Şimdi Ara

STEAM Rehberi/Soru-Cevap (77. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.732
Cevap
39
Favori
221.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kart master card mı ? visa değilse yurt dışı alışverişini ancak paypal gibi aracılarla yapabirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DfeRvziN

kart master card mı ? visa değilse yurt dışı alışverişini ancak paypal gibi aracılarla yapabirsin.

steam e sen para attıktan sonra ki bunu atmden de yapabiliyosun istediğin şekilde alırsın oyun paypal visa falan uğraşmana gerek yok
  • Yeri mi bilmiyorum ama Idle Master önceden gayet düzgün çalışırken şu an aynı önceki gibi çalışıyor ama hiç kart falan düşmüyor. Bilgisi ya da başına gelen var mı acaba?

Edit : Yazdım ki... iki saat sonra 1 kart anca düştü. Önceden böyle değildi anlamadım valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forever Support -- 30 Eylül 2015; 2:38:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forever Support

Yeri mi bilmiyorum ama Idle Master önceden gayet düzgün çalışırken şu an aynı önceki gibi çalışıyor ama hiç kart falan düşmüyor. Bilgisi ya da başına gelen var mı acaba?

Edit : Yazdım ki... iki saat sonra 1 kart anca düştü. Önceden böyle değildi anlamadım valla.

oyunların kart dusme suresini degiştirdiler ondan dolayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kinguin tarzı sitelerden steam key'i aldıktan sonra oyunu beğenmesem iade edebilir miyim?
  • Arkadaşlar paypal ödeme seçeneğini kaldırdılar mı yoksa daha önce de yok muydu? Bir türlü göremedim paypal ödemesini
  • Bi sorum olucak.Mesela ben koleksiyon tarzı bir şey alsam ama içindeki oyunlardan birine sahip olsam ne olur. İndirim mi alırım , para iadesi mi yoksa gift e mi eklenir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: monaktus

Kinguin tarzı sitelerden steam key'i aldıktan sonra oyunu beğenmesem iade edebilir miyim?

hayır

• Forever Support kullanıcısına yanıt
    Steam iade sistemi getirdi. 2 saat oynanılan oyunlar iade edilmez, bu sistemle kartın düşme süresini de uzattılar 2 saatin sonunda kart düşme olayını açıyorlar. Bunu yaptılar ama çok saçma sanki kartlar yüzünden Valve iflas edecek.
  • Anladım :D sağol açıklama için.
  • Pc servisten geldi steam hesabıma giriş yaptım ama kütüphanem ve arkadaş listem bomboştu ? nası halledicem
  • Assassin's Creed Black Flag oyunu ekran kartımı (GT540M) görmeyip entegre grafikle açıyor. Oyun kısayoluna sağ tıklayıp Nvidia kullan desem de olmuyor. Çalıştırma seçeneklerinden ekran kartımı görecek şekilde nasıl ayarlayabilirim?
  • Cevap öğrenildi Saoğolun ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre86_ -- 24 Ekim 2015; 10:55:32 >
  • beyler pc format attım steam oyununu geri yükledim kurulum bitti. butona basıyıyorrum hiçbirşey gelmiyor. steam çalışıyor. delircem en sevdiğim oyunu oynayamıyorum.
  • Arkadaşlar format sonrası yedekleri geri yükledim payday 2 açılmıyor bir de problem yok. Ama iki ne yaptıysam açılmadı. Doğrulama yeniden yükleme. Lütfen yardımcı olun

• Steam indirme hızımda 1 aydır yavaşlık var fakat son bir kaç gündür can çekişiyor hiç stabil değil.İndirme bölgesi değiştirmek de pek işe yaramıyor ne yapmak lazım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayva -- 1 Kasım 2015; 22:03:25 >
  • Ben üni öğrencisiyim kredi kartım yok telefonumda faturalı hat banka hesap cüzdanım var sadece ben bu stramdan oyunları banka hesapcüzdanından indirebilirmiyim yoksa illaki bi kredi kartı şartmı? Yardımcı olursanız sevinirim

• merhaba
    http://steamcommunity.com/id/ahekimoglu/ bu hesap için 300tl istiyorum en az 500-600tl ye satılacak bir hesap
    iletişim için pm
  • Disk yazma hatası diye bir hata alıyorum bir oyunda, sıraya ekliyorum oyunu sıradan atıyor öyle bekliyor. Pcyi kapayıp açtım defalarca, oyuna özel dosya taraması yaptım ancak sorun devam ediyor, tam indirmiş gözüküyor 3.6gb/3.6gb ama açılmıyor.
  • Bilgiler için teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.