Şimdi Ara

Steam Takas Black Ops Dolandırıldım (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kangroo

Allah insanı veledden korusun konuşmadan belli ne mal olduğu.benim anlamadığım unpack yapılan oyun nasıl iptal ediliyor?

evet o konu benim velet mi deiğilmi tam olarak bilmiyorum seni steam a şikayet edicem diyence yapma abi ben 13 yaşındayım ben yapmadım diye bana dil döktü deli etti beni
    bende daha önce steam takas ile dod source aldım onda sorun yok
    ve daha önce bi arkadaşım başına benzer durum gelmiş benim black ops taksında olduğu gibi 12 gün sonra oyun iptal edilmiş maalesef böyle olaylar olabiliyor benden tavsiye güvenmediğiniz adamla oyun takası yapmayın
    ki benim black ops u aldığım şahış oyunun gerçek sahibi değilmiş o bi başkasından almış diğer adamda bi başkasından şerefsizler 1 oyunu 10 ayrı kişiye satıyolar sorun çıkıncada valla ben yapmadım abi diye ağlıyolar benim olaydan anladığım oyun takası yapacaksınız oyunu steam a para verip alan ilk sahibinden alınması gerekli
    black ops u aldığım yalancının önde gideni açtığım konuyu okuyan durumu zaten anlar eleman ban yeme korkusundan sürekli id değiştiriyor ancak henüz ban yemedi steam mail attım banlayın şunu ders olsun diye..

• quote:

Orijinalden alıntı: lose_yourself

quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

Allah insanı veledden korusun konuşmadan belli ne mal olduğu.benim anlamadığım unpack yapılan oyun nasıl iptal ediliyor?

evet o konu benim velet mi deiğilmi tam olarak bilmiyorum seni steam a şikayet edicem diyence yapma abi ben 13 yaşındayım ben yapmadım diye bana dil döktü deli etti beni
    bende daha önce steam takas ile dod source aldım onda sorun yok
    ve daha önce bi arkadaşım başına benzer durum gelmiş benim black ops taksında olduğu gibi 12 gün sonra oyun iptal edilmiş maalesef böyle olaylar olabiliyor benden tavsiye güvenmediğiniz adamla oyun takası yapmayın
    ki benim black ops u aldığım şahış oyunun gerçek sahibi değilmiş o bi başkasından almış diğer adamda bi başkasından şerefsizler 1 oyunu 10 ayrı kişiye satıyolar sorun çıkıncada valla ben yapmadım abi diye ağlıyolar benim olaydan anladığım oyun takası yapacaksınız oyunu steam a para verip alan ilk sahibinden alınması gerekli
    black ops u aldığım yalancının önde gideni açtığım konuyu okuyan durumu zaten anlar eleman ban yeme korkusundan sürekli id değiştiriyor ancak henüz ban yemedi steam mail attım banlayın şunu ders olsun diye..

ben oyun aldığım kişinin profil id sini steam repte aratıp bakmıştım.hiç bir problem görünmüyordu.şu anda da ekli zatnbenim steamde.sourc forumdan ilanımı görüp eklemiş beni.satmaya karar verdiğim 5o. dakikada direk istediğim oyunla takas ettim.şu ana kadar bir sorun yaşamadım.oyunu indirdim kurdum hatta bir kaç kez oynadım.umarım sorun yaşamam.kimseninde başına böyle bişey gelmesini istemem.geçmiş olsun tekrardan.

• arkadaşlar bende cs go giftine 5 dota 2 keyi verdim gifti arkadaşıma yolladım gift silindi yardımcı olun ne yapabilirim lütfen
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.