Şimdi Ara

Steam Controller / Steam Link Kullanıcıları [ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
600
Cevap
22
Favori
26.086
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: realthing

Ayarlar -> Ev içi yayın -> Gelişmiş Host Seçenekleri

Steam Controller / Steam Link Kullanıcıları [ANA KONU]

benim ekran kartım amd burada nvidia seçili benim amd seçmem gerekmezmi

• SHININGBRIGHTLY S kullanıcısına yanıt
    E tabiki.
  • quote:

E tabiki.

anladım nvidia kutucuğunundaki işareti kaldırıyorum o zaman tşk
  • quote:

E tabiki.

ayarlarda güzel olarak işaretledim nvidia kaldırıp amd işaretledim takılma büyük ölçüde azaldı gelişmiş ayarlardanda donanım kodlaması işertini kaldırdım.ryse son of rome
    hariç diğer oyunları oynayabiliyorum sıkıntı yok denecek şekilde
  • Benim de bir sorunum var arkadaşlar. 3 hafta önce yeni bir laptop aldım. Eski laptopta link'i sorunsuz bir şekilde kullanıyordum ancak şuan internetten dizi izlerken takılma sorunu oluyor. Oyunlarda sorun yok. Dizi normal internet sayfasında küçük ekrandayken de sorun yok ama tam ekran yapmak istediğimde takılmalar başlıyor. Donma yada internet hızından kaynaklanan bi takılma değil zaten laptop ekranındaki görüntü normal.

Yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygrkmklnc

Benim de bir sorunum var arkadaşlar. 3 hafta önce yeni bir laptop aldım. Eski laptopta link'i sorunsuz bir şekilde kullanıyordum ancak şuan internetten dizi izlerken takılma sorunu oluyor. Oyunlarda sorun yok. Dizi normal internet sayfasında küçük ekrandayken de sorun yok ama tam ekran yapmak istediğimde takılmalar başlıyor. Donma yada internet hızından kaynaklanan bi takılma değil zaten laptop ekranındaki görüntü normal.

Yardımlarınızı bekliyorum.

bence biz yeni bir güncelleme gelmesini beklemeliyiz diye düşünüyorum bendede sorun hala devam ediyor ne yaptıysam olmadı
  • Benim Controller ile ilgili 3 sorum olacak.

1) Controller'ı genel bir Gamepad olarak kullanabiliyor muyuz? Demek istediğim; örneğin, Origin'deki FIFA 16 için bunu kullanabilir miyim? Yoksa sadece Steam uygulamalarında mı çalışır?

2) Ürünü hiç n11.com'dan alan var mı? :) Yerli satış sitelerinde bir tek burada gördüm. Ürün hakkında hiç yorum yok; ama satıcı %92 olumlu oy almış. Yoksa hiç maceraya girmeden Amazon'dan almak mı gerekir?

3) Bu, bilgisayardaki entegre ses kartı ile bir sorun çıkarıyor mu?

Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 10 Mart 2016; 20:02:54 >
  • 1-evet, her oyun
    2-n11'deki satıcı da amazondan hızlı kargoyla alıp size kargoluyor. niye iki katını ödeyesiniz?
    3-sanmam, denemedim ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockyy

1-evet, her oyun
    2-n11'deki satıcı da amazondan hızlı kargoyla alıp size kargoluyor. niye iki katını ödeyesiniz?
    3-sanmam, denemedim ama

Riske girmemek gerekiyor en iyisi. Gerçi forumun ikinci el bölümünde iki ilan gördüm, onlara bakacağım yanıtlarına göre. Olmadı, teslim süresi ne olursa olsun beklemek üzere, Amazon'dan bakarım.

• Steam Link'le Origin oyunlarını yansıtabiliyor muyuz TV'ye? Özellikle FIFA 16 için soruyorum, varsa deneyen cevap verirse çok memnun olurum.
  • Noel Gallagher kullanıcısına yanıt
    Fifa 15 oynuyorum hergün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realthing -- 14 Mart 2016; 18:34:43 >
  • quote:

Fifa 15 oynuyorum hergün.

Teşekkürler, almamak için bir sebebim kalmadı
  • Alsam mı diye düşünüyorum. Xbox Controller var ve çok memnunum. Ama steam controller çok farklı bir deneyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockyy

1-evet, her oyun
    3-sanmam, denemedim ama

Hocam controller olmadan sadece linki alsam ve linke usb li kol alip usb sini taksam olurmu?

• Siparişimi verdim controller içinde bakalım. Steam linkten çok memnunum fakat mouse klavye oynama imkanım olmuyor tv de. O yüzden steam controller umarım beklediğimi karşılar. Özellikle strateji oyunları nasıl olacak onu merak ediyorum.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Keşke yazmadan önce okuma alışkanlığı yöneticilerde de olsa.
  • realthing kullanıcısına yanıt
    Görerek ve isteyerek yazdım. Keşke mobil kullanıcıları veya telefonu kötü olanları düşünerek işlerini kolaylaştırmak için biraz özen gösterip videoyu foruma gömme alışkanlığı üyelerde de olsa da link atıp kaçmasalar.

Ayrıca bu ne ve kimin videosu belli bile değil, insanlar anlamak için tıklamak zorunda mı? Bir satır yazı yazmamışsın.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Valla 21. yüzyılda her şey mümkün. Onlarca site linki attığınız anda videonun görüntüsünü verebiliyor.
    Kullanıcıları ben değil; siz düşüneceksiniz. Bu sizin işiniz, benim değil.

Link atıp kaçacak olsam sayfalarca soru soran arkadaşlara cevap vermem.
    Bu konuyla ilgili benim emeğim emin olun sizinkinden çok daha fazladır.
    Konuya bir göz gezdirmenizi tavsiye ederim.

Linki, konu içine yapıştırmışsam, steam ile ilgili olduğu bellidir sanırım. Bunu anlamak için dahi olmaya gerek yok.
    Kaldı ki, sizin attığınız videoda da kimin videosu olduğu belli değil.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.