Şimdi Ara

Steam den alınan mafia 2 oyuna Türkçe olmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
15.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selma arkadaşlar oyunu playstore den alldım oyun steam aktivitasyonyla yüklenip çalışıyor.Oyunun türkçe yamasını kaç defa yükledim ama oyun türkçe olmadı ve oyunun orjinal dilide ispanyolca sanırım lütfen yardım edin oyunu alalı 1 ay oldu ama sorunu çözemedim şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

• arkadaşlar yardım edin lütfen.
  • arkadaşlar çaresini bilen yokmu? ne olur yardım edin...!
  • Steam> steammaps> common> mafia 2 buraya yükle türkçe yamasını bende olmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xPhoenixx

Steam> steammaps> common> mafia 2 buraya yükle türkçe yamasını bende olmuştu.

Ben dediğinizi defalarca denememe rağmen oyun bir türlü türkçe olmadı bu yüzden oyunu oynuyamıyorum :S
  • Sırf bunun için üye oldum :) ben yaptım steamde sorunsuz TR oldu

http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=14373.0 buradan indirin yamayı yalnız norton virüs görüyor devre dışı bırakın daha sonra ilkde hata verir manuel olarak dizin soracaktır setup zaten türkçe

X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\mafia ii

klasörünü seçin ve kurulumu başlatın kurulum bitince steam resleyin ve tr olarak oynayın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byrcp -- 30 Ekim 2013; 16:14:18 >
  • Bir konu altında tartışılsa daha makbul olmaz mı ? Bu konu hakkında onlarca başlık gördüm ?!
  • Fifa oynamaktan gına geldi, biraz FPS oynayayım diyorum. BF sarmadı pek, Mafia 2 'mi alsam? Güzel mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: byrcp

Sırf bunun için üye oldum :) ben yaptım steamde sorunsuz TR oldu

http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=14373.0 buradan indirin yamayı yalnız norton virüs görüyor devre dışı bırakın daha sonra ilkde hata verir manuel olarak dizin soracaktır setup zaten türkçe

X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\mafia ii

klasörünü seçin ve kurulumu başlatın kurulum bitince steam resleyin ve tr olarak oynayın :)

oh be sonunda oldu. teşekkürler dostum

• Bu sorun bende de vardı oyunu önce steamde kütüphaneden sağ tık yapıp özellikler deyip dili ingilizce yapman lazım sonra steami kapatıp oyun çeviri den indirdiğin yamayı oyuna yükleyip açtığın zaman oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.