Şimdi Ara

Steam indirme sıfırlanıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
15.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • abi 3 gündür çıldırmak uzereyim payday 2 aldım oyunun inmesini bekliyorum akşam pc yi kapatıp sabah açıyorum 8gb'yti inmiş olan oyun indirmeye sıfırdan tekrar başlıyor tam boyutu 10.9 gb yazıyordu sabah baktım 11 gb olmuş durduk yere boyutu artmış bir türlü indremiyorum abi pc yi kapatıp açınca sıfırlanıyo indirme bir yardım Allah aşkına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardım edin arkadaşlar lütfen

• Arkadaslar lutfen guvendigim foruma karlar mi yagdı

• Aynı kazığı bende yedim 9.8 gb oyunun 9.5gb ı inmişti benim netim rezalet 10 kb gibi komik bir hızda 8 gün oyun bekledim kapadım açtım oda ne ? 100 mb inmiş gözüküyor şimdi evimi yıkarsın pc ye ateşmi edersin yoksa kendini camdanmı atarsın cinnet sebebi steamde böle bir sorun var ne yazıkki geri sarabiliyor suan yine actım kalan süre 8 gün gördükce cinnet geciresim geliyor indirme bitmeden kapatmayın bence ille kapamak zorundaysanız duraklat dedikten sonra hızın sıfıra kadar düşüp durmasını bekleyin gene yaparsa sizin sorun daha derin steami reinstall yapmayı deneyin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: okinkurt

Aynı kazığı bende yedim 9.8 gb oyunun 9.5gb ı inmişti benim netim rezalet 10 kb gibi komik bir hızda 8 gün oyun bekledim kapadım açtım oda ne ? 100 mb inmiş gözüküyor şimdi evimi yıkarsın pc ye ateşmi edersin yoksa kendini camdanmı atarsın cinnet sebebi steamde böle bir sorun var ne yazıkki geri sarabiliyor suan yine actım kalan süre 8 gün gördükce cinnet geciresim geliyor indirme bitmeden kapatmayın bence ille kapamak zorundaysanız duraklat dedikten sonra hızın sıfıra kadar düşüp durmasını bekleyin gene yaparsa sizin sorun daha derin steami reinstall yapmayı deneyin .

Indirme bitene kadar kapatma diyorsun da abi yarin bir gun gta v alsam 50 60 gb icin pc yi 2 hafta acik mi birakayim :D steami silip yuklemeyi bir deneyeyim ama oyunlari geri indirmem gerekecek mi

• quote:

Orijinalden alıntı: bogo46

quote:

Orijinalden alıntı: okinkurt

Aynı kazığı bende yedim 9.8 gb oyunun 9.5gb ı inmişti benim netim rezalet 10 kb gibi komik bir hızda 8 gün oyun bekledim kapadım açtım oda ne ? 100 mb inmiş gözüküyor şimdi evimi yıkarsın pc ye ateşmi edersin yoksa kendini camdanmı atarsın cinnet sebebi steamde böle bir sorun var ne yazıkki geri sarabiliyor suan yine actım kalan süre 8 gün gördükce cinnet geciresim geliyor indirme bitmeden kapatmayın bence ille kapamak zorundaysanız duraklat dedikten sonra hızın sıfıra kadar düşüp durmasını bekleyin gene yaparsa sizin sorun daha derin steami reinstall yapmayı deneyin .

Indirme bitene kadar kapatma diyorsun da abi yarin bir gun gta v alsam 50 60 gb icin pc yi 2 hafta acik mi birakayim :D steami silip yuklemeyi bir deneyeyim ama oyunlari geri indirmem gerekecek mi

İndirdiğin oyunları yedeklersen daha sonra o yedeklerden kurabilirsin steam oyun yedekleme yaz resimli anlatımları mevcut .

• Kaldırıp tekrar indirdim pc yi simdi kapattim yarin ak kara belli olacak yazarım

• @bogo46

şunu bi deneyin isterseniz:

1/Program Files (x86)\Steam\steamapps\downloading\'de oyunun idsini not alın oranın gbı senin israf olmadan önceki downloadına yakınsa kurtarma şansın yüksek

2/sonra oradaki her şeyi oyunun isminin olduu klasöre kopyala C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\'da

3/yoksa aynı isimde klasör açıp C:\Program Files (x86)\Steam'da oyunun idsini ara
    4/id ile aynı olan isimdeki klasörü sil, appmanifest_oyunidsininrakamı dosyasını sil, state_oyunidsi olan tüm dosuaları sil, UserGameStats diye başlayan ve isminin içinde oyun idsi bulunan2 dosyayı sil
    5/steami açkap yapın.
  • bogo46 B kullanıcısına yanıt
    @bogo46

1/Program Files (x86)\Steam\steamapps\downloading\'de oyunun idsini not alın oranın gbı senin israf olmadan önceki downloadına yakınsa kurtarma şansın yüksek

2/sonra oradaki her şeyi oyunun isminin olduu klasöre kopyala C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\'da

3/yoksa aynı isimde klasör açıp C:\Program Files (x86)\Steam'da oyunun idsini ara
    4/id ile aynı olan isimdeki klasörü sil, appmanifest_oyunidsininrakamı dosyasını sil, state_oyunidsi olan tüm dosuaları sil, UserGameStats diye başlayan ve isminin içinde oyun idsi bulunan2 dosyayı sil
    5/steami açkap yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carnage86

@bogo46

5/steami açkap yapın.

Gerek kalmadı yine de sagol Steamı silip yükledim sabah bir sorun cıkmadı ama hala içimde bir kurt var indirme bitene kadar emin degilim ise yaradığından

• Zaten o kurt düştümü kötü oluyor dostum acaba geri saracakmı kapatsammı düşün dur bunları düşünmemek için original alıyoruz ama sorun bitmiyor torent de gram sorun yok şimdi gelecekler korsana teşfik ediyon cart curt diye daha stabil sistem arkadaş steam de adam gibi yapsın bi zahmet 100 e yakın oyun aldım bunu sölemeye hakkım var gelipte burda original oyun nutuğu cekmesin kimse lütfen.
  • okinkurt kullanıcısına yanıt
    bi de oyunun sorunlarını düzelten modu steam'in kabul etmemesi var. yapımcılar adam etmemiş, modçular çözmüş sen sırf sorununu çözmek için yüklüyosun sonra banlanıyrosun
  • quote:

bi de oyunun sorunlarını düzelten modu steam'in kabul etmemesi var. yapımcılar adam etmemiş, modçular çözmüş sen sırf sorununu çözmek için yüklüyosun sonra banlanıyrosun

İyi olmuş.
  • metroid kullanıcısına yanıt
    iyi olan nedir? mod yükleyen adamı banlamak ya da oyunun modu kabul etmemesi mi?
  • quote:

Şimdi ben gta ya falan mod yüklersem banlanır mıyım yani ha bu arada steamı silip kurunca sorun falan kalmamış gta 4 ü iki günde indirdim sıfırlanmadı

• bogo46 B kullanıcısına yanıt
    duruma bağlı. modların bazılarınınçalışmamasıdaha sık görülen bişey.
  • Klasik gta ya sahin falan yükleyecektim beklesin o zaman biraz

• bi kere banada olmuştu. birden bi baktım tüm indirme gitmiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.