Şimdi Ara

Steam iadeyi kabul etmiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Steamden aile paylaşımı ile pugb oynamıştım bayağı önce yaklaşık olarak 5 saat. Son güncellemelerle pugb optimizasyonu arttı dedi arkadaşlar. Bende gece alıp denedim ama beklediğim gibi gelmedi. Bende iade talep oluşturdum. Oyun şuan 5 saat 56 dk oynanmış gözüküyor ama ben kendi hesabımdan 56 dk oynadım. İkinci defa iade gönderdim ama gene kabul etmemişler ne yapmak lazım?

• Steam iadeyi kabul etmiyor
  • sonucda 2 saatten fazla oynamıssın :)
    adamlar haklı
  • İki tarafta kendince haklı, karışık bir durum.

Steam'e göre, hesabını incelediğinde 6 saat oynamışsın görünüyor, ama paylaşım ama değil.

Sana göre de, satın aldıktan sonra 1 saat oynamışsın sadece. Önceki 5 saat paylaşım.

Yani yapsa da haklı, yapmasa da, öyle boktan bir durum olmuş.

Ama Support'tan ticket atarak istersen durumu bir açıkla. Belki Paylaşımdan oynanan süreler iade sürecindeki 2 saate dahil değildir ve iade işlemine bakan personel buna dikkat etmeden sadece toplam oynama süresine bakarak karar vermiş olabilir. Şansını bir dene bence ticket atarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

İki tarafta kendince haklı, karışık bir durum.

Steam'e göre, hesabını incelediğinde 6 saat oynamışsın görünüyor, ama paylaşım ama değil.

Sana göre de, satın aldıktan sonra 1 saat oynamışsın sadece. Önceki 5 saat paylaşım.

Yani yapsa da haklı, yapmasa da, öyle boktan bir durum olmuş.

Ama Support'tan ticket atarak istersen durumu bir açıkla. Belki Paylaşımdan oynanan süreler iade sürecindeki 2 saate dahil değildir ve iade işlemine bakan personel buna dikkat etmeden sadece toplam oynama süresine bakarak karar vermiş olabilir. Şansını bir dene bence ticket atarak.
    Dediginiz gibi ticket attim. Daha dönüş olmadi dunden beri. Dönüş olunca yazarım buraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam Ticketlarına en az 1 ay geri dönülmez

1 ay sonrada oyunu alalı 1 ay olmuş derler dikkat
  • Dönüş olumsuz yönde. Ne yapsam acaba

• steam iadeyi bakiye olarak verdi. Buna da şükür
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun. ama bu durumda steamin her türlü iadeyi kabul etmesi gerekti. oyunun alındığı günden itibaren oynandığı süreyi hesaplayamıyor demekki sistem. manuel kontrol yaptılar heralde.
  • Free weekend'de indirip oynadığımız oyunları daha sonra satın alırsak iade edemeyeceğiz demek ki.
  • Steamda oyunu indirirken oynama saati almış olabilirmi ?

Biraz saçma ama bi bak istersen ya da yanlış olabilir steamda oyunu indirirken oyun saati kasmıyorda olabilir.

• hinlik cinlik sizden oluyor ben okadar oyun aldım 4 5 den fazla iade yaptım millet oyunu bitirip sonra iade istiyor çakallık bu milletde
  • Bende arkadaşın hesaptan gta 5 oynamıştım, sonra indirime girdi aldım, satın aldıktan sonra hiç oynamasam da 85 saat gösteriyor, şu anda yılbaşı indiriminden dolayı daha çok indirime girerse diye bekliyorum :) daha çok olursa iade isteyip de baştan alayım diyordum bakalım ne olacak. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.