Şimdi Ara

Steam'den alınmayan GTA V Multiplayer oynanabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.075
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba, d&r da 150 tl olmuş tam alacaktım ama online oynama olayı aklıma geldi. steam'den almazsak steam'deki oyuncularla veya herhangi bir şekilde online oynayabiliyor muyuz? yoksa oyun sadece online oynama platformu olan social club'ı mı kullanıyor?

• https://voidu.com/game/grand-theft-auto-v ben burdan 60 küsür liraya aldım multi oynamasında bir fark yok social club şu an burda 110muş
  • qdry kullanıcısına yanıt
    hocam sakata gelmeyelim, güvenilir bir yer mi burası
    arkadaşlarınla crew falan olayı steam den tamamen bağımsız değil mi? steam'i olan birisi ile herhangi bir farkım yok yani?
    arkadaşlarınla crew falan olayı steam den tamamen bağımsız değil mi? steam'i olan birisi ile herhangi bir farkım yok yani?
  • Kitmaker kullanıcısına yanıt
    Bağımsız. Site güvenilir.
  • sevgili fps tutkunu forumdaşım. Steam mağazası dışından aldığın herhangi bir orijinal oyunu eğer steam oyunu destekliyor ise, steamde ürün kodunu girerek aktifleştirebilirsin.Ayrıca eğer aldığın ürün orijinal ise çoklu oyuncu modunda da hiç bir sorun yaşamadan oynarsın.

not: Steam size çoklu oynama imkanı sunmaz.Steam bir mağazadır.siz ürünleri alır erişim hakkınızı steam üzerinden aktifleştirirsiniz.Çoklu oyunculu oyunlarda steamden giriş yaptıkdan sonra yine çok kişili oynamak için oyun yapımcı ve sağlayıcısının sunduğu serverlar ve çoklu oynama arayüzlerinden oyuna bağlanırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangroo -- 21 Ocak 2016; 11:29:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.