Şimdi Ara

Steam'de Cabal bu ay yayınlanıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cabal yayınlandı yeni kayıt olanlara %200 exp artırıcı bir sürü duıngeon giriş kartı veriyorlar.
    http://store.steampowered.com/app/253490/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 24 Şubat 2016; 20:50:34 >

• Benle beraber 2 arkadaşım başlayacağız yav şubat diyor da acaba şubatın kaçında? bilgin var mı yeni sw açarlarsa çok hoş olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Themono -- 15 Şubat 2016; 19:07:21 >
  • Themono kullanıcısına yanıt
    2013 te oy toplamaya başlamış anca çıkış gerçekleştiriyor.Anladığım kadarıyla NA versiyonu yeni sunucu alacaklarmış TİTAN isminde.Biz oynayabilecekmiyiz türkçe olacakmı nasıl olacak bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 16 Şubat 2016; 12:28:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende başlayacağım ^^
  • oyun steame geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Themono

oyun steame geldi

Gelmiş ama sorunlu gelmiş loading screen problem varmış bu yüzden herkes basmış olumsuz incelemeyi. %38 olumlu yorum var ama bence yeni açılan bir oyuna bu yüzden saldırmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 18 Şubat 2016; 13:07:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

quote:

oyun steame geldi

Gelmiş ama sorunlu gelmiş loading screen problem varmış bu yüzden herkes basmış olumsuz incelemeyi. %38 olumlu yorum var ama bence yeni açılan bir oyuna bu yüzden saldırmamak lazım.

Aynen cok mantıksïz davranïyorlar ben yasamadım o sorunu actim gladiatoru kasiyom fakat rehberi yok mu gladiatorun yav

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

oyun steame geldi

Aynen cok mantıksïz davranïyorlar ben yasamadım o sorunu actim gladiatoru kasiyom fakat rehberi yok mu gladiatorun yav

Hocam hiç kasıntıya gerek yok. Öncelikle zaten otu verin gitsin build içinde isterseniz youtube a yazın sıkıntı çıkmaz sonuçta fb değil fb dışında karakterlerde pek sıkıntı çıkmıyor ^^

• Ben de bugün gördüm, eski anılarım depreşti. Bu gece indirip yarın başlıyorum Force Shielder olarak. Ciddi oyuncular olarak bir clan mı kursak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacroIceTR

Ben de bugün gördüm, eski anılarım depreşti. Bu gece indirip yarın başlıyorum Force Shielder olarak. Ciddi oyuncular olarak bir clan mı kursak?

Başladınmı hocam oyunda pek türk göremedim
  • NA serverimi arkadaslar bende cok fazla ping var 400 un altina dusmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogii

NA serverimi arkadaslar bende cok fazla ping var 400 un altina dusmuyor.

Na server olması lazım ama 400 ping çok fazla sanmıyorum o kadar ping olacağını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarK BrotherS

quote:

Ben de bugün gördüm, eski anılarım depreşti. Bu gece indirip yarın başlıyorum Force Shielder olarak. Ciddi oyuncular olarak bir clan mı kursak?

Başladınmı hocam oyunda pek türk göremedim

Başladım, başladım. Mesajını geç gördüm. Oyun içinceki nickim de MacroIceTR.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dogii

NA serverimi arkadaslar bende cok fazla ping var 400 un altina dusmuyor.

Na server olması lazım ama 400 ping çok fazla sanmıyorum o kadar ping olacağını.

Var hocam, bende de oluyor ara sıra 440 ping. Bazen de 150-180e düşüyor.
  • cabal 1 hesabından gene devam mı edicez yoksa steam hesabından 0dan mı başlıcaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: logaritmalı

cabal 1 hesabından gene devam mı edicez yoksa steam hesabından 0dan mı başlıcaz?

Cabal üzerinden hesap alıp Steam ile bağdaştırıyorsun. Yeni üyelik açanlara 20 günlük premium mu ne veriyorlar, eski hesapla bağdaştırdım bi zük alamadım ben.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: logaritmalı

cabal 1 hesabından gene devam mı edicez yoksa steam hesabından 0dan mı başlıcaz?

Cabal üzerinden hesap alıp Steam ile bağdaştırıyorsun. Yeni üyelik açanlara 20 günlük premium mu ne veriyorlar, eski hesapla bağdaştırdım bi zük alamadım ben.

Zaten yeni sunucuda sıfırdan başlıyorsun o yüzden yeni hesap açmak mantıklı olur.Ayrıca mmorpg sitesi 1 haftalık premium kodu dağıtıyordu almamıştım.
  • Oyun su 20 gun cok basit onun icin 20 gundr kasin 160+ ya zaten itemleri falan kendi veriyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunu daha önce çok kez duymama ve başlama isteğim olmasına rağmen steamda çıkınca oynayayım dedim tavsiye vericek var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarK BrotherS

Oyun su 20 gun cok basit onun icin 20 gundr kasin 160+ ya zaten itemleri falan kendi veriyor

Her yeni hesaba veriyorlar mı? Bende bir kaç güne başlamak istiyorum ne kassam gladiatör açacaktım bm3ünü hiç sevmedim ama bm3 hariç her şeyi çok güzel ağır zırh giyiyor skillerin efektleri çok hoş bm2side warior gibi güzel.Archer oynamıştım daha önce çok damage yiyordu diye hatırlıyorum skil vurdukça can yenileme odaklı giysiler alıyorduk defansı olmadığı için.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.