlay olarak daha uygun fiyata düşer. Ya da Steam bakiyenle almayacaksan, forumda 2. El bölümünde güncel Steam fiyatına ek %30-%35 indirimle senin hesabına Steam gift olarak gönderenler var, onları kullanabilirsin, çok daha uyguna gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 24 Mayıs 2019; 2:41:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Payne7

Arkadaşlar AC Odyssey almayı düşünüyorum steamde %50 indirimle 154 TL, acaba yaz indirimlerinde daha düşük bir rakamı görür mü, ne dersiniz?
    Güzel oyun ama acelen ve tonla paran yoksa bekleyebilirsin arkadasin dedigi gibi. Bence o fiyat Gold sürümün olmasi gerektigi fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Bu mesaj silindi.
    Mailde verdikleri cevaba göre 10 güne kadar sürebilir daha fazla olursa bankanızla iletişime geçin

Benim dün iade edildi yani mailden 2-3 gün sonra
  • Beyler sağda solda 100 tane key aldım ehehehe uhuhu diyip gezenleri ifşalayın mümkünse şikayet edelim de banlansınlar. Bu çakallar yüzünden millet mağdur oldu. Gerçi humblede bitiyor o iş. Fazladan alanlara tekmeyi koycaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gowlet -- 24 Mayıs 2019; 3:39:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gowlet kullanıcısına yanıt
    Adam açık açık söylüyorsa bunu, ifşalasan ne olacak hocam. Ben sadece Humble'ı suçlu bulmuyorum bu konuda. İnsanımızda da suç var. Oyun bende olduğu için banka sorunu nedeniyle key alamayan bir arkadaşa aynı fiyattan oyunu vermiştim. Bugün tutar iade edildi, oyun da arkadaşın kütüphanesinden kaldırıldı. Bende iade ettim tutarı aynı şekilde. Kötü bir tecrübe oldu, herkese geçmiş olsun.
  • saintroyo kullanıcısına yanıt
    Dili ağır değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Heavy rain ben de almayı düşünüyorum da belki indirim olur diye almadım henüz.

• Yaklaşık 1 ay sonra yaz indirimi var.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.