Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

STEAM Rehberi/Soru-Cevap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.710
Cevap
40
Favori
210.756
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> STEAM Rehberi/Soru-Cevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    149 Mesaj
    Fallout 3 haftasonu indiriminde 19.99 $ a alınabiliyor şu anda.orange box almasaydım az önce onu da alacaktım ama peder bey kızabilir kart extresini görünce
    |
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEATH71 -- 11 Temmuz 2009; 23:03:42 >
    |
    |

Orjinalden alıntı: DEATH71

@HRNclk777 ben cs source almak istiyorumda acaba oyun+updateleri kaç gb bu oyunun kotalıyız malum..alırken yardımcı olurmusun kredi kartım falan da yok

2.4 gb yer kaplıyor ve verdiğim linkte nasıl alınacağı yazıyor (sanırım kredi kartı online alış verişe izin vermeli)
    http://www.bilgeoyuncu.com/forum/index.php?topic=30.0
    |
    |

• Yüzbaşı
    701 Mesaj
    x3 terran conflict aldım 1 mb sınırsız var oyun 7.71 gb dün gece 22:00 den beri yüklüyorum %15 kaldı benim sıkıntım format attığımda oyunu tekrar mı indirmem lazım malum oyun büyük boyutlu bu konuda yapılabilecek birşeyim var mı nortonghost veya oyunun bulunduğu steam dosyasını bir şekilde kaydedip formattan sonra tekrar download yapmadan kaydedip devam edebilmek için ayrıca aldığımız oyunu kaç defa download edebiliyoruz şimdiden teşekkürler

cevabın için teşekkürler DEATH71

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sceep -- 22 Temmuz 2009; 16:28:07 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: sceep

x3 terran conflict aldım 1 mb sınırsız var oyun 7.71 gb dün gece 22:00 den beri yüklüyorum %15 kaldı benim sıkıntım format attığımda oyunu tekrar mı indirmem lazım malum oyun büyük boyutlu bu konuda yapılabilecek birşeyim var mı nortonghost veya oyunun bulunduğu steam dosyasını bir şekilde kaydedip formattan sonra tekrar download yapmadan kaydedip devam edebilmek için ayrıca aldığımız oyunu kaç defa download edebiliyoruz şimdiden teşekkürler

sınırsız download edebiliyorsun aldığın oyunu ayrıca steam programını içinde aldığın oyunu backup yapıp dvd ye çekebiliyorsun.oyuna sağ tıklayınca backup diye bir seçenek olması lazım...

DİPNOT:backupu steam i çalıştırıp satın aldığın oyuna sağ tıklayıp backup diycen galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEATH71 -- 22 Temmuz 2009; 17:42:57 >
    |
    |

bu hatanın nedenini bilen var mı?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Artemi$

bu hatanın nedenini bilen var mı?

Emin değilim ama internetle ilgili bir sorunun olabilir veya kullanıyorsan güvenlik duvarı Steam'e izin vermiyor da olabilir.
    |
    |
    |
    |
    PC: CPU: i5-3570k & Cooler: Zalman CNPS10xOptima / Anakart: Gigabyte Z77x-UD3H / GPU: Palit RTX 2060 GamingPRO / Ram: Corsair Vengeance 16gbDDR3_2133 / SSD: Corsair GT 120gb / mSATA: Kingston SSDNow 60gb /HDD: 2x WD 1tb ezex / PSU: AeroCool Strike X 800wat-%80silver / Kasa: Zalman Z11 plus / Monitör: AsusVX239H / Fan kontrolcüleri: AeroCool F6XT & X-Vision / Direksiyon: Saitek R660gt & Gamepad: x360 wireless / Klavye: Logitech g510 Gaming / Mouse: Logitech g300 gaming / Kulaklık: Tt eSPORTS Cronos //PSN: Man1aC00L
    Çok mantık teptim, Hiç değil heptim, Koyu karamsar renktim, Velhasıl çiftesinde pektim, Binlercesine karşı yektim...Bitmedim teke tek hep indirdim...
  • Teğmen
    149 Mesaj
    bütün oyunları görüp yükleyemiorsun aslında :D mini-gcf ve mini-ncf dosyalarına ihtiyacın war.orijinal oyun almaktaki amaç online oynamak.dosyaları harddiske almak değil :)

bu arada yedeklemek yerine steam'ı ilk kurarken D: sürücünüze D:\GameZ\Steam gibi bir klasöre kurarsanız yedek almaya gerek kalmaz format atsanız bile steam'ı ilk açtığınızda gerekli ayarları registry'e girer sadece steam şifrenizi girer keyfinize bakarsınız :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: CoolMnaiaC

steam hacklendi arkadaşlar 1 yöntem var denedim MYGAMES de bütün oyunları görüp indirebiliyorum

iyi iş yaptın
    |
    |

steam hacklendi arkadaşlar 1 yöntem var denedim MYGAMES de bütün oyunları görüp indirebiliyorum

Yok artık ya :S
    |
    |
    bu mesajda yazılanların hiçbiri doğru değildir. mesaj içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.
  • Binbaşı
    1413 Mesaj
    quote:

Full olarak oyunları indirebiliyorsunuz yani? Nasıl yapıyorsunuz, bize de söyleyin.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The__Leader -- 23 Eylül 2009; 0:33:25 >
    |
    |
    |
    |

An itibari ile NBA 2K10 19.99$ gibi bir fiyata satılmakta.Oyunun tutukunlarına duyurulur.

http://store.steampowered.com/app/40920/
    |
    |
    şu backup olayını anlamadım ne yalan söyliyim.şimdi backup yapıp(nası yapılıyosa) dvd ye kaydettim oyunu.daha sonra başka bi pc de kurdum.steame bağlandım.o oyunun orjinal ve bana ait olduğunu anlayıp tekrar indirmeye gerek kalmadan online oynamama izin verecekmi? ayrıca backup yaptığım ve dvd ye yazdığım oyunu olası bi dvd kaybetme durumunda tekrar indirmeme izi verecekmi? konuyu dağıtmak istemesseniz özel mesaj da atabilirsiniz tecrübeli dostlarım.
    |
    |
    1-Backup DVD'sini farklı bir bilgisayara Steam hesabınızı aktif ettikten yükleme dosyasını çalıştırırsanız indirmeye gerek kalmadan oyuna başlayabilirsiniz,
    2-Steam'den satın aldığınız oyunu indirmede hiç bir kısıtlama yoktur istediğiniz kadar indirebilirsiniz.Ancak kutulu bir Steam oyunu alırsanız mutlaka DVD kutusunu ilelebet saklamaya özen gösterin,olası bir Steam hesabınızın hacklenmesi durumunda hesabı geri almak için gerekli olmakta.
    |
    |
    steamden modernwarfare2 satın aldım oyunu preload ettim sonra 12 kasımda actif olcak yazıyordu bekledik bu sabah oyunu çalıştırmak istedim fkat oyun decrypte oluyor yazıp kapanıyor fakat oyun açılmıyor ne yapmalıyım.sistem gereksinimlerimde yeterli sinir oldum bu steam e böle olduğunu bilsem teknosa hepsiburada dan dvd li alırdım hata yaptım galiba yardımcı olacak birisi olursa hayra geçer
    |
    |

Orijinalden alıntı: Avrim

An itibari ile NBA 2K10 19.99$ gibi bir fiyata satılmakta.Oyunun tutukunlarına duyurulur.

http://store.steampowered.com/app/40920/

nedense aklıma bir an silikon taktırmış hissi geldi

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Lastik Fiyatları
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,296
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.