Şimdi Ara

Steam Kısıtlı Hesap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
52.738
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün yeni bir steam hesabı açtım. Fakat hesap için kısıtlı hesap diyor. Yani arkadaş vs. eklenmiyor. Oyun alınca normal hesaba dönüşecek yazıyordu sitesinde ama ücretsiz oyun indirdiğim halde normale dönmedi. Sanırım paralı oyunla dönecek. Hediye oyun ile olmuyormuş. Ya paralı oyun,ya mikro işlem(?) ya da başka bir hediye ile normal hesaba dönebilirmiş. Bu sorunu nasıl aşacağım bilgisi olan yazabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KASAP1910 -- 9 Mart 2015; 15:15:10 >

• e kendi sorunu kendin cevaplamışsın zaten yani ne yapman gerektiğini biliyorsun.. bizden nasıl cevap bekliyorsun ki.. bir de madem oyun satın almayacaksan steam hesabını niye aldın..
  • steam görevlerini yaparsan level atlarsın arkadaş vs ekleyebilirsin. Topluluk büyükelçisi görevlerini tamamlarsan 1 level atlarsın. Profil kısmından yapabilirsin. Ayrıca rozet toplama zamanlarında da kartları toplayarak level atlarsın bedavadır bunlar. Steam de bir sürü bedava oyunlar var o yüzden para vermeden de steamde güzel oyunlar oynanabilir.
  • Konuyu hortlatıyorum ama.. Steam düzenli para yatırmayan kullanıcılarına sınırlı diye sınıflandırıyor. Anlattığın gibi bir çok şey kısıtlanıyor. Bu duruma düşmemek için en az 5$ harcaman gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EsatŞirin

Konuyu hortlatıyorum ama.. Steam düzenli para yatırmayan kullanıcılarına sınırlı diye sınıflandırıyor. Anlattığın gibi bir çok şey kısıtlanıyor. Bu duruma düşmemek için en az 5$ harcaman gerekiyor.

EYvallah hocam,ben sıkıntımı çözeli uzun süre oldu ama illa ki başka arkadaşlar okuyup faydalanırlar. Dediğiniz gibi en az 5 $'lık bir alım yapılması gerek. TL bazından aşağı yukarı 15 liraya tekabül ediyor.
  • Bide ben hortlatayım, 12 Liraya Cs:GO Ve 12 Liraya Age Of Empires 3 almama yani 24 Lira harcamama rağmen hala hesabım sınırlı ve Cs:GO da kasa satışı yapamıyorum neden acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofyale

Bide ben hortlatayım, 12 Liraya Cs:GO Ve 12 Liraya Age Of Empires 3 almama yani 24 Lira harcamama rağmen hala hesabım sınırlı ve Cs:GO da kasa satışı yapamıyorum neden acaba ?

Hesabın açılması tam bir ay sürüyor.1 ay beklemen lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofyale

Bide ben hortlatayım, 12 Liraya Cs:GO Ve 12 Liraya Age Of Empires 3 almama yani 24 Lira harcamama rağmen hala hesabım sınırlı ve Cs:GO da kasa satışı yapamıyorum neden acaba ?

Hesap aktif oluyor ama pazarin açılması 1 ay sürüyor. Pazar 1 ay sonra aktif olur.

• Arkadaşlar oyunu aldıktan 1 ay sonra açılır demişiniz fakat steam hesabım 3 aylık Başka bir yerde okuduğuma göre ise hesabımda para bulunması gerektiği yazıyordu ve 10 lira yükledim. CS GO Topluluk pazarında bir tarih verilmiş, bir mail atıldığı onayladığım taktirde o tarihte ticaret yapılacağı belirtilmiş, fakat bana bir e-posta gelmedi. Ve o tarih geçti, 1 hafta daha süre verildi. Hala anlamış değilim.

• ofyale kullanıcısına yanıt
    Hocam hesabınızdan toplam 15tllik alım yapılmış olması lazım. Eğer hala 1 hafta diyorsa steam guardı etkinlestirin. Muhtelemen farklı pclerden girdiğiniz için 1 hafta engel koyuyordur.

• Yanıt için teşekkürler fakat yukarda bahsettiğim gibi 24 liralık alışveriş yaptım zaten. Steam Guard'ı nasıl etkinleştirebilirim ?

• Bende aynı durumdan muzdaripim 12tl'ye CS:GO aldım diğer hesabımda bir sorun çıktı 3.5 dolarlık alışveriş yaptım şimdi bir 2 dolarlık daha mı alışveriş yapmam lazım
  • Arkadaşlar ben GTA 4 indirimdeyken

7,75 TL ye aldım ama yine aynı sorunu yaşıyorum cevap yazarsanız sevinirim !!!!

• Arkadaşlar min. 15 liralik yani aşağı yukarı 5.2 dolarlık bir alım yaptıktan sonra hesap kısıtlaması kalkar arkadas ekleme vs açılır. Pazarın açılması 1 ay sürer. Steam guardı da Ayarlardan açabilirsiniz.Benim tavsiyem mobil korumayi acmaniz yoksa takas yaparken 3 gün beklemek zorunda kalırsınız ve mail ile uğraşmaktan çok daha kolay.

• Aldığım dediğiniz oyunları gift olarak başkasından değil direkt kendiniz almalısınız.
  • Steam hesabı oluştururken, hotmail mi? Outlook mu? G-MAİL mi? yapmak en mantıklısı ve güvenlisi olacaktır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bex0ve

Steam hesabı oluştururken, hotmail mi? Outlook mu? G-MAİL mi? yapmak en mantıklısı ve güvenlisi olacaktır?

As hocam. Farketmez aslında ama ben gmail kullanıyorum. Tamamen sizin tercihinize kalmış.

• Beyler lütfen cevap verin steam hesabıma 20TL yatırcam kalcak ama harcamicam hesabım ve topluluk pazarı 30 gün sonra aktif olur mu? (kısıtlaması kalkar mı?)
  • quote:

Orijinalden alıntı: UmutBarisÖzdemir

Beyler lütfen cevap verin steam hesabıma 20TL yatırcam kalcak ama harcamicam hesabım ve topluluk pazarı 30 gün sonra aktif olur mu? (kısıtlaması kalkar mı?)

Kalkar. Para yüklemeniz ya da bir oyun satın almanız yeterli. Para durabilir,harcamanıza gerek yok.
  • Kalkar. Para yüklemeniz ya da bir oyun satın almanız yeterli. Para durabilir,harcamanıza gerek yok.
    |
    Eyvallah kardeş çok yardımcı oldun teşekkürler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.