Şimdi Ara

Bu İphone'de maksimum sayıda ücretsiz hesap etkinleştirildi uyarısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
6.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hiçbir uygulamayı kullanamıyorum. Daha doğrusu
    Apple ID gerektiren hiçbir girişi yapamıyorum. Konuyu nasıl çözebileceğim hakkında bilgisi olan varmı ?

• Bir cvap bulabildin mi ? İngilizanahtari.com ve iphoneyardim.com diye siteler var
  • telefonu ikinci el mi aldınız? o kadar hesap baska türlü aktifleştirilemez herhalde. en mantıklısı daha önce etkinleştirilmiş hesaplardan birini öğrenmek
  • The maximum number of free accounts have been activated on this iPhone şeklinde ararsan daha çok kaynağa ulaşırsın fakat ingilizce yani. Hemen çok kısa bir göz gezdirdim Apple sadece 3 tane ücretsiz icloud hesap kullanmamıza izin veriyormuş. Ama bunun bir çözümü galiba şimdilik yok.
  • ayarlardan iCloud'a girip hesapları silmeyi deneyin.. en altta sil butonu olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

ayarlardan iCloud'a girip hesapları silmeyi deneyin.. en altta sil butonu olacaktır.

Oturum accamadigim için silemiyorum hocam bakalım araştırmaya devam ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: junex

telefonu ikinci el mi aldınız? o kadar hesap baska türlü aktifleştirilemez herhalde. en mantıklısı daha önce etkinleştirilmiş hesaplardan birini öğrenmek

Evet hocam ikinci el. Ben kendi apple ID'mi tanıtmaya çalışırken yaşadık bu olayı. Bakalım nasıl çözeceğiz
  • pc de etkinleştirilen hesaplar kolayca siliniyor ama telefonda etkinleştirilenleri nasıl silebilirsin hiç bi fikrim yokç gerçekten ilginç bir durum. icloud dan hesap silmek işe yaramaz sanırım çünkü telefon store a udid ile bağlanıyor. valla dedimya en mantıklısı senden önce kullananlardan birinin hesabını alman. satın aldığın kişi ile görüş derim. ama satarken de bu sana zorluk çıkarır
  • Hala bir hal çaresine ulaşamadım. Bilmiyorum da hala durum nasıl çözülür
  • Çok emin değilim ama bir fikrim var "Restore" işe yarayabilir. Cihazları Restore ettiğimizde felan yeniden aktifleştiriyoruz bilgisayarlarda :D Belki hesap kayıtlarını da silmiş oluruz! :D
  • Hocam bunun tek cozumu benim bildigim kadariyla apple destek numaralarindan birini aramak. Ama Türkiye icin yok bu yuzden mecbur Amerika falan aranmasi gerekiyor bir de akici ingilizce lazim. Arayip 2.el cihaz aldiginizi ve udid numaraniza 3 adet icloud hesap tanimlandigini ve bunlarin silinmesini talep edeceksiniz. Tek cikar yol bu bence bir de mail ile ulasilabilir. Guzelce bir mail hazirlayip durumu izah eedebilirseniz bu sekilde cozumlenir. Yoksa restore ile falan olacagini dusunmuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da pek mümkün görünmüyor ama bu işlerle uğraşmadan önce yapılması hiç fena olmaz yani. Denersin olmazsa bu mail, arama cart curt işlerle uğraşırsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Re-Load

Çok emin değilim ama bir fikrim var "Restore" işe yarayabilir. Cihazları Restore ettiğimizde felan yeniden aktifleştiriyoruz bilgisayarlarda :D Belki hesap kayıtlarını da silmiş oluruz! :D

Hocam restore denedim olmuyor. Bi yerde okuduğuma göre kendi server'larına cihaz bilgisini kaydediyorlarmış.(Rivayette olsa muhtemelen doğru gibi.Restore işe yaramadığı için)
  • quote:

Orijinalden alıntı: isosem19

Hocam bunun tek cozumu benim bildigim kadariyla apple destek numaralarindan birini aramak. Ama Türkiye icin yok bu yuzden mecbur Amerika falan aranmasi gerekiyor bir de akici ingilizce lazim. Arayip 2.el cihaz aldiginizi ve udid numaraniza 3 adet icloud hesap tanimlandigini ve bunlarin silinmesini talep edeceksiniz. Tek cikar yol bu bence bir de mail ile ulasilabilir. Guzelce bir mail hazirlayip durumu izah eedebilirseniz bu sekilde cozumlenir. Yoksa restore ile falan olacagini dusunmuyorum.

Hocam aramak birşey değil de o kadar akıcı değil bendeki ingilizce. Ben derdimi anlatana kadar zaten kaç yüz lira veririz Allah bilir
    Mail mantıklı olabilir.Deneyelim bakalım ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: dogi1907

quote:

Orijinalden alıntı: Re-Load

Çok emin değilim ama bir fikrim var "Restore" işe yarayabilir. Cihazları Restore ettiğimizde felan yeniden aktifleştiriyoruz bilgisayarlarda :D Belki hesap kayıtlarını da silmiş oluruz! :D

Hocam restore denedim olmuyor. Bi yerde okuduğuma göre kendi server'larına cihaz bilgisini kaydediyorlarmış.(Rivayette olsa muhtemelen doğru gibi.Restore işe yaramadığı için)

En azından denemiş olduk o zaman arkadaşımın da dediği gibi şöyle güzel bir mail hazırla ayrıntılı olsun. Talep et eski hesapların silinmesini :)
  • bende de aynı sorun var bende aylardır yapmaya çalışıyorum fakat olmuyor. apple mail adresini bilen varmı acaba mail atayım şididen teşekkürler...
  • beyler bu konuyu mail yolu ile çözen varsa attığı maili bizede yollarsa sevinirim
    bizde kopyala yapıştır yapalım :)
    ayrıca bunun hala başka bir çözümünü bulabilen biri yokmu ya??
  • Apple forumlarından bir çözüm, denedim oldu:
    -Herhangi bir Mac üzerinden sistem tercihlerine gidin,
    -iCloud'a giriş yapın,
    -Aynı hesap ile iPhone/iPad'inizden iCloud'a giriş yapın,
    Mac ile iCloud'dan çıkış yapabilirsiniz.
     Bu İphone'de maksimum sayıda ücretsiz hesap etkinleştirildi uyarısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nman -- 4 Haziran 2014; 14:12:41 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.