Şimdi Ara

Steam-Origin BEDAVA oyun bugı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün fark ettiğim açıktan bahsedicem ilgilenenler yapar

Battlefield:Bad Company 2 bundle steamde şuan indirimli hali 15,33
    Oyunu satın aldıktan sonra bize 3 adet key veriyor ve o keyleri gidip origin hesabımızda giriyoruz
    Daha sonra oyunu steamden iade ediyoruz.
    Tebrikler bedava Battlefield BC 2 sahibi oldunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi win8 -- 6 Haziran 2018; 22:35:21 >

• Iade edip arani geri alabildin mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • issizmanyak kullanıcısına yanıt
    Evet
  • You will go to the CEHENNEM

Ayrıca originde duruyor mu oyun hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi General Tao -- 6 Haziran 2018; 22:46:19 >
  • Evet hala oynanıyor multiplayer
  • Ban ban ciki ciki olmayak sonra %100 guvenli midir hocam

• abivos kullanıcısına yanıt
    Güvenilir steam iade ediyor sonuçta hocam aman diyim
  • .
  • Bu bug diğer oyunlarda da geçerli mi hocam?
  • far cry 3 te buna benzer bi şey denemiştim. steamden fc3 keyi geldi. uplay hesabıma ekledim. sonra steamden iade ettikten bikaç gün sonra uplaydeki fc3 satın alma sayfası çıkıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

far cry 3 te buna benzer bi şey denemiştim. steamden fc3 keyi geldi. uplay hesabıma ekledim. sonra steamden iade ettikten bikaç gün sonra uplaydeki fc3 satın alma sayfası çıkıyordu.
    ben de tam onu diyecektim. o keyler de yalan olur. bu kadar kolay bi açıklık olacağını zannetmiyorum
  • Burglar Alert
  • Kill Em With Kidness kullanıcısına yanıt
    Hayır bad company için özel bi durum söz konusu

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    Steamden aldığınız ubisoft oyunları bağlı uplay hesabınıza otomatik olarak geliyor.Bad company'de ise kodu kendi elinizle girmeniz söz konusu ve steam hesabınızı origine bağlayamıyorsunuz ve bu arada denemesi bedava.

• Meticulous kullanıcısına yanıt
    Steamden aldığınız ubisoft oyunları bağlı uplay hesabınıza otomatik olarak geliyor.Bad company'de ise kodu kendi elinizle girmeniz söz konusu ve steam hesabınızı origine bağlayamıyorsunuz ve bu arada denemesi bedava.
    Steam size bad company cd key satıyor ve oyun dosyalarını indirmenize yardımcı oluyor başka oyunlarda böyle değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi win8 -- 7 Haziran 2018; 23:23:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: win8

Steam size bad company cd key satıyor ve oyun dosyalarını indirmenize yardımcı oluyor başka oyunlarda böyle değil.
    oyunu aldım. origine kaydettim 3 oyunu da. steame iade talebinde bulundum. görücez anyayı konyayı.

• Meticulous kullanıcısına yanıt
    İaden kabul olduktan sonra oyunun hala origin hesabında durduğunu gördüğünde beş lira ateşlesene

• Oyunu iade ettiğinde paranı kredi kartına mı ? steam hesabına mı aktarıyorlar ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zar adam Z kullanıcısına yanıt
    Satın alım işlemini kredi kartıyla yapmışsanız ister kredi kartına isterseniz de steam cüzdanınıza iade oluyor.iade talebi yollarken seçebiliyorsunuz.

• win8 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler kampanya ne zamana kadar devam edecek ? Hafta sonu alabiliriz inş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.