Şimdi Ara

Steam den ip bulmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
16.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bugün steam de cs go oynarken bir çocuk bana küfür etmeye başladı. Ben bu arkadaşın ip adresini öğrenip , bilgisayarına sızmayı düşünüyorum. Bu konunun beni uğraştıracağına eminim fakat kendinden büyüklere hakaret etmemesi gerektiğini öğrenmeli.

Edit: arkadaşlar çocuğun Skype 'ını öğrendim. Skype'dan ip adresini öğrenmek basit zaten. Msn ve cmd kullanarak ip öğrenmenin aynısı nerdeyse :D.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuzlupatates -- 22 Eylül 2015; 1:06:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence de göster velete gününü. İp bulmak için kali'den alttaki kodu terminale gir, az önce denedim çalışıyor:

sudo -su ls | nmap -csgo -stpd _fck USERNAME >> "38838"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Embesil cok, blokla gitsin. Zamanina degmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garylim

Bu konunun beni uğraştıracağına eminim fakat kendinden büyüklere hakaret etmemesi gerektiğini öğrenmeli.

Steam den ip bulmak
  • -w K- - kullanıcısına yanıt
    Sağol dostum fakat bilgsayarımda linux kali yüklü değil. Yine de yardımın için teşekkür ederim

Edit : ah be dostum koda hic dikkat etmemisim stpd fck nedir yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuzlupatates -- 22 Eylül 2015; 1:29:34 >

• www.nakamaturk.com

anime-manga-haber anime tanıtımları multimedya için sayfamıza bekleriz :)
  • Dostlar, bir topluluk sunucusunda csgo oynuyorum.Yüksek bi yetkiliyim.Bir arkadaş sv'deki tüm arkadaşları kandırarak şerefsizlik yaptı.Adamın ip sini bulup,bilgisayarına sızamak.Arkadaşa yaptığı şeyin yanlış olduğunu göstermek istiyorum.İp'sini bulmak için kim yardımcı olabilir.Adamın steam id'si STEAM_1:1:173069843,steam profil linkihttp://steamcommunity.com/id/sreakinfhrek/.Şimdiden teşekkürler.
  • Lawless One L kullanıcısına yanıt
    Gaben diye bir adam var o baya iyi biliyor bu işleri Steam de yetkili hem yardımcı olabilir rica edersen.
  • Bugün Örendik Çocuk Steam Hesabını Satmış Bizede Yazdı Yen'i Bir Hesap Açmayacakmış Demek ki yemiyor

• bu başlık ciddi herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: -w K-

Bence de göster velete gününü. İp bulmak için kali'den alttaki kodu terminale gir, az önce denedim çalışıyor:

sudo -su ls | nmap -csgo -stpd _fck USERNAME >> "38838"

-csgo switch'ine kadar fena değildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZubıoFixeS

Lawless One adlı arkadaşımıza bildirim yapmak için söylüyorum öncelikle o kişiyle ilgili bir e-mail atıp virüs bulaştırdık Yemin Ettirdik bir daha yapmayacağına dair ve Hesabını Kapattırdık böyle kişileri dağıtan bir grup Steam var bu grup Gizlidir kusura bakmayın söylenemez ve bu kişinin Pc sine ağır şekilde zarar verilmiştir ( kullanılamayacak halde) Size teşekkür ederiz steamdan böyle kişileri arındırmak bizim görevimiz İnanmayanlar için ozamanki Steam adı Lieazzy di şimdi ise HESAP KAPATILDI dır :) İyi günler dilerim Steamdan da ip bulunamaz

lütfen benim bilgisayarımı da kullanılamayacak hale getirin

• A.S.I. kullanıcısına yanıt
    Benimkini getirdi, şuan kullanılamayacak halde ama bende iyi bir hekır olduğum için düzelttim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.