Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11425. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
350.215
Cevap
2.725
Favori
21.377.304
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: David Attenborough

Kime göre ortadoğu?
    dünya haritasına göre
  • Tacoma aldım key gelmedi steam key vermeyecek miydi?
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Yalnız dünya normalde yuvarlak, sandığınız gibi düz değil. Japonlara göre de Abd doğuda kalıyor ona ne diyeceksin peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Tacoma aldım key gelmedi steam key vermeyecek miydi?
    Drm-free yani indireceksin kod yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

Yalnız dünya normalde yuvarlak, sandığınız gibi düz değil. Japonlara göre de Abd doğuda kalıyor ona ne diyeceksin peki?
    yahu ben ne diyorum sen ne diyorsun, neyse tamam seni mi kırcam, asya ülkesiyiz.
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
  • Steam Ubisoft oyunlarına indirim yapmış ama bazı oyunlar aynı listede indirimsiz olarak yer alıyorlar. Watch Dogs 2 mesela. 309 TL demişler. İşin garibi ise içinde hem Watch Dogs 2 hem Watch Dogs1 olan paket daha ucuz.
  • İşlerine geldiği gibi davranıyorlar. Madem Asya ülkesiyiz, origin mesela neden euro cinsinden satış yapıyor? Keyifleri nasıl isterse...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Origin Access kodlar bitmiş yine sanırım.
  • Avrupalılara indirim olunca Ortadoğuluyuz. Ortadoğululara indirim olunca Avrupalıyız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

Bu mesaj silindi.
    Bitmiş :( Acaba yeniden eklerler mi
  • Arkadaşlar Uplay'de 100 pointi olup kullanmayacak olun varsa, %20 indirim kodu arıyorum. Bir kaç parça eşya alacağım da 59 point var yetmedi kodu almaya.
    https://club.ubisoft.com/tr-TR/shop-discount?shopState=SHOP_GET_IT

Edit: Kodu aldım. MetalPwn adlı arkadaşa teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 22 Mart 2019; 0:5:32 >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Hadi onu geçtik, 40 yıllık AC:Brotherhood, Splinter Cell Blacklist gibi oyunlar 30-40 TL arası değişiyor. Şaka gibi resmen. AC:R' yi ben 2012 yazında 25 TL'ye aldığımı hatırlarım hala. Şu oyunların 2019 yılında en fazla 5 TL falan olması lazım.
  • ubisoft bu fiyatlarla trde satabiliyor mu çok merak ediyorum gerçekten %70-60 indirimle bile +100tl oyunlar
  • MetalPwn adlı arkadaşın adı ve namına beleş oyun

Arma 2 : LB4GB-P2XGF-7J2P5
  • Wallcroft kullanıcısına yanıt
    Yıllandıkça değerlenen şarap gibi mübarek. Geleneksel olarak 5 ayda bir zam yapıyor adamlar eski yeni fark etmeden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Watch dogs2 %20 indirimle standart 37tl ye alınır mı?

1. Oyunu beğenmemiştim ama bu oyunu çok beğenen var baya ilerleme katedilmiş vs sizce değer mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

ubisoft bu fiyatlarla trde satabiliyor mu çok merak ediyorum gerçekten %70-60 indirimle bile +100tl oyunlar
    Watch Dogs 2 base fiyatını ne zaman görsem bi gülme tutuyor

İnanmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 22 Mart 2019; 0:26:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4o4 _

5 tane aldım ben şu an 21 Ağustos bitiş tarihi diyor.
    valla bende devam ettim almaya sonradan aktif oldular :D sanırım eylüle kadar almış bulundum :D
  • ubisoft oyunlara aslında zam yapmıyor. mevcut kur üzerinden satış yapılıyor. yani sorgulamanız gereken fiyat politikası değil, tl nin değeri.

wd2 9 dolar şu anda karşılığı 46 lira.

sl blacklist 30 dolar karşılığı 102 lira.

steamde ubisoft düşük kuru baz almıyor diye suçlamanız gerçekten komik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 22 Mart 2019; 0:35:16 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.