Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10991. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
35 Misafir - 35 Masaüstü
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.461
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Lâzım değil ama bence değiyor!
    Loochador gemisi feci... deniz petrol zımbırtılarını ele geçirmeye baya işe yarıyor
    Silah sağlam!
    WingSuit UpGrade'i WingSuite Uçuşlarına bir artı daha zevk katıyor...
    Mech pek kullanmadım.
    genel olarak oyunu biraz daha kolaylaştırıyor ve işe yarar yenilikler, zevkini biraz daha artırıyor.

JC; FarCry tipi oyunlar hepsinde de biraz zaman sonra iş monotonlaşıyor ama zevki kalıyor.

Yani böylede seven sever, çünkü basit ve monotonda olsa bir zaman sonra tatmin ediciliği olduğundan sıkmıyor.
    Başarı hissi ve gidilmemiş yerlere gitmek, yapılan aynıda olsa, hem keşfetme duygusunu tatmin ediyor hemde başardınmıydı; ele geçirdinmiydi bir başarı hissi vererek bâzı oyunlar gibi saç baş yoldurmuyor
  • Yeni aylık oyunlar: Hearts of Iron IV, Blackwake, and Portal Knights

Tamamen traş. En azından lasnman oyunları bu kadar kötü ve leş olamazdı. Oyunlara lafım yok, değerleri ile ilgili lafım.
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Neyin aylık oyunları bu hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matolimehmet

Neyin aylık oyunları bu hocam?
    https://www.humblebundle.com/monthly
  • Styx: Shards of Darkness kullanmayacağım almak isteyen var mı normalden daha ucuza bırakacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 1 Haziran 2018; 21:5:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Yeni aylık oyunlar: Hearts of Iron IV, Blackwake, and Portal Knights

Tamamen traş. En azından lasnman oyunları bu kadar kötü ve leş olamazdı. Oyunlara lafım yok, değerleri ile ilgili lafım.
    Bazen böyle olup ay sonu patlatıyorlar bombayı.

Teşekkürler bilgi için@mehmetman

• quote:

Orijinalden alıntı: mtnei

Styx: Shards of Darkness kullanmayacağım almak isteyen var mı normalden daha ucuza bırakacağım.
    kaça bırakıyorsunuz?
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Mesaj attım.
  • Kalan oyunlarda bölge kilidi var satarken dikkat edersiniz. ( Yurtdışına satarken )
    he ya öyleymiş ne güzel yooka mıdır nedir onu satacaktım bölge kilidi çıktı iş yattı
  • Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ru key sıkıntı yaratır mı hesaba? Bir anlık etkinleştirdim. Desteğe yazdım değiştirir misiniz diye bakalım ne diyecekler. Oyununda değilim de ne yapacaklar onu merak ediyorum ayrıca Steam sorun çıkaracak mı acaba.
  • mtnei kullanıcısına yanıt
    tam olarak rusya keyi değil çünkü listede de bizde varız yani bizi o listeye koymuşlar yapacak bir şey yok hiç bir sıkıntı da olmaz steam açısından
  • Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    Listeyi unuttum ben tamamen. Var isek sıkıntı olmaz inşallah o zaman. Silecektim oyunu valla ama kalsın artık. Sağolun hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 1 Haziran 2018; 22:35:37 >
  • Ulan Destiny 2yi DLC’siz oynanmaz diye monthlye bakmamıştım, 9 dolara alabiliyordum bu ay, ne oyunlar eklenmiş öyle yav. Styx, yooka, pillars of earth. Bunların 3 ünü de oynardım ben

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: falldownnn

https://store.steampowered.com/bundle/380/The_Infinity_Collection/

güzel bundle.

RPG severlere.
    Eksik oyunlarımı tamamlıyorum teşekkürler, 13,54 TL tuttu.
  • https://www.fanatical.com/en/game/call-of-juarez

Nostalji yapmak isteyenler için Call of Juarez (Steam) $1. Bu oyun için on numara fiyat. 18:00'da indirim bitecek. Saldırın derim.
    Hocam bu oyunları EU üzerinden temin etmenin yolunu biliyor musunuz? Desteğe yazdım ama satın alım esnasındaki tespit edilen konumunuza göre yapılıyor şeklinde bir cevap yazmışlar.
  • Desteğin dediği gibi satın alma anı lokasyona göre yapıyor. Yeni hesap açıp satın alımı VPN ile yapanlar var ancak şahsi olarak denemedim o yüzden yapın diye tavsiye veremiyorum.

@Frost : 1 Soda, 1 eti karam gurme, 1 adet çıtlanmış çekirdek, 1 adet dondurma, 1 ekmek ve 1 paket sakız alabiliyoruz bu oyun yerine, değer mi bilemedim. Hatta yarın kalktığımızda bunların içine belki de bir adet puding bile ekleyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 2 Haziran 2018; 3:24:39 >
  • Arkadaşlar Total War: WARHAMMER oyununu satın aldım. Satın alındıktan sonra oyunları yükle seçeneğini tıkladım. uygulama hatası gibi bi hata verdi. Oyun şuan kütüphanede yok. Oyun sayfasına girdiğimde satın al gözüküyor. Karttan parada çekildi sms geldi. Ne yapmam gerekiyor ?

edit: Sorun çözüldü... Ana oyunu almayıp sadece dlc'leri alırsan tabiki olmaz :) ben hepsi 85 lira sanıyordum. hepsi 130'a geldi... umarım değer...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARTALIZMA -- 2 Haziran 2018; 6:39:19 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.