Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10860. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Lynex Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 28 Misafir (2 Mobil) - 27 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.320.926
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Kredi kartını kabul ediyor diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apones1903 -- 1 Mart 2018; 19:8:10 >
  • Hunt Down The Freeman oynayan var mı?
    Refund rekoru kıracak gibi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

quote:

Orijinalden alıntı: Ustanak

Dead Island oyunlaı indirime girmiş bu akşam.. Fiyatlar güzel gibi.
    Şunu tavsiye ederim:
    http://store.steampowered.com/app/383150/Dead_Island_Definitive_Edition/
    İlk oyunun yenilenmiş sürümüdür ve gideri var. Hele 2-3 arkadaş bulur akarsanız çiçek çiçek..
    Riptide ikinci devam oyunu lakin ilk oyun kadar iyi değildi, ilk çıktığı zaman tecrübe etmiştim. Fiyat aynı karar sizin

Hocam şimdi dead island 2 nin adı riptide olarak mı değişti ?

Devam oyunu niteliğinde. Ek paket niyetine çıksa sırıtmaz o derece.
    İkinci oyun daha çıkmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: arfyilmaz

quote:

Orijinalden alıntı: Ustanak

Dead Island oyunlaı indirime girmiş bu akşam.. Fiyatlar güzel gibi.
    Şunu tavsiye ederim:
    http://store.steampowered.com/app/383150/Dead_Island_Definitive_Edition/
    İlk oyunun yenilenmiş sürümüdür ve gideri var. Hele 2-3 arkadaş bulur akarsanız çiçek çiçek..
    Riptide ikinci devam oyunu lakin ilk oyun kadar iyi değildi, ilk çıktığı zaman tecrübe etmiştim. Fiyat aynı karar sizin

Campaign co op olarak oynanıyor mu acaba bunda ? Baştan sona eksiksiz hikayeyi co op oynamak güzel olabilir eğer öyleyse .

Son çıkan ilk oyunun DLC'si hariç her yerde 4 kişiye kadar coop desteği var, kişi sayısı arttıkça eğlencesi de artıyor.
    O bahsettiğim DLC'de şu: Ryder Whitehttp://deadisland.wikia.com/wiki/Ryder_White%27s_Campaign

• Steam'da Nier Automata 99.50 olmuş

Edit:Oyunfor'dan alıcak olursanız 84 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 1 Mart 2018; 21:32:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Square enix yapımlarında %80'e varan indirimler var

en dikkat çekenler

deux ex mankind divided 14,99 tl

just cause 3 11,25 - tavsiye ederim, özellikle açık dünya oynanışı, yapabileceklerimizin bir sınırı olmaması tam kafa dağıtmalık oyunlardan hikaye yok gibi şey o yüzden eğer alırsanız hikaye odaklı bir oyun beklemeyin

life is strange 7,75 - oynamadıysanız çok şey kaçırıyorsunuz
  • rise of the tomb raider için yaz beklenir mi sizce ? Daha ucuzlar mı yani ?

• Zannetmiyorum,genelde yaz indiriminde de bu fiyata düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FakeMake

rise of the tomb raider için yaz beklenir mi sizce ? Daha ucuzlar mı yani ?

Yapıştır gitsin hocam bekleme boşuna

• Merhaba ben indirimdeyken call of duty ww2 almıştım ancak oyunu her açmaya çalıştığımda safe mode denen şeyle karşılaştım. Açılan pencerede evet ya da hayır diye iki seçenek olmasına karşın her seferinde ya evet ya da hayır seçeneğini tıklayıp oyuna girdim. Ancak 5 dakika bile sürmeden oyun çalışmayı durdurdu ya da cevap vermiyor uyarısıyla karşı karşıya kaldım. Aynı hatalar oyunun multiplayer kısmında da mevcuttu. Kısacası oyunu oynayamadan iade etmek zorunda kaldım. Şuanda paramın geri ödenmesini bekliyorum. Acaba forumda bu oyunu alıp aynı ya da benzer hatalarla karşılaşanlarınız oldu mu ? Yoksa sadece bende mi böyle oldu bilemedim. Son olarak; iadeyi dün gerçekleştirdim geri ödemesi ne kadar sürer bilgilendirirseniz sevinirim. Herkese iyi forumlar dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreglry -- 2 Mart 2018; 2:32:12 >
  • FTL in yapımcısının çıkardığı yeni oyun into the breach'i almıştım oyuna sahip herkesin envanterine FTL göndermişler hediye şeklinde alacak varsa belki yeni satın alımlarda da geliyordur birde row olsa çok güzel olurdu neyse artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

