Şimdi Ara

STEAM Rehberi/Soru-Cevap (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.732
Cevap
39
Favori
221.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ayrıca ındırmek ıcın bellı bır sınır verıyor steam buda rısklı bence.
    bı para odenmısse ve o oyun senın olmussa ıstedıgın kadar ındırmen lazım kı kutulu sektorle yarısa bılesın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: [TR] P.E.K.E.R

ayrıca ındırmek ıcın bellı bır sınır verıyor steam buda rısklı bence.
    bı para odenmısse ve o oyun senın olmussa ıstedıgın kadar ındırmen lazım kı kutulu sektorle yarısa bılesın.

İndirmek için sınır koyması gibi bir olay yok,insanları yanlış yönlendirmeyin.Aldığınız oyun sonsuza kadar sizin oluyor ve istediğiniz kadar indirme hakkınız var.

quote:

Orjinalden alıntı: cwr

Beyler bende Bad Company 2 korsan olarak yüklüydü steamdan orjinal hediye geldi onu indireyim dedim 100kb ile çekiyor. İndirdiği yere benim korsan dosyaları attım devam et dedim ama bi değişikik olmadı ? Verify integrity of game cache dedim tamamlandı dedi %20lere geldi ama download devam ediyor 1 güne anca iner bu yok mu bi çözümü

Steam'in sunucuları yaz indirimleri nedeniyle yoğun ondan yavaş indiriyorsunuz,yapılabilecek bir şey yok.Korsan BC2 yi Steam'e tanıtıp oynayamazsınız çünkü Steam'deki BC2 sürümü kutulu ve Origin'deki sürümden farklı,korsan sürümler kutulu sürümün klonu olduğundan Steam oyunu görmez.

Hata alan arkadaşlar;

Steam'den yaptığınız ilk alışveriş mi bilmiyorum ama adres kısmı gibi bölümleri ekstreniz ve bankanızdaki bilgileri göz önüne alarak doldurun.Uyuşmazlık durumda Steam hata verebilir.Daha önce aynı bilgiler ile sorunsuz alışveriş yaptıysanız büyük ihtimal sunuculardaki yoğunluğa bağlı Steam'in saçmalaması söz konusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrim -- 5 Temmuz 2011; 20:34:31 >

• @TR PEKER
    Bunuda nerden çıkardın. İstediğin kadar indirip silebilirsin.

Şu satın alma hatasını bende yaşadım şimdi. mount and blade warband alırken declined hatası verdi. Sonra gittim fire and sword almak istedim sorunsuz bir şekilde aldı. Sonra yine warband a döndüm onu almıyo. Kafayı yer insan. Tabi indirimde kaçtı

SİNİR...
  • Selamlar arkadaşlar

Ben bilgisayarı yenileyince multiplayer oyunlar oynıyım dedimde steamı önceden biliyordum ama hiç oyun satın almadım.
    Kredi kartının bir resimde gördüğüm den dolayı söylüyorum visa falanmı olması lazım bonus yapı-kredi gibi kartlar var bende.
  • Steam dan TDU 2 satın aldım. Setam de sadece intstal var oyunun kurulum dosyalarını download etmek istiyorum. Bu setam Kurulum dosyalarını vermiyor mu acaba.
  • Install ile oyunu indirdiği gibi yükler.Oyunu başka bilgisayara aktarmak isterseniz yedekleme özelliği ile Steam size oyunun kurulum dosyalarını verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avrim

Install ile oyunu indirdiği gibi yükler.Oyunu başka bilgisayara aktarmak isterseniz yedekleme özelliği ile Steam size oyunun kurulum dosyalarını verir.

Teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak ben instal ederken yarıda kestim windowsu yeniden kuracam. Tekrardan instal yapabilirmiyim bi sıkıntı olur mu? Yani kısaca instal için bir sınırlama var mı?
  • Yukarıda da dediğimiz gibi oyun artık sonsuza kadar sizin ve sınırsız indirme hakkınız var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avrim

Yukarıda da dediğimiz gibi oyun artık sonsuza kadar sizin ve sınırsız indirme hakkınız var.

Teşekkürler.
  • steam güzelde bi dene kullanmayı ögrenemedim aradıgı bulamıyom
  • bir şey sorcam bu steamı yükleyince korsan oyun yükleyince (mamundadan)bu steam aldığınız oyunlarısiliyo dimi ?
  • steam den inen oyunlar tam olarak hangi klasöre iniyor, windows 7 kullanıyourm.. acil format atmam gerek oyun iner inmez yedeğini alıp format atmam lazım. oyun 10gb olduğu için tekrar indirmek istemiyorum. özetle bunun yedeğini nasıl alabilirim ?
  • Steam'de Library kısmında oyunu sağ tıklayıp Backup Game Files...(Oyunu yedekle)'yi tıklayın.

Oyunlar normalde;

X:/Program Files/Steam/Steamapps/ dizininde "common" veya "%steam kullanıcı adınız%" içine yüklenir.
  • Steamden oyununuzu doğrudan yedekleyebilirsiniz

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=8794-YPHV-2033
  • teşekkür ederim arkadaşlar.
  • steam de download yerini nasıl değiştiriyoruz sürekli c ye indiriyor yer olmayınca indiremiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tt7n4

steam de download yerini nasıl değiştiriyoruz sürekli c ye indiriyor yer olmayınca indiremiyoruz

steam'i silip baştan d'ye veya herhangi başka bir bölüme yükleyin

yada c sürücünüzün boyutunu arttırın başka bir çözümü yok malesef
  • Yeni Modelimiz Promacto PRO X08 LED LCOS projeksiyon cihazımız gelmiş bulunmaktadır. Bütün oyun konsollarına bağlanıp geniş ekran oyun oynayabilirsiniz...
    Ürün LED lambalı LCOS paneller içinde doğal çözünürlüğü 1024 x 768 olan tek projeksiyon cihazıdır. 495 gram ağırlığı,son derece portatif olması, RGB lamba sistemi,30.000 saat lamba ömrü, USB flash bellekten, harici diskinizden ve SD karttanızdan MKV filmler dahil her türlü filmi seyredebileceğiniz, oda ışığında sunum yapabileceğiniz, akıllı tahtalarda rahatla kullanabileceğiniz, uydu alıcınıza bağlanıp Lig tv, PS yada diğer oyun konsollarına bağlanıp oyun oynayabileceğiniz , bilgisayarlarınıza bağlanabileceğiniz, DVD oynatıcılardan film seyredebileceğiniz eşsiz mükemmel bir cihazdır. Lamba dahil 2 yıl garantili olup, Türkiyenin 7 bölgesinde anlaşmalı servis hizmetimiz mevcuttur. Yanlızca site üyelerimize yönelik KDV dahil peşin 775 TL, 12 ay kredi kartına taksitle KDV dahil 900 TL tanıtım kampayası (UDS/TL paritesi 1.725'i geçmediği sürece) ağustos sonuna kadar devam edecektir.
    Selamlar, iyi çalışmalar

Sunutek Sunum Teknolojileri
    www.promacto.com
    0212-210 45 21-22

• One of the coolest site on internet. Believe it or not, This site (http://steampoints.com) giving Free Steam Games. Get Free Full Version PC Games and steam Games From (http://steampoints.com).
  • çılgın bir fikrim var bir oyunun dvdsini alıp steame tanıttıktan sonra dvdyi satarsın. Steamden de istediğinde indirebilirsin ? Yürür mü?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.