FTL in yapımcısının çıkardığı yeni oyun into the breach'i almıştım oyuna sahip herkesin envanterine FTL göndermişler hediye şeklinde alacak varsa belki yeni satın alımlarda da geliyordur birde row olsa çok güzel olurdu neyse artık

Simdi official sitesinden baktim into the breachin, 6 marta kadar steam, gog, humble uzerinden alimlarda ftl hediye ediyorlarmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreglry

Merhaba ben indirimdeyken call of duty ww2 almıştım ancak oyunu her açmaya çalıştığımda safe mode denen şeyle karşılaştım. Açılan pencerede evet ya da hayır diye iki seçenek olmasına karşın her seferinde ya evet ya da hayır seçeneğini tıklayıp oyuna girdim. Ancak 5 dakika bile sürmeden oyun çalışmayı durdurdu ya da cevap vermiyor uyarısıyla karşı karşıya kaldım. Aynı hatalar oyunun multiplayer kısmında da mevcuttu. Kısacası oyunu oynayamadan iade etmek zorunda kaldım. Şuanda paramın geri ödenmesini bekliyorum. Acaba forumda bu oyunu alıp aynı ya da benzer hatalarla karşılaşanlarınız oldu mu ? Yoksa sadece bende mi böyle oldu bilemedim. Son olarak; iadeyi dün gerçekleştirdim geri ödemesi ne kadar sürer bilgilendirirseniz sevinirim. Herkese iyi forumlar dilerim

Yardımcı olabilecek kimse yok mudur ?

• muccos kullanıcısına yanıt
    benim ziraat bankası hesabını kabul etti dark souls 3 alırken, yinede ziraat yurtdışı alışverişlerinde sıkıntılı bir banka. Migrosa gidip bir inanal kart çek ve paramara kullanarak ziraat den inanal'a parayı yatır. Ardından inanal kartınla istediğin gibi yurtdışı alışverişi yapabilirsin.
  • Aranızda Lego Batman oynayan var mı? 3 oyununu almama gerek var mı yoksa sadece 3.oyunu dlc ile mi alayım

Sevdiğim oyunların hepsi neden birden indirime girdi bi yandan sevinip bi yandan hüzün basıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 2 Mart 2018; 19:38:33 >
  • son günü bekleyip dark souls 3 ve dlc'sini hb'den alayım dedim yeni indirimleri görünce vazgeçtim.

Deus Ex ve Just Cause gibi 2 oyun ortalama 30 TL ediyor. HB'ye 45 TL verip süpriz beklemek yerine daha mantıklı.
  • Yeni ayın lansman oyunu Steep olacak gibi hissediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Yeni ayın lansman oyunu Steep olacak gibi hissediyorum.

steam dışında oyun vermiyorlar ki
  • Lien- kullanıcısına yanıt
    4-5 deneme sonunda kabul etti. Daha öncede aynı kartla HB'den bundle almıştım da bu sefer sıkıntı yaptı. Yoksa diğer yurtdışı alışverişlerinde Ziraat ile bir sıkıntı yaşamadım. İninal var da kuru daha yüksek alması ve parayı karta yatırınca hemen aidat kesmesi gibi sebeplerden dolayı pek kullanmıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam da HB Monthly alımlarında ön ödemeli kartlar kabul edilmiyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.